» »

windows se noče zagnati

windows se noče zagnati

bogii ::

Zanima me kaj je narobe z računalnikom saj se windows noče zagnati.računalnik je deloval normalno,ko pa sem zamenjal ventilator na procesorju,se mi računalnik prižge.Vendar se na ekranu ne pokaže slike in ne pride v windows.Poskusil sem procesor na drugem računalniku vendar deluje normalno.Res ne vem kaj je narobe.Če kdo ve naj mi odpise.

StratOS ::

Pri takšnem opisu je mogoče mnogo odgovorov. Točno specificiraj problem, še preden pa malo poglej/preglej po netu !
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

bogii ::

ko prizgem racunalnik se slisi da dela, wendar ne gre v windows.vse je prkloplen,sam na ekranu utripa lucka kukr da nimam prkloplene graficne.ne wem kako nj ti bol tocn povem.vem sam da odkar sm dav vn procesor,racunalnik noce pridt v windows.wse se zalawfa,sam ekran ne,pa windows noce delat.


drgac pa procesor dela,sm probow pr frendu

Nikolai5 ::

Pa se ti ko ga pržgeš sploh pokaže kšna slika. Če se ti ne vzemi iz osnovne baterijo za uro i n prižgi računalnik za minuto. potem ga ugasni in spet ustavi baterijo in zaženi računalnik in tokrat bi mogu delat.

Če kljub temu ne pomaga si me dodej u msn pa ti bom poskusu pomagat: nike.frajtonarca@hotmail.com

Trinitron ::

A se ti vsaj BIOS pokaže? Mislm, ne pride mi v windowse mi res nič ne pomen...

A kej zapiska?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se kar naenkrat ne zažene več, ni slike, lucka na ekranu utripa - pomoc!

Oddelek: Pomoč in nasveti
2410082 (7865) Tac20
»

Težave pri na novo sestavljenem računalniku.

Oddelek: Pomoč in nasveti
491854 (1317) Dominik91
»

Acer Aspire 9520-Ob vklopu ni odziva!

Oddelek: Pomoč in nasveti
13906 (770) victorya
»

Računalnik se noče bootat - Na pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141422 (1222) Dead_Eye
»

Prizgem rac. na ekranu ni slike ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
5930 (858) micho123

Več podobnih tem