» »

Abitov Slotket in hlajenje

Abitov Slotket in hlajenje

HardwareMaster ::

Včerja sem kupil abitko in Abitov slotket in me zanima, keteri ventilator gor dat, da bo dobro shladil navitega celerone 700 na 900-1000MHz. Ker nima lukenj, odpade vsak slot hladilnik, al se motm?

LP HardwareMaster

msmiha ::

Kakega Orba ali pa Volcano 7 (če gre)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

_WilL_ ::

Najprej bi te vprašal katero plato imaš?
Vendar po mojih izkušnjah imaš prostora bolj malo, saj imam jaz tudi celerona preko slotketa pritrjenga, pa sem gor spravil samo 4,5 cm visok hladilnik oz 'GoldenOrba' od titana.

LP Grega

RayFidelity ::

Jst sm mel gor Volcano II

Lp
[It's The Little Things That Make You Crazy]

HardwareMaster ::

Imama Abit BX6 rev 2.0! A kakega chrom orba pa se nebi dal gor spravt? Kaj mi najbolj priporočate v tej situaciji?

LP HardwareMaster

BroTheR ::

jaz mam 700@1050 z Volcano II, overclockan na 17V

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BroTheR ()

billy ::

daj gor golden orba....mislim da gre gor

HardwareMaster ::

Sej bi najraj dal gor golden orba, pa ne vem kako! A ma kdo to že gor, pa če ma, a lahko pove kako se to montira. Pr AMD-jih to ni problem, ker ne obstajajo nobeni adaptrji, in točno veš ker vent paše gor.

LP HardwareMaster

HardwareMaster ::

Pa še neki bi prašu! Kolk je defolt voltaža pr celeronuII, ker men na procu piše da je voltaža 1.7V. A je to do kolk prenese, al kaj? Žal prvič držim v rokah procesor od intela ( v slot obliki sem jih že imell, v socket obliki pa še nobenga:8))

LP HardwareMaster

celica ::

HardwareMaster, jas pa te prosim, ce mi zaupas kje si nabavil SlotKET....??? Pod nujno bi ga potreboval.

KLICK PLS ....
negre..! gre ..? joj GORI ..!

BroTheR ::

celica: kupis ga lahko pri Megahitu za 2.4k-> http://www.megahit.si ...sicer ni od abita, ampak je epox (isti drek). Jaz ga mam in gori laufa celeron 700 na 1050mhz :)

celica ::

Zdravo ...

BroTheR, vceraj sem bil v Megahitu (MB), pa mi je tip za pultom zatrdil, da adapterjev za na Slot1 vec nimajo, in da jih baje nebojo vec imeli.
V katerem Megahitu si to nabavil...?


Lp.
;(
negre..! gre ..? joj GORI ..!

BroTheR ::

ja, megahit MB ...se mi zdi da sem ga kupil nekje decembra


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LCD >>>>>RULZ<<<<<<

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
362084 (1216) bf4ed
»

LCD zaslonček in ČRKE!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172650 (2247) sonyboy
»

Šaltrji (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
583836 (3028) segi
»

Eno overclokarsko uprašanje

Oddelek: Navijanje
101042 (835) VASkO
»

Temperatura duron1000

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311574 (1205) krucymucy

Več podobnih tem