» »

Reset

Reset

skladisce ::

Računalnik se mi takoj po zagonu, ko se prikaže windows xp splash screen samodejno resetira. Ne pomaga niti zagon v varnem načinu oz. v katerem koli drugem načinu, vedno se resetira. Predvsem me skrbi kako rešiti nlb certifikat, nimam namreč kopije. Za vsako pomoč se vam že v naprej zahvaljujem.

El Nino ::

Probaj bootat kak linux live cd, če ti dela.

krneki007 ::

Boot z winxp cdjem,izberi recovery console,ko se uspešno prijaviš pa probaj chkdsk /r .Ko bo končalo,pa še exit in reset računalnika

skladisce ::

Sem probal pa ne pomaga, še kakšna ideja mogoče.

Jankolovski ::

A rami so kul pa disk?
Kaksn komp pa maš?

Zgodovina sprememb…

t3hn0 ::

windows ma tud repair funkcijo...traja drugac skoraj tok dolg kokr cela instalacija, sam po tem dela kokr prej ;)

do tega prides z bootanjem cdja, potem pa ce se ne motm je treba pritisnit F2 za repair....vendar te med na zacetku vprasa 2x za t.i. repair..prvi ni pravi, ker je automated system repair, ko te pa drugic vprasa, pa das f2 in se zacne system repair...
^.^

SkIDiver ::

t3hn0 ne bo ravno držalo.

Repair gre po tipkah; Enter, F8 (License Agreement) in nato R za repair obstoječe namestitve.
Tukaj bi opozoril, če imaš Xp-je poslovenjene imaš cca 50% možnosti, da ne boš prišel do certifikata. Če pa niso poslovenjeni pa CD notr pa boš prišel tudi do certifikata, ko se repair konča (traja pa cca 20 do 30 minut).

PS: A si poskusil z Disable Auto Restart oz nekaj v tem stilu opcijo (isti boot menu kjer si izbiral Safe Mode)?

skladisce ::

Vse zgoraj našteto sem probal in žal brez uspeha. Naj še dodam, da se mi pojavi blue screen za delček sekunde takoj za tem, ko se prikaže windows xp splash screen nato se pa takoj resetira. Prosim še za kakšen namig, hvala

Zgodovina sprememb…

Jankolovski ::

Probaj debuggirat sam sledi navodilom te strani: http://forums.pcper.com/showthread.php?...

skladisce ::

Rešil zadevo, hvala vsem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasen zagon sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
202092 (1555) Compufreek
»

Težava z računalnikom

Oddelek: Strojna oprema
331867 (1297) BorutK-73
»

Sesutje diska / windowsa 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
243396 (2883) Seljak
»

TeŽava s trdim diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
231641 (1284) bluefish
»

zagon windowsa problem...

Oddelek: Pomoč in nasveti
6791 (743) mat3

Več podobnih tem