» »

adobe premiere

adobe premiere

nemesis ::

A kdo obdeluje svoje video posnetke z AdobePREMIERE?

Zanima me, kako potem obdelane datoteke exportate v en sam film in kako vam program zrihta razne efekte, ki ste jih filmu dodali.

Mene namrec nekaj zaj*** glede exportanja na disk (beri: ne znam:8)).Naredi mi samo 4GB veliko datoteko, ce dam Eksport to tape, mi naredi crn film itd.

A bi mi lahko kdo priskocil na pomoc pri prvih korakih ?

Buggy ::

Zdravo!

Tudi jaz sem se zacel ukvarjati s tem programom in ti o njem zal ne znam povedati kaj dosti. Kar pa se tice file-a velikeka "samo" 4GB pa mislim da je problem OS ki ga uporabljas, saj WIN9x/ME, ki uporabljajo FAT32 imajo max. 4GB velik file. Za obdelavo videa uporabljaj WIN2000 ki uporablja NTFS.
Bi pa tudi mene zanimali osnovni koraki za delo s Adobe Premire-om 6.0. Morda kdo pozna kaksen koristen link.

Lp,
Ales

jetam ::

Fejst je kompliciran tale Google za uporabljat... a ne? Tule imate Adobe Premiere 6 Guide.;((

nemesis ::

uporabljam WIN XP in po specifikacijah (ki jih najdes v PREMIERE) bi moral WIN od verzije 98 SE met podporo za velike datoteke (nad 2GB). Tko men to ni cisto jasno...


Kar se tice Googla in turtorialov za Adobe NI NIC !!! Sem sam ze gledal in okol prosil folk, naj mi da kaksen link pa nic uporabnega... Nekaj navodil za uporabo je za starejse verzije, GUIDE ki ga je predlagal JETEAM je zlo skop, pa se za MACe je in ne PC verzijo...:\

jetam ::

Na Morpheusu imaš možnost D/L 700 strani dolgo Adobe Premiere 6 Bible. Velika je 24MB.;((

Bane_ ::

Se ze kr nekaj casa ukvarjam s temu programam in morm rect da bl enostavnga programa za urejat video se nism vidu! Sevede da tolk se zravn ponuja! Drgac pa druge montaze ponujajo se veliko vec sam je vse skupej ze mal precej zakumpliciran! Sprobano delajo na w2k drgac pa glede tistih omejitev na 2 Gb fajle je ze zdavnej mimo razen ce nimas kaksn zastarel sistem ampak tm ti itak tud video bo bl slab delov!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bane_ ()

nemesis ::

jeteam: a mi lahko das link za MORPHEUS, ker za stvar prvic slisim :8)

compzgaga: se cist strinjam s teboj... sam sem zacel Premiere uporabljat prejsnjnji teden in sem se dokaj hitro naucil miksat video, dodajat zvok itd. :D
ni mi se cisto jasno glede apply-anja efektov in eksportiranja ali mi lahko o tem poves kaj vec oziroma ali te lahko kontaktiram na e-mail za pomoc?

goba ::

Morpheus je program za izmenjavo datotek ala napster. Link: http://www.musiccity.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: goba ()

CaqKa ::

nemesis.. sami xpji ti še nič ne pomagajo če nimas ntfs particije, ti imaš očitno še vedno fat32 katerega omejitev je največ 4 gb vlki fajl.
sam uporabljam ulead media studio 6 z dvd dodatkom... zdi se mi da je lazji od premiere.
v njem exportaš dv na dv kamero z file>export>ms dv record.
iz celotnega story boarda pa narediš film z file>create>video> dolocis codec in ostalo ter daš save

nemesis ::

CaqKa: ja, imas prav...
sem se pozanimal se na enem tujem forumu, kjer sem vceraj dobil enak odgovor, kot si mi ga dal ti... NTFS sistem nima file-size omejitve FAT 32 pa 4GB.

Hvala za tvoj odgovor!

Unlead Studio si pa snamem v prihodnjih dneh, ko dobim ADSL-ja:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DV na PC prek S-video

Oddelek: Zvok in slika
171243 (1089) pajac
»

Pomoč pri ripanju iz kamere

Oddelek: Zvok in slika
61228 (1148) pivmik
»

VirtualDub in firewire

Oddelek: Zvok in slika
9969 (844) gumby
»

montaža videa

Oddelek: Sedem umetnosti
133963 (3642) daylight
»

linux, WIN XP ali 2000, WIN98

Oddelek: Operacijski sistemi
131248 (1020) Gh0st

Več podobnih tem