» »

Ati mobility drivers

Ati mobility drivers

Kaelthas ::

Imam hpja nx9420 z mobility radeonom X1600 in bi rad imel zadnjo verzijo driverjev z atijeve spletne strani. Problem pa je, da ni tist kurčev utility program blokira dostop do gonilnikov, ker HPja ni med notebooki, katerim ATI dovoli prenos omenjene datoteke. Zato me zanima, če ima kdo mogoče od vas notebooka iz spodnjega seznama in ATI-jevo grafo, da bi mi potegnil dol zadnjo verzijo mobility catalystov (bom dal FTP če se kdo javi, pa lahko potem uploada). Driverji na HP strani so stari več kot pol leta :\

Kaelthas ::

Prilagam seznam podprtih proizvajalcev, katerim ATI dovoli prenos:

Alienware
Arima
Clevo
ECS
Eurocom
Falcon Northwest
FIC
Fujitsu Siemens
HyperSonic PC
Mitac
MSI
NEC-CI
Pro-Star
RockDirect
Sager
Uniwill
Velocity Micro
VoodooPC

JN ::

[-=Jaka=-] ::

Torej ... kje dobity ati mobility driver za mojga acerja ... in ne, ne zelim omega driverjev ... torej any idea ?
WW 3

[-=Jaka=-] ::

Still need help ...
WW 3

LoTeK ::

Takolo je:

Z ATI mobility driverji si ne boš mogel pomagati ker podpirajo samo tiste proizvajalce ki si jih že sam napisal. Vendar pa obstaja ena zelo elegantna rešitev za vse tiste ki imajo v prenosniku ATI grafično kartico in imajo firmo prenosnika tako ki jo ATI-jevi Mobility driverji ne podpirajo.

POSTOPEK:

1. Prvo si z ATI-jeve web strani downloadaj zadnje ATI Catalyst driverje (vendar ne mobility verzijo, ampak kar navadne driverje za osebni računalnik).
2. Potem pa uporabi en programček ki se mu reče DH Mod tool V4 DOWNLOAD. Navodila za program pa najdeš tukaj: NAVODILA


To je to. V bistvu vse kar ta program naredi je to da ti zmodificira klasične ATI driverje tako da se jih lahko namesti tudi na prenosnike in ne samo na osebne računalnike. Namreč tudi sam imam HP prenosnik z ATI X1600 grafično kartico in sem imel podoben problem kot ti ko sem hotel inštalirati driverje. Sedaj pa imam brez problema inštalirane zadnje ATI Catalyst driverje in vse deluje brez problema 0:)


LP

[-=Jaka=-] ::

Oh najlepsa ti dala ... se so ljudje, hvala, upam da bo delovalo !

lp
WW 3

[-=Jaka=-] ::

Deluje :) Tnx
WW 3

neboben ::

a to ti ne pusti podownloadat, ali ti ne pusti potem ko poženeš software ?

Mih@@ ::

Jaz na svojem prenosniku (Dell D600) že cel čas uporabljam Omega driverje. Zaenkrat je vedno delalo 100%.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobility Modder - gonilniki za ATI Mobility Radeon HD 3430

Oddelek: Pomoč in nasveti
52874 (2783) jan01
»

HP 6730s Graphic Driver (ATI radeon hd3430)

Oddelek: Pomoč in nasveti
173395 (3168) jan01
»

1680x1050 na 22col - izhod iz prenosnika HP nx6125 - KAKO DOSEČI?

Oddelek: Strojna oprema
101788 (1562) ender
»

Novi Catalyst 7.10 gonilniki bi naj prinesli precejšnje izboljšave v zmogljivosti

Oddelek: Novice / Grafične kartice
315256 (3487) SebaR
»

Ati catalyst control center problem...

Oddelek: Pomoč in nasveti
71426 (1270) bor@t

Več podobnih tem