» »

Antivirus in firewall za 500mhz mašino

Antivirus in firewall za 500mhz mašino

seawolf ::

Živijo,

Zavedam se da j gledee antivirusov in firewallow bilo povedane že preveč, ampak je vse preveč novo za tisto kar jaz rabin. Zanima me če mi zna kdo perdlagati kakšen dober antivirus in firewall za prenosnik 500mhz, 128mb ram, windows xp sp2. Je mogoče firewall vgrajen v windowsih dovol?
If anything can go wrong, it will.

tomaz- ::

ta vikend sem inštaliral na slabšo mašino ( 366mhz ) avast in sygate firewall. Funkcionira ok, ni požrešno, res pa je, da nisem "pretiraval" z XP-ji, 2000-ka je bila za ta sistem polna kapa...

lp

seawolf ::

ja se zavedam da xp so malo preveč vendar to je računalnik od sestre katera nima praw dosti pojma o računalnikih in bi rada da kadar vtakne digitalni foroapara vanj dela že use samo.

A lohko poveš kakšno verzijo si inštaliral?
If anything can go wrong, it will.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seawolf ()

madviper ::

Brez problema lahk inštaliraš Windows XP, Avast-a in Sygate-a, pa bi moral delat. Sam moraš vedet, da XP-ji za normalno delovanje rabijo 128 MB rama. Torej če bi blo kaj več ne bi škodlo. Bo pa v vsakem primeru delovalo tud z 128 MB.
I'd like to do something crazy!

Loki ::

kaj pa tisti online scan moznost pri nekaterih proizvajalcih antivirusov? pa ce gre za sestro, bo win firewall kar dober pomoje, mogoce se kaksen neviden in pameten antispam (SAProxy), da raznih ponudb niti videla ne bo.
I left my wallet in El Segundo

madviper ::

Tisti online scani so sam občasni nadomestki za stalni AV. Torej se vseeno priporoča uporaba lastnega AV (Avast, Nod32, ipd.).

Je pa res da je FW od Windowsa precej dober in za sestro bi moral zadostovat.
I'd like to do something crazy!

seawolf ::

Dobro hvala, bom kar avasta inštaliral in pustil kar windowsev firewall. Kakšnih p2p ali podobnega itak ne bo poganjala, kkšen irc pa msn in brskanje po spletu pa mail to bo pa tudi vse kar bo počela.
If anything can go wrong, it will.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2493632399 (773) flybug
»

Kaj uporabljate za zaščito in čistost vašega sistema?

Oddelek: Programska oprema
151661 (1426) pivo
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619584 (8380) fitipaldi
»

Koliko daste uporabniki ADSL in kabelskega neta na varnost???

Oddelek: Programska oprema
151907 (1546) ombre
»

kateri firewall v sožitju z P2P??

Oddelek: Programska oprema
292099 (1567) Jst

Več podobnih tem