» »

Kako formatirati SD 4Gb, jaz sm obupu

Kako formatirati SD 4Gb, jaz sm obupu

andHoc ::

Situacija je sledeča ...

Grem v štacuno kupm 4g SD kartico, jo sprobamo v dlančniku super kaže 4gb (ok 100Mb mn ampak to itak), probam jo sformatiram v dlančniku in lepo še vedno kaže 4gb ... prnesem dam vtaknem v čitalec spet 4gb, ok ql ... pa probajmo še v fotkiču ... piše da ni formatirana ... ok format ... voila 2gb ... ok fotkič pač ne podpira, pa nima veze ...

Kle se pa začnejo križi in težave ... vtaknem zadevo v čitalc in formatiram ... ups sam 2 giga ... hm ... probimo v dlančniku formatirat ... spet 2 giga ... hm gremo v disk managment ... aha 2 giga je formatirana 2 pa še ne ... ampak kako zavraga zdej pobrisat particijo in jo spremenit v 4gb ... vse možnosti so sive :(

namestim tudi partition magic pa ne prepozna removable diskov ...

Torej predem zgubim živce in lansiram zadevo skozi okno ... s čim tole zrihtat, kak progi, kaka caka, ... karkoli ... fdisk mislim da ne pride v poštev saj najbrž ne prepozna diskov preko usbja ...

???
???
???

LP
...vse je relativno...

andHoc ::

ok čudežna rešitev

http://panasonic.jp/support/global/cs/s...

če komu pomaga meni je ...

LP
...vse je relativno...

bastadu ::

Verjetno ti je fotoaparat particijo formatiral v FAT16, ki je lahko velika največ 2GB...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

andHoc ::

V fat je formatiru, sam jest sem potem komot formatiral v fat32, ampak problem je ker se particija ni dala zbrisati nikakor ...
...vse je relativno...

bastadu ::

Vtakni fleš kartico not, potem pa Start>Nastavitve>Nadzorna plošča>Skrbniška orodja> Upravljanje računalnika (neki takšnega), potem tu najdeš Disk managment (ne vem kako je prevedeno v slo. windowsih). Tu not vidiš če maš slučajno kaj neparticioniranega prostora na kartici in lahko zbrišeš/ustvarjaš particije...

andHoc ::

To je vse lepo in prou in tako sm tudi naredu ... ampak glej na removable diskih se neda zbrisat in na novo nardit particije ... zakaj ne vem, mogoče se samo na mojemu ne da, ampak dejstvo je da ne delam prvič particij, ampak prvič da se po tem postopku ni dal ... čudno ...
...vse je relativno...

kixs ::

Js lahko na removable normalno brisem in delam particije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PCMCIA v Compact Flash Windows 95 ThinkPad 380E

Oddelek: Programska oprema
141084 (895) Branimir
»

Format usb ključka

Oddelek: Pomoč in nasveti
254116 (2025) Skylord
»

Micro SD 64 formatirana sedaj samo 32

Oddelek: Pomoč in nasveti
212677 (2084) floyd1
»

USB ključ v FAT

Oddelek: Pomoč in nasveti
295633 (5253) bbenci2
»

kako formatirati sd memory card?

Oddelek: Pomoč in nasveti
85758 (5643) Caligula

Več podobnih tem