» »

zagon windowsa problem...

zagon windowsa problem...

xxxcorpsexxx ::

js mam tle en problem k sm ga probala rešt na več načinov pa negre..upam d bo lahko kdo kej pomagu k js nism glih nek expert za kompe x]

mam windows xp in včeraj ko sem nazadje zagnala windows in sem hotla en film zapečt na dvd cd je cd room kr začel neki štekat in je neki"mlel" pa v bistvu sploh ni zaznal cdja pol k sm cd končn vn dobla je pa spet delu normaln sam pol k sm ga enparkrat restartala-ker je zmer žašteku nek sred,nekajkrat pa se je kar sam restartal po nekaj minutah.. pol mi je pa skos pisal tist za zagon "safe mode...itd pa je slo se enparkrat zagnat v normalnem nacinu pa v safe da sm prsla v win. Pol k sm ga pa dans pržgala pa kr negre..v bistvu do tam k pokaže to (safe mode...)pride pa če zbereš tisto"zadnja nastavitv k je delovala al pa normaln način" zažene win sam do tja k pokaže xp pol pa kr wrže nek modr okn pa piše neki za disk pa s5 kr restarta tak da w win sploh negre če pa daš safe mode pa napiše en kup nečega čez ekran pa vsepovsod neki drivers pa prvo k pokaže je tisto ntoskrnl ...pol sm dala tud drug cd room not in isto kaže in pa tud brez..sploh negre v windows...anybody ka bi se dal tle nardit? v bistvu se mi gre za to k sm mela dost pomembnih podatkov na disku pa nism nč varnostnih kopij naredla..thanx x]

amigo_no1 ::

Izklopi ter nato odpri ohšje računalnika ter nesi disk k nekomu z Partition magicom ali podobnim programom in/ali z lastnim dovolj velikim diskom, da bo skopiral tvoje podatke na svoj disk ter nato naredil 2 particiji.
Eno prazno (za windowse) , drugo pa s tvojimi shranjenimi podatki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

xxxcorpsexxx ::

a ni nobene druge krajse poti da bi neak lahk w windows prsla? k v bistvu me zanima ka je narobe an.pol ce bi lahko vsaj notr prsla bi lahko tak naredla kopije in je lazje k to vse zdj naokol nost..hm

mat3 ::

Kot zgleda bo še najenostavnejše, da daš v CD-rom (če dela) Windows XP CD, zalaufaš in ko prideš do izbire pritisneš R za repair in ti bo popravlo Windowse tako da bo vsaj zagon delal in lahko preneseš svoje podatke. Če bo še kje problem pa piši :)
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

xxxcorpsexxx ::

ok bom probala tak pa ce nav kej delal prijm back sm.thanx x]

xxxcorpsexxx ::

sm zdj probala pa ce pritiskam tipko "r" se sploh nč ne zgodi pol sem probala f8 pa tisto recovery al kk že pa je napisal system repair pol je pa spet pokazalo tist moder okn pa spet restartal..

mat3 ::

Joj, sem tudi jaz malo slabo napisal, pardon. Ko zaženeš XP CD pritisni najprej Enter (kot da bi inštalirala), šele nato je možnost R za repair. Tisti prvi R je za recovery console, da. Najlažje bo da daš kar popraviti ja.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

črn ekran / ne pokaže se namizje Windowsov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8811193 (6528) solatko
»

Posodobitev biosa (težava z navodili) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
888824 (7836) Miha20
»

Ugašanje win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
6845 (769) fosil
»

Reset

Oddelek: Pomoč in nasveti
9985 (832) skladisce
»

win xp problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
12901 (804) DMouse

Več podobnih tem