» »

Slo gaming nateg.

Slo gaming nateg.

bam88 ::

Lp.

Samo ena informacija za gamerje.
Narocil sem game server (battlefield 2) pri slogaming podjetju. Placal sem racun v torek in ker jim na strani pise da po prejemu placila vklopijo storitev v 72 urah, sem pac teh 72 ur pocakal. Potem so pa kar pozabili name. Baje da je biu server vklopljen v nedeljo in da so mi poslali podatke o tem. Jaz dobil nisem nic. No potem koncno dobim podatke o kupljeni storitvi. In ugotovim da je streznik (bf2) na stari verziji. Jih lepo prosim da mi jo updejtajo na trenutno verzijo. Vredu potegnil so dol najnovesjo verzijo. To je blo pa tud vse. Ker sem imel samo ftp dostop nism mogel pognati linux installerja. Potem sem jih spet par dni prosil da so mi installirali najnovejso verzijo. Installirana je bla tko da je nism mogu pognat iz webadmina. Potem jih se za to fehtarim. Ni blo nc. So koncno neki zrihtal ugotovim da je biu server spet na stari verziji. Potem jim pa resno zacnem morit da nj to zrihtajo. In mi je direktor podjetja zacel grozit in se z mano zgovarjat kot z 15 letnmu pankrtam. In sem zahteval od njega dnar nazaj... guess what je reku... reku je NE.

Zj pa vi men neki objasnte... clovk ma s.p. se lahko s stranko tkole norca dela, jo zali in grozi? In pa kako naj pridem do svojga dnarja?

Pa gamerji bejzte stran od te firme.
Hohohoahao

ERGY ::

Bol se ti splaca nabavt kak server v tujini. Drgac pa je en model k hosta serverje na #quake.si nick pa ma fleck`. Morda se kej zmenis.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ERGY ()

bam88 ::

IRCnet?

itq pa si ogledujem ponudbo za dedicated server pa za gameserver na amisu. ves raj bi vidu da bi to v slovenij dobu ze zarad placevanja.
Hohohoahao

bam88 ::

ERGY sem ga dobil. In hvala ti da si mi ga napotil. Clovek je zelo vredu in se je dalo lepo vse z njemu zmenit. Hvalu bom tebe pa njega skuz :D
Hohohoahao

;-) ::

Z slogaming imam dobre izkušnje. Imamo 3 serverje pr njih kupljene. 2 za COD2 in enega za radio, pa ni nikoli problemov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127736 (4697) Skyman
»

Smiselnost in uporaba mainframov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
11920135 (18256) jype
»

Telemach pritozba (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
748606 (5732) VASkO
»

email strežnik?

Oddelek: Omrežja in internet
101251 (1056) b
»

dva racunalnika + mreza +oba dostop do interneta (kako?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
271641 (1308) leskovsekg

Več podobnih tem