» »

''Nimate dostopa''

''Nimate dostopa''

TheJack ::

Če je bilo o sledečem problemu že govora, se oproščam. Ampak jaz nisem nič opazil.

O skriptah in programih, ki poganjajo internetne forume nimam pojma. Kljub temu bi rad admine poprosil, da popravijo zadevo, ki mi že nekaj časa pošteno najeda živce. Pa si poglejmo:
Nekomu hočeš odgovoriti. V za to namenjen prostorček (''dodajanje posta'') začneš pisati in pisanje se iz takega ali drugačnega vzroka zavleče. Po že veliko napisanih odstavkih klikneš ''Pošlji''.
In potem se prikaže zlovešči napis: ''Nimate dostopa''. Kako ne? Če ne bi imel dostopa, do zaslona ''dodajanje posta'' sploh prišel ne bi! Zadeva te po določenem času preprosto zabriše dol.
Celotno pisanje in trud gre v franže. Občutek ni lep. Ponavad se mi potem ne ljubi več začenjati od začetka.

Niti najmanjšega pojma nimam, zakaj se to dogaja oz. še bolje, zakaj je to potrebno. Bi se dalo to odpraviti?

TESKAn ::

Jah, pač pred pritiskom 'pošlji' označiš besedilo pa pritisneš ctrl+c...najlažje:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Tomi ::

Za prijavo je polurni timeout, tako da če pišeš več kot te pol ure, te strežnik sam odjavi (varnostni ukrepi pozabljenih logiranj). Najboljša varianta ja, da daš pred Pošlji crtl-c na besedilo, še pa se zgodi, da pozabiš, pa daj Nazaj ( vračalka ), pa ti bo verjetno šlo na post..
Kot vidim, me je Teskan prehitel.. Kdor manj napiše, je tu prej gotov:D
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Ales ::

Ne gre nazaj na post, vsaj meni ne. Bi bilo pa fajn če bi šlo...

Za primer oz. idejo: v vbulletinu pišeš, pišeš, pišeš :D, klikneš send, ti javi da nisi logiran :\ , se logiraš in ti napiše error "thread unspecified" 8-O . Greš nazaj dve strani (še mimo logina) in se ti odpre error stran "the page has expired" :( .

Če tam osvežiš zaslon, ti post nato brez problema pošlje... 8-)

Se torej splača ctrl-c, čeprav človek včasih pozabi... :8)

Aleš

GaPe ::

Men pa včasih ko kliknem "Back" gumb gre nazaj na post in tisto kar sem napisal ostane včasih ga pa kar zbriše.
Don't steal! The government hates competition.

TheJack ::

Hvala za pojasnilo.

Luigi ::

Sistemc je mal len al pa se mu ne ljubi. Naj popravijo aplikacijo tako, da bo chekirala timeout ZA TEM ko naredi kar bi pač moral narediti na form.post.

Itak bi ti še vedno javil nimaš dostopa, ampak tvoj odgovor pa bi kljub temu bil poslan.

Evo.

Luigi ::

Še lepše in najbolje pa bi bilo, da po timeoutu padeš nazaj na log-in page, kjer pa ne piše "Prijavi se", ampak:

Vaša prijava je potekla!
Prijavite se ponovno: ________

Po uspešni prijavi pa avtomatsko padeš kjer si bil nazadnje (tema v forumu, novice, ...). Lahko si še pozicijo na strani zapomne, tako da izgleda, kot da se ni nič spremenilo. ;) (a imam že utopične želje, jiiiz)


Folk, a je res tolk težko pisat user-friendly programe (Microsoft rulz, kajne?!).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3663515091 (9064) zooos
»

Kakšnih sprememb si želite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
928333 (6708) Bor H
»

Prenova spletnega mesta Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
10411817 (9025) poweroff
»

Nova recenzija

Oddelek: Novice / Nova vsebina
92358 (2358) Filo
»

Urg!!

Oddelek: Slo-Tech
91086 (931) Huey P

Več podobnih tem