» »

BSA

BSA

n0_body ::

mene pa zanima če pride BSA k fotru k ma s.p. v ist bajt k Jst žvim pa mam zarad medmrežja mrežo al loh tud moj računal pregleda??

SLO-Security ::

Vsekakor. To pa zato, ker se je tudi dogajalo da so na eno mašino [server] obesili vse programe in ko so prišli od BSAja je foter nato reku da je mašinca [če ji lahko tako rečemo oz. server] od sinkota, čeprav se je potem izkazalo da vsi na mreži uporabljajo programe iz serverja. Če nisi povezan v mrežo potem ti ne morejo nič, razen če imajo za to nalog sodišča.
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

n0_body ::

kva pa če bi se kr fizično odklopu?
(da bi mrežo izšteku iz mrežne kartoline)

SLO-Security ::

Lahko, ampak obstajajo varke in da se preverit.
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

n0_body ::

al poj obstaja še kkšna možnost da bi meu net tud na drugmu računalu

SLO-Security ::

A maš kabelsko al ADSL?
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

perci ::

n0_body:

1. verjetnost, da bodo prisli k tvojmu fotru je izjemno majhna (razen ce nima nevemkok prometa)
2. ko bodo prisli lahko (najbrz nikoli) pogledajo samo tist del bajte, kjer ma fotr svoj delovni kotiček, torej ne sme po tvoji sobi brskat, razen seveda, ce foter tut tvojo sobo oz. racunalo v tvoji sobi uporablja za sluzbo
3.ce slucajno pridejo, pac potegnes utp kabel ven, odinstaliras driver za mrezno, mogoce provxy ce ga mas, al pa ics disableas in pac nimas interneta za tist cajt ko so tam, pa je
4.jst mam doma isto situacijo, ne sekiri se :)

SLO-Security ::

Fantje, za net vam ne bodo težil. Verjemi mi, da se da tudi preko drugih PCjov pogledat. Če te tolk skrbi, kupi si enota za izmenjavo diskov in ko pridejo ga vzameš ven in je. O, obstaja še boljša varjanta-kupiš licenčne programe.
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

Zgodovina sprememb…

Dami ::

O, obstaja še boljša varjanta-kupiš licenčne programe.
Haha, LOL:D
Ko bojo vredni svojga dnarja (torej winxp za 5k sit), pol jih bom pa kupu.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

SLO-Security ::

Veš kako je z tem. Če pogledaš OS niti ni tako drag, če pogledaš protivirusni program stane 50%! cene OSa.
Drugač pa jaz sem dal za XPje 36k sit-domača OEM verzija, ker sem jo kupu poleg nove plate-ravno na XPje sem čakal.
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

SLO-Security ::

Se pa strinjam, da so cene OS licenc res VELIKO PREDRAGE :| ! Amapk to je že tema za nov predal.

Potem si kupi raje zgoraj omenjeno zadevscino-stala te bo cc. 2-5k-glih zate :D

P.S.: Zato pa obstaja Linux :D .
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

Zgodovina sprememb…

Dami ::

Sej rack že mam, sam mene tak sam sistem ne skrbi, kr gor itak nimam preveč piratskega (ok, itak da je vse piratsko sam nimam velik). Pa če je treba lahk hit format c: napišem:D.
Problem nastane če mi začnejo po predalih štorat. To je pa druga zgodba. Tu pa lahk škatle sam še skoz okn zabrišem in upam da me ne bo noben vidu>:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

SLO-Security ::

Format c: ti nič ne pomaga. Obstajajo razni programčki, kot so Lost and Found, ter seveda tudi proti strup za ta Lost and Found od istega popdjetja Data Gone. Ta Data gone ti resnično zbriše vse podatke, amapak kaj ko za 40GB velik trdi disk rabi 12ur 8-O . To smo delali v eni velki in pomembni firmi, kjer obnova podatkov ne sme biti niti 1%! Če boš ta program iskal, ga boš zamanj-dobijo ga samo registrirane velke firme-cena?
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

n0_body ::

drgac mam adsl.

TESKAn ::

Hehe, zakodiraj podatke>:D.
Glede predragih licenc sm mislu nekaj rečt. So res previsoke. Recimo 5k/program bi blo sprejemljivo, tko ko je pa xy al pa celo xyz K SIT za en program...ne hvala.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

SLO-Security ::

.Potem lahko rečeš, da mrežo uporabljaš samo za internet ampak kaj velik pomagal ne bo. Maš pa vsaj en izgovor >:D
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zunanji trdi disk - kje so podatki ?!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81939 (1552) BorutK-73
»

SERVER za FULL DENARJA

Oddelek: Kaj kupiti
482121 (1455) Brane2
»

Disk!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91087 (962) Elemen_T
»

Piratsvo : tako po čez (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
534993 (4113) kuzifix
»

Sesutje diska!

Oddelek: Pomoč in nasveti
51007 (908) Loki

Več podobnih tem