» »

HP C3180 problem

HP C3180 problem

javr ::

ali lahko kdo od ponosnih lastnikov naprave HP C3180 preveri, kako mu izpisuje tole datoteko aaaa.doc
Problem: moja škatla naredi ob desnem in levem robu ostre črke, po sredini jih pa spaca. V "economy" načinu se to bolj vidi kot v "normal", prisotno pa je v obeh.

javr ::

a tu ne moreš popraviti (edit) svojega originalnega sporočila ?
Kakorkoli - če bo kdo naredil preizkus, so tu še nastavitve, da bi imeli vsi enake: pogoji.doc

Priporočam pa se tudi za navodila za Gorenjev TV na slikah: programi.jpg
in kanali.jpg

Stratus ::

Lahko ti odgovorim kar se tiče editiranja: Lahko popravljaš svoj post na zgornjem delu imaš link kjer piše EDITmalce desno od tvojega "psevdonima" :D

tole je edit tega posta :\ tam kjer ti piše datum in čas kdaj si postal imaš link "popravi" in "odgovori"
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stratus ()

javr ::

ne najdem tega EDIT, čeprav se mi zdi, da sem enkrat to že videl. Tudi če parkrat kliknem REFRESH, ni nič drugače. Imam kaj narobe nastavljeno ? Evo slike: edit.doc

javr ::

že vidim, kje je finta. Vsaj zdi se mi. Ker zdaj se je pa ta EDIT pojavil. Zgleda, da lahko popravljaš svoj tekst samo takrat, ko si ga napisal, ne pa dan ali dva kasneje. Slika: edit2.doc

amigo_no1 ::

Še vedno obstajajo ****** ki uporabljajo IE ;) ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

javr ::

bi gospod jeje997 bili tako prijazni in odgovor napisali tako, da bi ga razumele tudi nižje oblike življenja ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Ko Slo-tech.ovci svoj wallpaper na ogled postavijo! (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Loža
2066871953 (59) D3m
»

Uspele slike (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
33141587 (16710) Longinus
»

Računalnik se pri igranju iger ugaša

Oddelek: Pomoč in nasveti
201162 (948) fubick
»

Najboljši fotoaparat v GSM-u!

Oddelek: Mobilne tehnologije
195198 (4495) V-i-p
»

Linux based router na USB

Oddelek: Omrežja in internet
492773 (1944) Steinkauz

Več podobnih tem