» »

mamo slovenci res najgrše?

mamo slovenci res najgrše?

JXS ::

avtomobilske tablice namreč>:D? večkrat se mi zgodi da vidm avto z tujo registracijo in avto zgleda 3x lepš kot ta isti avto z našimi, imaste tudi vi tak občutek?

BojlerTM ::

mogoce pa smo se jih ze nagledali. ze deset let gledamo iste tablice..
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

SkIDiver ::

Sej jih bojo z vstopom v EU zamenal al ne?

R0K ::

nope, mislim da bomo dobl sam tist znakec od EU namest grba od mesta ... pa mogč še kako grdo obrobo ...

ABX ::

Kaj bi ti rad zeleno?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

LojzePek ::

Najboljš bi blo, če bi ble številke kr v črtni kodi. Pol bi ti z radarjem odčital in kr po SMS opozoril da se pelješ prehiter in se tako izogneš kazni. Ideja je dobra. Dober da gem dons na patentni urad, bom še tole patentiral.

Boeing ::

Pek: pol pa svizec zavije čokolado...

Raje poglejte kake poljske ali angleške tablice... vse kar lahko rečem o njih je: pridite se v Slovenijo učit, kako se tablice štrihajo. Pa konc.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Lunik ::

pomoje bojo z vstopom v eu dali zraven na levo stran samo tisti plav trak z oznako države...
tablice so pa čist kul

Heisenberg ::

meni tudi niso vsec

pisava je prevelika

bolj nemske bi bile lahko, najhujse so pa stare italjanske ki so tako na drobno napisane da mors kr dobr bult vanje da jih preberes

neki boljsega bi se lahko spomnili v stilu ala americana, new lublana skret sity pa podobno ;)

krucymucy ::

Kaj se ne bodo zamenjale... zakaj pa majo švabi in makaronarji ... enake tablice sam v trakcu na levi piše s kere drzave je tip...

Justy ::

In vi vsi predvidevam da davkoplacevalci bi tablice menjal, omenite to svojim starsem pa boste dobil eno okol uses, ne pa nove tablice.... jao .... jao

Gh0st ::

Nemci majo za moje pojme lepe tablice.
Naše so preveč puste in dolgočasne. S svojo velikostjo in slabo izrabljenem prostoru (črke so prevelike in preredke) zelo kvarijo izgled lepega avtomobila. That's how I see it.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Justy ::

Haha, ko sem zdajle prebral post od Gh0st-a ko pravi da so prevelike crke in da je prevec prostora in praznega..... se mi je porodila misel, kaj pa ce so zato tako velike tablce, da jih nasi nesposobni policaji lazje naciljajo ko jih merijo:D

grem zdajle svoje tablce obrezat, mater jim jebeno:D

ahac ::

Pek: A si kdaj gledu SeaQuest?

LojzePek ::

Ahac:

Sem ja. Carska nanizanka. Zakaj sprašuješ? Zelo mi je prirasla srcu.

ahac ::

V enem delu se un kapitan vozi z motorjem (če se prav spomnem) in radar prebere črtno kodo na tablici. Potem pa takoj v čeladi sliši: "Z računa smo vam vzeli..."
:))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

SkIDiver ::

Drek pa tablce dol pobrat, če nam niso všeč:D

Ne bo nč računa za prehitro vožnjo:D

Binji ::

Heh, mislim da to nit ni dovoljeno:\
Drgac pa niso tko slabe
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Okvirji za registrske tablice

Oddelek: Na cesti
193512 (2576) louser
»

Problem glede registerskih tablic

Oddelek: Loža
214525 (3881) Spock83
»

Ukradli so mi tablici na avtu. Kam po nove?

Oddelek: Loža
276175 (4538) madmitch
»

Nove registrske tablice - baje že zunaj.

Oddelek: Loža
393705 (2797) Azrael
»

Hrvaške registrske table (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
515186 (4202) cholt45

Več podobnih tem