» »

Winsi napišejo error-dela pa use vredu!(v čem fora)

Winsi napišejo error-dela pa use vredu!(v čem fora)

rap3r ::

Ko se mi xpji pržgejo mi rata pol pa če dam za več info pa tole ! Mogoče kdo ve v povezavi s čem nej bi bil ta error? winsi so na nov inštalirani! (na čist format)
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

CaqKa ::

poišči minidump datoteko :) in jo z tistim ms toolom preglej... ponavadi se tale serious error pojavi ko igras serious sama (JOKE), ko se mašina restarta sem mislo rect, ko se mašina prisilno restarta in frizne... po vsej verjetnosti se kakšni driverji skregajo in stepejo... pri meni se to zgodi ko igram starmonkey pa komp kuj nenadoma frizzne in po restartu javi serious error in 3dfx driver conflict.... kaj točno pa je tvoj error pa bo verjetno andrej povedal (v kar pa dvomim)
ce se ti je to zgodilo ko si kako igerco igral, ki je 3d potem si poišči kake boljše driverje ;) upam da sem pomagal
lp CaqKa

rap3r ::

Ja driverje sm čist zbrisu in dau gor 27.10! FOra je pa v tem da mi to nardi usakiš ko restartam, oz pržgem računalnik, se prav ko se winsi pržgejo! Lahk ti kej andreja vzpodbudiš da bo podal svoje mnenje?:)
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

CaqKa ::

na zalost zadnji driverji niso najbolj stabilni... sploh to velja pri nvidii.... kolkor se spomnim je zadnja verzija detonatorjev ki je stabilna 23.11
hmm tezko bo andreja priklicat
andrejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

rap3r ::

Ok odpravu sm napako! Nvmax mi je povzroču to tko da zdej mam tanovga 4... in dela! Mam pa zdej še en problem! Pr 3d mark 2001 mi napiše erro lost focus, špili se pa mi ko jih zažene skrijejo oz minizirajo v opravilno vrstico in se mi pokaže desktop! Kako nej ta lost focus preprečm?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

CaqKa ::

3dmark vec ne spada pod prvo fronto poleg tega taksne progije uvrscam med tiste ki na osu delajo samo na vlako in doprinasajo k nestabilnosti sistema

rap3r ::

Jz sm dou sam primer isto mi dela tud pr useh špilih!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

računalnik se restarta

Oddelek: Pomoč in nasveti
121508 (1153) podreberek
»

Internet Explorer 7 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10117199 (13169) 3p
»

Win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
141743 (1163) mrTwelveTrees
»

Det 27.10?

Oddelek: Pomoč in nasveti
321606 (989) para-site
»

XP + user account

Oddelek: Operacijski sistemi
10908 (784) DarkWIng

Več podobnih tem