» »

win xp problem

win xp problem

Vikking ::

odinštaliru sm en program, sedaj pa ne morem zagnati nobenega programa več razen explorerja, druge programe nobenga noče zagnati, niti system information, niti msconfig, niti pod nadzorno ploščo noče nobenga zagnati, od system-a, add hardware in ostalih stvari..kaj je narobe?

svetujte!!!

Aspirinix ::

Keri program si odinstaliral pa kako?

Vikking ::

program je bil v add/remove programs v nadzorni plošči, in nevem ker program je bil mel je neke # znake zraven...

po deinštalaciji, ki je šla povsem normalno, mi sedaj noče zaganti nobenga programa, niti ctrl-alt -del da bi dobil TASK mmanagerja ne dela...

svetujte!

Vikking ::

zakj noče zagnat nobenga programa od wndowsow, karkoli, razen raziskovalca?

SkIDiver ::

system restore, si probal?

Vikking ::

ni bil vključen in nikoli ne bo... ker ta system restore je za mene navadno sranje!!!

Mr.B ::

A kak AV si imaš?
Probaj se logirati pod drugim uporabniškim imenom, če je možno.
PReveril če ti cmd dela, probaj najti datoteko ki jo iščeš preko cmd-ja.
Ali ti sploh kaj naredi ko klikneš kak file.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Vikking ::

f-prot mam, sm ga zaganl v dos-u ni najdu virusu, pa tud pred 1 tedenom k sm ga zagnal v winsih ni najdu nobenga, če zaženem kakšen program se kurzor spremeni v peščeno uro in ni nič, nič se ne zgodi.

kako naj preverim če mi cmd dela in kako naj najdem datoteko ki jo iščem preko cmd-ja?

DMouse ::

ni bil vključen in nikoli ne bo... ker ta system restore je za mene navadno sranje!!!

Škoda, ker je System Restore narejen ravno za take kekce, ki ne vejo kaj brišejo >:D

Vikking ::

če bi se men to zgodil, pol ne bi mogu sploh na forumu vprašat, ampak se je zgodilo sosedu... tulk za informacijo... pa če bi mel kej pojma o računalništvu bi vedu da je system restore eno največjih sranj... totalno neuporabno, in sam plac zaseda... zaenkrat ne poznam nobenga ki ima win xp pa da bi uporablju system restore...

tko da ne bi več o tem system restore, ampak povej raj kak naj rešim zadevo...

DMouse ::

Jah, jest ga uporabljam, pa se nimam ravno za začetnika. Mi je že rešil sistem, potem ko sem preizkusil dva firewalla, ki se očitno ne preneseta najbolje...

Kar se tiče tvojega problema, sam bog ve kaj je narobe. Jest priporočam, da daš not WinXP cd pa narediš repair. Prvič te vpraša ali hočeš inštalirat windowse ali hočeš console repair, tam pritisneš enter za install, drugič te pa vpraša, ali hočeš frišno inštalacijo ali le popraviti že obstoječo, tam pritisneš R za repair. Hope that helps.

Vikking ::

ok za konzolo vem, kako pa potem zalauvfaš v konzoli repair?

DMouse ::

Še enkrat preberi kaj sem napisal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BLUESCREEN ERROR

Oddelek: Pomoč in nasveti
81245 (1055) Hayabusa
»

Ne odpre spletnih strani, explorer.exe zamrzne

Oddelek: Pomoč in nasveti
111356 (1207) rdecaluc
»

problem z virusi

Oddelek: Pomoč in nasveti
284672 (4377) solatko
»

Vista in problem z internetom

Oddelek: Operacijski sistemi
8836 (736) LordTado
»

winME restore mapa

Oddelek: Pomoč in nasveti
212555 (2097) Jeronimo

Več podobnih tem