» »

NF7-S --> Soundstorm --> 5.1 Dolby Digital

NF7-S --> Soundstorm --> 5.1 Dolby Digital

Tilen ::

No, danes sem se odlocil da svojega SB Live 5.1 Dolby Digital "zamenjam" oz da svoje Z-640 prklopim na plato, kr bi naj bil boljsi. SB dam na disable enablam onboard sound dam z nvidia najnovejse sound driverje gor in probam kako zadeva deluje... sprva vse OK nakar ugotovim da mi zadnja 2 zvocnika ne igrata ;( ! Pogledam nastavitve Sound and audio devices .. vse OK (5.1 Dolby digital) hm si mislim .. iscem vzrok nekje drugje. Odprem Nvidia mixer v katerem tudi nastavim 5.1 dolby digital pa vseeno mi se kr zadnja 2 ne igrata. Probam se s carovnikom za zvocnike kateri pa po mojem mnenju ne ravna pravilno zaradi tega:



No... ko bi moral igrat ta zvocnik oz spuscat signale... mi tisti zadnji levi nekaj piska.. ne vem zakaj ;(

Zanima me, ce je ze kdo imel podoben problem in kako ga je resil? Ce ne bo slo drugace bom pac presedlal nazaj na stari dobri SB. Vseh koristnih predlogov bi bil zelo vesel :D

lp,

Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
  • spremenil: Tilen ()

DeLarcco ::

Si poskusil z programom na CD-ju od plošče?? S tem programom lahko priključkom spreminjaš vlogo. Najdeš ga na Drivers/All-for-on...(nekaj takega):8) pa najdeš program NV.. (nekaj takšnega):8) . Tam naj bi nastavljal.

Sporoči če gre!
~~~~~~(*.)(.*)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
presented by DeLarcco - DeLarcco@yahoo.com
****************************************

BlackHole ::

Imam enako zvočno, pa me zanima, če ima kdo idejo, zakaj po novi inštalaciji WIN XP ne dela analogni izhod na zvočni. Vse kar se spomnim sem že poskusil. V BIOSU je on-board zvočna nastavljena na AUTO, poskusil sem vklopiti in izklopiti vse izhode in vhode na Soundstorm mixerju, pa nič. Drugače imam dig. izhod priključen na DD receiver, vendar analogni izhod uporabljam za slušalke. Digitalni izhod dela normalno.Prej je vse delalo, zdaj pa analogni ne da signala.
Pa še to, kakšna je razlika pri nastavitvi zvočnikov med 5.1 in 5.1 dolby digital? Če imam povezavo z reciverjem, ki ima DD dekoder, kaj bi moral imeti vklopljeno?

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

ja program je nvswap ... menda vsaj sam ga ni na cdju sem ga z nvidie potegno samo vseeno ne vem kak bi naj tam nastavo kr vse nekaj povprek piska/hresci tak da ne vem kak kaj nastavit pa tisto je tak glupo nareto da bol nebi moglo bit kr nekaj ..oz ne razumem kaj si hoces s tistim pomagat :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BlackHole ::

Ajde lastniki Nforca, sigurno poznate rešitev na moje problemčke?!:D

WildTHink ::

Tuki je link!

@BlackHole: probej odkljukat Analog Output.
@Tilen: Probej mal manual preštudirat... več ti noben ne bo mogu povdat na daljavo:D
So... are you red or blue?

Tilen ::

sem kr dal nazaj na soundblasterja, nisem nikakor zgruntal ;((
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dead_Eye ::

Creative je zakon, meni na 8rda+ bolj šumi kot na SB Live 5.1.
The one and only


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5.1 zvok v PC igrah?

Oddelek: Zvok in slika
384743 (1159) KTr1sk
»

Theatron Agrippa DTS 7.1

Oddelek: Zvok in slika
455198 (3513) jRk0
»

Težave s konfiguracijo sistema 5.1

Oddelek: Zvok in slika
71715 (1567) settler
»

[Hi-Fi] - DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic II,... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
537588 (6343) gumby
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363061 (2609) ciper

Več podobnih tem