» »

Zvočna s podporo večsteznega snemanja

Zvočna s podporo večsteznega snemanja

tha_man ::

Zanima me, če se dobi kaka relativno poceni zvočna kartica (recimo v max rangu 40-50k SIT), ki bi podpirala večstezno snemanje? Dovolj bi bla že dva kanala, lahko pa seveda tudi več. Kaka asio podpora tud ne bi škodila :\
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

CaqKa ::

poglej v conradov katalog.. tam so kolko se spomnim imeli takšno zadevo.
sicer pa ima skoraj vsak sb line in vhod in poleg tega še cd in vhod (na kartici, ne na zadnji strani racunalnika) tam gor pol priklopiš še drugi vhod in v windows mixerju vklopi rekordanje na oba ;)

tha_man ::

Jaz bi rad ločene kanale. Če pri SB-ju snemaš več stvari naenkrat bo vse zmiksano v en fajl. Poleg tega pa ima Live bedno omejitev, ne more namreč snemat iz več analognih vhodov naenkrat :'(
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

CaqKa ::

pa si pogledal v conradov katalog? nea zdaj joči tukaj nekaj če še kataloga ne odpreš nobenega poleg tega malo posearčhaj po netu

tha_man ::

V conrada nisem še pogledal, ker nimam nobenega doma. Ali se ga da videt kje na netu?

Sicer sem že gledal po netu za teste, sm kaj ko so same neke neznane zadeve, ki se jih pri nas 100% ne dobi... No, yamaha se, problem je da je cena trimestno število (in to brez decimalk :\).


Malo prej sem si vklopu še on-board zvočno na plati, in ugotovu da lahko snemam hkrati od tam in iz Live-a :)) Problem je, da kvaliteta on-board zvočne smrdi :\


No, nekaj bom že zrihtal. Kaj praviš, bi lahko uporabljal hkrati dve SB Live kartici? Ali še bolje, Audigy in Live. To bi bla najcenejša varianta, pa sploh ne slaba.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

CaqKa ::

morš probat... v linuxu gre ziher (mislim da :)) pa verjetno se da winse tudi tak nastavit, če gre onboard tak nastavit bo drugega sbja tudi šlo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpliv 3D zvoka na izrisovanje slik (FPS) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
597938 (6733) matjash
»

NF7-S --> Soundstorm --> 5.1 Dolby Digital

Oddelek: Zvok in slika
71011 (829) Dead_Eye
»

TV-Out na TV letnik 1989 ???

Oddelek: Zvok in slika
291662 (1399) flipflop
»

TV-Out na TV letnik 1989 ???

Oddelek: Zvok in slika
51158 (1053) stromar
»

Iz zvočnikov slišim diske!!!!!

Oddelek: Zvok in slika
111069 (819) Maxtor

Več podobnih tem