» »

Računalnik zmrzne ali se sam resetira

Računalnik zmrzne ali se sam resetira

peaks ::

....tudi, ko ga poskusim formatirati se resetira ali pa se pojavi moder ekran "Driver_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL" KAj mi še ostane oz. kaj bi lahko bilo narobe, plata?

hvala
  • spremenil: peaks ()

dzinks63 ::

:)) Se pravi da ga še nisi formatiral. Odvijači disk in ga v drugem delujočem računalniki formatiri. Potem pa seveda nazaj in vse zrihti tako kot mora bit. Nato pa še naredi full backup diska , če bi še slučajno v bodoče imel kake probleme.

peaks ::

In v čem je point tega, če bi to naredil ??? Če lahk mal poveš ? 0:) Mislim, če me lahko prepričaš, kaj bi s tem pridobil ?

Sem mal odprl tole zadevo in ugotovil, da je napajalnik prekleto vroč ? 8-O Ohišje mojega napajalnika je recimo čist hladno. A bi napajalnik lahko igral kakšno vlogo pri vsem tem?

dzinks63 ::

:)) Point je v tem da imaš problem da ti mašina ne dela tako kot bi morala

peaks ::

To vem ! Samo kaj bi bilo pa potem boljše, če bi ga formatiral in vrnil nazaj, mi pa ni jasno.

peaks ::

Ja, kot kaže je bil res napajalnik vzrok....očitno ni mogel zadovoljiti vseh komponent. :D

Sedaj sem ga zamenjal in je format že na 97 %, o čemer sem prej lahko le sanjal.


edit: spet crknu, potem, ko se je do konca sformatiral. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: peaks ()

Stripy ::

Imel sem podobne probleme. Pri meni je bil problem v plošči, lahko pa gre za katerokoli HW komponento. Poglej še, če imaš kakšne napihnjene kondenzatorje na plošči.

peaks ::

Grafična je bla ! Vsaj tako kaže, kajti uspelo mi je instalirati winse in comp še vedno ni zmrznil.:)

Po sistemu izločanja sem tako ugotovil, da je bila grafa parazit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
885268 (4657) Janac
»

navijal sem intel quad core q9300 2.5mhz in računalnik se ne prižge več

Oddelek: Navijanje
422739 (2029) SATI
»

Pregrevanje nečesa ali ... ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151249 (1012) auch
»

Blue screen...kaj bi lahko bilo narobe? ( servis ni popravil :) )

Oddelek: Pomoč in nasveti
402412 (1956) amigo_no1
»

POMAGAJTE-NE RAZUMEM VEČ NIČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
201779 (1320) Kriko

Več podobnih tem