» »

Vaše mnenje o Philips Streamium Wi-fi mikro hi-fi sistemu

Vaše mnenje o Philips Streamium Wi-fi mikro hi-fi sistemu

Bias ::

Kakšno je vaše mnenje o sledeči napravi: http://www.philips.si/c/brezzicni-avdio...

Stanje: soba velika cca 20 kvadratov, zbirka cdjev cca 300/400 orig.CDjev, nisem avdiofil, rad poslušam tudi radio (zadadi različnih stilov muske ki se vrti in ni del mojega vsakdana)...

Želja: Sistem ki bo nadomestil moj stary Sony stolp kateremu že let(a) ne deluje CD predvajalnik, nima usb vhoda.

Hvala za mnenja, predloge.

Okapi ::

Verjetno boš čisto zadovoljen, čeprav zvok ni ravno, da bi ga na vsa usta hvalil. Ampak za 250 evrov verjetno težko skupaj spraviš kaj boljšega za predvajanje cedejev in internetnih radijskih postaj, vsaj v naših štacunah.

O.

Zvezdica27 ::

lp,

hja... sicer je edina alternativa v bistvu squeezebox, samo tale reč ima več in sodobnejše funkcije.Če boš hotel da buta pa boš moral speljati zvok na receiver ali ojačevalec. A za ozadje in normalno glasnost mislim da ne bo problema sploh.

HVALA - tole bo treba v kratkem naštudirati, morda kupiti. Je še kak podoben izdelek?

zz

cink ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

hja... sicer je edina alternativa v bistvu squeezebox, samo tale reč ima več in sodobnejše funkcije.Če boš hotel da buta pa boš moral speljati zvok na receiver ali ojačevalec. A za ozadje in normalno glasnost mislim da ne bo problema sploh.

HVALA - tole bo treba v kratkem naštudirati, morda kupiti. Je še kak podoben izdelek?

zz


Katera reč ima več in sodobnejše funkcije ? Phillips?? Squeezzebox ni samo radio ali boom, je tudi touch recimo proti kateremu tale phillips nima za burek...

Okapi ::

je tudi touch recimo proti kateremu tale phillips nima za burek...
No, boš razložil, zakaj. Pa ko boš že razlagal, boš razložil še, kako s touchem poslušaš cedeje, kako velik disk ima vgrajen in koliko stane.

O.

Zvezdica27 ::

lp,

primerjati je treba podobne. Boom v SLO še nisem videl, pa mislim, da je tudi dražji, kot sem sedajle na hitro posurfal (pa nima navadnega FM radia). SB touch pa je čisto druga liga izdelka, če mene vprašaš.

TOLE je idealno za družinsko ženo in fotra, ki je bolj tehničen tip - skratka ZAME. ŠE enkrat hvala, zanima me sam streamanje preko linuxa, bom malo pogledal po forumih.

Letos sem se precej zajebaval z mac Airportexpress, ki na linux scer dela, sam je bolj tko... tole ma pa za samo 100e več še cd, radio ... tolk da ti ga v roke ne vzame po želji ;)

Super - tole je res super,

b

Bias ::

Glede na ceno...borih 230EUR dvomim da je kak sistem (cenovno) primerljiv.

Sam ne potrebujem zadeve ki bi butala, saj musko poslušam za ozadnje pri "delu"...

POVEZAVA:
http://www.bigbang.si/zvok/glasbeni-sto...

Bias ::

@Zvezdica27, daj če boš kaj naštudiral glede naprave plusi in minusi (za linux je men useen, sam ostale zadevice) se priporočam. Zgoraj pa sem ti dal link do najcenejše variante kar sem jaz našel.

LP ;)

Tilen ::

10W RMS?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Bias ::

Tilen je izjavil:

10W RMS?


Švoh...sam če je kvalitetnih 10W je to dovolj za na izi poslušat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bluetooth zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
122813 (2400) jackwatson
»

Glasbeni stolp

Oddelek: Kaj kupiti
91724 (1529) zmaugy
»

Kateri stolp za 200€

Oddelek: Zvok in slika
184487 (4087) mtej_ko
»

HDMI + Surround + TV

Oddelek: Zvok in slika
232268 (1973) Killermode
»

Hišni kino sony DAV DZ230

Oddelek: Zvok in slika
71236 (1146) Scorpia

Več podobnih tem