» »

Urg!!

Urg!!

Avenger ::

Avenger jezen;(. Prejle sem pisu dolg post, pritisnu pošlji, toda! pojavil se je error window, da neregistrirani userji nimajo dostopa, etc... na pritisk back v browserju je šel na prejšnjo stran in ne na tisto -addpost, torej je bil moj post zgubljen, zdej ese mi pa ne da še enkrat pisat. Pa to s emi je že enkrat prej zgodil, grr...

Ah ja, druga stvar (in zadnja), ki mi gre na živce je pa to, da ob pisanju novega posta ne vidiš prejšnjih, kar zna biti, če določenega topica nekaj časa niste povohali, skrajno zoprno za odgovarjat, razen če mate vsi tuki fotografski spomin, jaz ga žal nimam... :(
Vem da se je o tem že enkrat razpravljalo, pa ni blo pol nč iz tega...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Binji ::

Sej mas v nastavitvah da koliko postov nej ti pokaze pri odgovarjanju.

In kako da sploh odgovarjas na post, ki ga nisi nit povohal?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Primoz ::

Kaj ne vidiš prejšnjih... spodaj vidiš prejšnjih n (kot maš nastavljeno v nastavitvah). A si dobil sporočilo nimate dostopa po več kot 3h neaktivnosti?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Avenger ::

U ja... nastavitve... ups, dotično nastavitev sem čist spregledal...:\ se izvinjavam. 0:)

Primož: ne, 3 ure gotov nisem bil neaktiven, po mojem ne več kot 15 - 20 minut...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

tha_man ::

Folk, navadite se uporabljat CTRL+A (select all), potem pa še CTRL+C (copy) preden kliknete 'pošlji'. Jaz to počnem že čist avtomatsko na vseh forumih, ker zadeva ponavadi zabluzi ravno takrat ko se najbolj razpišeš.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Tomi ::

Samo ponavadi dela backspace, vsaj meni na vseh računalnikih, na katerih pišem po forumih.
metrodusa.blogspot.com

Lunik ::

je pa res, da je tista nastavitev, da ti pokaže poste za nazaj malo slabo obrazložena :)
jest sem jo odkril šele po pol leta uporabe :)

sketch ::

Primož jaz sem imel isti problem kot Avenger - pisal sem dolg post, pa mi je reklo da sem neregistriran ko sem ga hotel poslat. Pa je mogoče trajalo 15-20 min, če ne manj.
Mislim da tam nekje je en zhuzhek... ali pa ne.

lp
s.
Adapt and overcome.

Primoz ::

Bom preveril...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Huey P ::

Primož;

Trebalo bi odpreti eno temo kjer bi se pisali vse problemi, ki jih doživljamo na forumu ( ala Avenger ProblemTM in drugi), da se v novem forumu (ki ga pišeš?) to več ne bi dogajalo.

Ne vem, če je že kdo opazil;
Če imaš odprti dve IE okni in v obeh hočeš odgovoriti na dve različni temi pa najprej pri eni pritisneš pošlji se ti odgovor pojavi na tisti temi, ki je še nisi odgovoril (in jo imaš odpreto v drugem oknu)... Vsaj meni dela to (IE 5 - SLO)

..::DOOM III: The Legacy::..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3661501914 (7262) Rias Gremory
»

Prenova spletnega mesta Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
10411586 (8794) poweroff
»

Ko pritisnem pošlji, mi gre cel post v p.m.

Oddelek: Slo-Tech
111331 (1021) sketch
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684955 (3907) Thomas

Več podobnih tem