» »

[MS Office][Powerpoint] Integracija glasbe v predstavitev

[MS Office][Powerpoint] Integracija glasbe v predstavitev

shadeX ::

LP
jaz bi rad vstavil musko v powerpoint..vse lepo in prav vendar ko dam predogled ( F5 ) začne predvajati in ko skoči na naslednji slide se muska ustavi. kako bi to popravil da bi bila muska cew čas do konca pregleda?

vsem se lepo zahvaljujem za odgovore :))
  • spremenilo: CCfly ()

jurre ::

hm, zanimivo v powerpointu 2007 imas takoj pod moznostmi zgoraj na izbiro ali naj se predvaja 1 slide ali skoz celotno projekcijo, pri 2003 verziji pa sploh ne najdem tega.. Samo zaloopas lahko.

Me pa nekaj drugega zanima, ce vstavis recimo mp3 notri, kako to shranis da ga predvaja tudi drugim? Sem nekaj probaval pa ne dela drugod, ker ne najde zvoka na disku..

epona ::

kokr se jaz spomnem mors met file ki ga mas namen predvajat v isti mapi kokr predstavitev.

Tko je blo pr men k sem mel filmcke not ukljucene.
Thomas - ovca transhumanizma.

jurre ::

hm, ja to tudi jaz predvidevam, vendar vem da sem ze dobil razne prezentacije po mailu (spam:D) pa je spilal kaksen zvok zraven, pa ni bilo nobenega zvoka prilozenega. Zato mi ni jasno...|O

shadeX ::

nimam 2007..mam 2003
ja ratalo mi je da se predvaja vendar samo kadar je določen slide..ko gre naprej se prekine.to nesme..in pomojem se da da ti ves čas godi..
še kake ideje?

GaS ::

To vem da je delalo v 2003, sam zdej mam 2007 gor tako da ne vem..Je pa spilala muska cez cel slide, preglej vse menuje za to opcijo..

shadeX ::

kko pa recimo nrdiš da ti gre samo naprej brez da bi klikal ?

GaS ::

Pod Set Up Show mas opcijo Advance slides, in das Using timings..Ki jih pa prej se nastimas.

shadeX ::

hvala gas :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zagovor diplome (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
14550460 (30025) gzibret
»

Izšel LibreOffice 3.3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
8422184 (17428) System
»

Theatron Agrippa DTS 7.1

Oddelek: Zvok in slika
455234 (3549) jRk0
»

Razlika v kvaliteti zvoka med zvočnimi na digitalnem izhodu

Oddelek: Zvok in slika
191964 (1785) XS!D3
»

Osnove grafičnega oblikovanja in prezentacija!

Oddelek: Izdelava spletišč
51993 (1862) Vice

Več podobnih tem