» »

Pomagajte!!!! Blokada v Win 2000

Pomagajte!!!! Blokada v Win 2000

Tejc ::

Kaj za vraga pomeni tale BLUE SCREEN:
" *** STOP: 0x0000000A (0x00000000, 0x00000002, 0x00000001,0x80445CCE) IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
*** Adress 80445CCE base at 80400000, DateStamp 384d9b17- ntoskrnl.exe
Beginning dump of physical memory
Physical memory dump complete.
Contact your system administrator or technical support group."

Po tem mi racunalnik absolutno zablokira , dski v temi in vse ostalo.
To se mi zgodi v Win2000 PRO, in v trenutku ko uporabljam en graficni program... a mogoce kdo ve v cem je problem... Prosm pomagite

andrej ::

ta napaka je po vsej verjenosti zaradi kaksnega driverja, ki je na doloceni IRQL liniji hotel dostopati do podatki, ki na tem nivoju ( level 2 - drugi parameter v napaki) ni dostopni - v page filu. Tretji parameter (1) kaze, da je celo zelel pisati kamor ne more...
Zadnji parameter daje naslov, kjer se je to zgodilo. ce res hoces ugotovit kateri driver je kriv potem si dobi program pstat (nahaja se na ftp://ftp.microsoft.com/reskit/win2000/psat.zip in v Platform SDK), ga zazeni in poglej zadnje del izpisa, ki se zacne z ModuleName, LoadAddr, Code, etc.
Pod LoadAddre poglej kateri modul se nalozi v blizini naslova 384d9b17 ... potem moras se samo odstranit ta gonilnik in si zapomnit da ga vec ne nalozis kdaj kasneje...

sasox ::

Tejc! kok mas rama? Poznam enga kolega k se mu je to dogajal k je mel premau rama >128MB in ko je zacel kej v Corelu obracat mu je isto javl in zadeva se je restartala! Zdej je kupu se 128MB rama in vse deluje ql8-)

Loki ::

Emm andrej, ko si sistem locka, se celotna vsebina RAMA shrani v dumpboot, od kjer lahko baje to recoveras in dobis nazaj pomembne podatke....

A mas kaksne informacije od tega?

Tejc ::

Ja rama mam 192 Mb sam uporablam pa graficni program UniGraphics k je kar zahteven... to da lahka bi blo tut to sam ne vem tocn...

jetam ::

A maš slučajno SB Live ali pa mogoče kakšno starejšo verzijo Adaptec-ov prog. za CD (DirectCD...). To je moj fotr inštaliral in je tak podoben mesiđ dobil. Na žalost pomaga samo na novo naložit w2k
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

andrej ::

naceloma gre tudi brez ponovne instalacije. V Recovery Console samo preimujes en fajl..

dizel ::

Tejc: a ti zmeri blokira ko hočeš z unigraphics-om delat? Kero verzijo programa pa maš? Moj kolega ma verzijo 16, se mi zdi, pa mu je en 'profi' za ta program reku, da na PC-jih dela sam pod WinNT-ji, ker je sam za njih dober en emulator za ta program, ki naj bi drugač laufu pod UNIX-om. Po moje je možn, da je problem lahko tudi v tej smeri.:|
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

OrlyTM ::

Men se je to zgodil že večkrat zaradi mrežne ... najlažje sm ta problem odpravu, da sm mrežno prestavu v drugi pci slot in je blo ... pač je mrežna hotla met isti irq kt ga je že ena druga naprava uporabljala. Lahk pa serje tut kera nova kartica ... razmisli, kaj si dal na novo not, da ti je to začel javljat... in našel si krivca.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se resetira

Oddelek: Pomoč in nasveti
141096 (973) g33k0n3
»

težave z MSI motherboart

Oddelek: Strojna oprema
392695 (2008) EZ2BHard
»

Plavi zaslon

Oddelek: Pomoč in nasveti
72128 (1929) Border
»

windows Xp - problem

Oddelek: Operacijski sistemi
442336 (1353) Maxtor
»

win 2000 pomoc nujno!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
6814 (732) Mr.B

Več podobnih tem