» »

Zvočniki do 60 k

Zvočniki do 60 k

StajercSSS ::

Mja... Ker sem bil včeraj rahlo pod vplivom alkohola,sem moral še 1x odpret temo.. :8) 0:)
Torej.. Kupujem zvočnike.. Neki sem gledal te:

Klik

Bo priključen na rač,zato bi rabil ojačevalec.. Zanj bi dal do 20k.. Rabim neke predloge..

Če mi najde kdo boljšo ponudbo,bom mu hvaležen.. Pripravljen pa sem dat 60k za zvočnike + ojačevalec,ali pa sam zvočnike,če je že ojačevalec vgrajen.. Namenjeno pa bo za muzko..

...Ka alko dela.. :8) :\ Sorry za včeraj... ;)
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

StajercSSS ::

Noben nima nobenga predloga..? :)
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Antares88 ::

No tko je z moje strani. Ker za ta denar ne boš dobil ne vem kako dobrega ojačevalca + zvočnikov ti priporočam seveda aktivne računalniške zvočnike. V mislih pa imam Logitech Z-5400 THX

Zgodovina sprememb…

StajercSSS ::

Kaj se vam zdi boljše? Da kupim računalniške zvočnike,ali zvočnike+ ojačevalec?
Jaz ne vem,kaj bi izbral...
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

joker16_7 ::

Računalniške zvočnike....absolutno:D Vsaj meni je in mi tudi sedaj bolj odgovarja......pa tile tudi niso tako slabi; KLIK. Če pa maš preveč dnarja:D pa daj 58k za Logitech zadevo (prej predlagana), vendar za musko bo zelo majhna razlika. Te zvočnike od Geniusa sem naročil v soboto po ceni 22048SIT, danes so se pa podražili na 27900SIT.......Mam srečo, a? >:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

StajercSSS ::

Ok...Torej računalniške zvočnike... Vsaj en predlog še naj pride,pol pa izbiram.. :D
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

BozidarB ::

zvok iz zvocnikov za 27tisoc in iz unih za 60tisoc ni niti malo podoben. predvsem se pozna v sami jakosti zvoka, moci subwoferja, in jasnosti zvoka. moje predlog je pa tak da pojdi v bigbanga pogledat in sprobat razlicne zvoke posameznih firm in modelov. tam ga seveda ne kupit saj je obcutno drazji. je pa tudi to da se ti bolj splaca dati 30tisoc za ojecevalc ali malo vec in ostalo za zvocnike ker je ojecevalec kljucnega pomena. lahko pogledas tudi za rabljene zvocnike. drugace pa nekako dobre zvocnike prepoznas po decibelih. cim vec jih je boljsi je zvok in mocnejsi. pod 80 ti ne priporocam. (ko najdem primerne zate na netu ti dam link) lp

joker16_7 ::

Hehe smerduh..........Poslušaj Stajerc.......Pa si kupi dva tista Genius sistema pa bo delalo velik boljš kot pa en Logitech sistem; vsaj tako je rekel smerduh; cim vec jih je boljsi je zvok in mocnejsi. Hehe........>:D

P.S. Pa še 4k si prišparaš......pa lahk greš na eno lepo južno.....:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

BozidarB ::

eh tkole pa spet ni0:) mors se najprej odloct a kupujes 5malih zvocnikov ali 2 velike al karkolze. potem se pa dela selekcija0:)

joker16_7 ::

No ja....treba je priznat da ni tako ogromna razlika kot si ti rekel. Res da je logično da ne more bit roba za 58k enaka eni za 27. Povsem logično, ampak za domačo uporabo, za poslušanje muske (ni omenil nobenega hišnega kina in podobnih stvari) je tisti Genius sistem več kot dovolj....;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

StajercSSS ::

Sej..Men je bolj tak tak.. Glasbeni stolp priključen na rač,je stereo,pa lepo reče..Tak da mi bolj vseen,če je stereo ali 5.1-8.1... 0:)
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

joker16_7 ::

No, vidiš. Ti kar lepo oni Genius sistem kupi, pa boš velik prišparal, pa slab zagotovo ni. Za tako ceno je kul. ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

BozidarB ::

kupis potem moj rabljeni stolp?0:) nov je bil okoli 70tisoc. ima 330w izhodne moci, priklop usb, cd,waw,wma,mp3.... star priblizno 2leti tako da mislim da je se malo garancije, samo o njen nisem nikoli razmisljal ker tece vse tako kot je treba. aja firma je philips0:) LP

drugace pa ce bi imel samo pri racunlaniku in ce imas dokaj majhno sobo se ti splaca kupit nek sistem 5.1 . priporocam firmo creative. LP

StajercSSS ::

Ne vem.. Genius ma kolega (enak),pa zelo dober reče.. Se še odločam.. ;)

Kaj pa kaki trosistemci? Kot sem zgoraj link dal?

Kilk

Kaj menite o tem? Bi se tut splačal? :)
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Zgodovina sprememb…

joker16_7 ::

N vem, no. Z trosistemskimi zadevami nisem najbolj seznanjem, vendar sklepam, da verjetno tako dobrega prostorskega zvoka kot ga dosežeš z 5.1, 6.1 in 7.1 sistemi verjetno ne boš mogel doseči........;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

Backup22 ::

Jaz imam Geniuse in so zakon! (sploh mi je všeč, da so leseni in ne plastični tako kot Logitech...)
//

joker16_7 ::

hehe Backup22 dobrodošel med fani teh zmočnikov,; res so super, a? ( KLIK). BUY THEM!!!
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

joker16_7 ::

stajerc le kup ne bo ti žal...........;)

P.S. Še nekaj. Mja... Ker sem bil včeraj rahlo pod vplivom alkohola,sem moral še 1x odpret temo.. :8) 0:) ...Ka alko dela.. :8) :\ Očitno bo treba dodat med pravila foruma; Strogo; na forum le ljudje v treznem stanju, ker lahko morebitna vinjenost škodi urejenosti in preglednosti foruma :D :D :D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

StajercSSS ::

;)
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

bond007 ::

Jst imam doma oz sem mel: logitech z-2200, logitech z560, altec lansing ATP3 in te lesene geniuse. Logitech z-2200 sem prodal po nekaj mesecih, ostale pa si še lastim. Predvsem z-560 so divja zadeva - grejo res naglas - ampak to so zame party zvočniki. Saj je tudi kvaliteten zvok, ampak za v malo sobico so preprosto premočni in pri nižjih jakostih ne špilajo vrhunsko (ko da se woofer ne bi zmogel dobro premikati pri mali glasnosti)

Geniusi so za ta denar res dobra izbira, špilajo solidno, zgledajo ok, pa še solidno močni so.

Še najbolj pa mi je všeč zvok, ki ga proizvedejo altec lansing zvočniki. PA to ne samo ATP3 , ki so res klasa. Tudi AL CS21, ki jih je imel cimer so res vrhunski. Logitech lahko ima kao 500W RMS, ampak takšnega basa kot AL ne bo skupaj spravil. Govorim o mehkem nizkem basu in ne razbijaškem bobnarskem pri logitechu.

Vse to ocenjujem seveda s stališča poslušanja glasbe. Če bi imel takšne zvočnike predvsem za gledanje filmov, igranje iger ali partije je verjetno logitech alii celo genius boljša izbira.

StajercSSS ::

Tele Logitech z-560 zgledajo super,sam že mal predrag.. :D
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Antares88 ::

Ja enako pri mojih z-5500 tudi akustika ni ne vem kako fascinantna (doma v majhni sobi) medtem ko smo na Abrahamu v lovskem domu (dost velik prostor) nabijal - res vrhunski, močan zvok.

Te geniuse pa sm tudi že dostikrat slišal, dobra zadeva za ta denar. Ampak, če si pripravljen dat do 60k za zvočnike pa le poseži po Logitech Z-5400!

Zgodovina sprememb…

Dr Evil ::

Dodaj še 40k, pa kupi receiver in dva bookshelf zvočnika. Bo igralo desetkrat bolje, kot bilokateri uber logitech prdeci.

joker16_7 ::

:D >:D Pa dodaj še 40k pa si kupi nvem kaj. Pač neki da zagoniš ves keš ki ga maš. Daj nehaj lepo te prosim. Za majhno sobo, v namenu poslušanja muske so zagotovo najboljši Geniusovi..........:|
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

StajercSSS ::

Mislim da bom kar po Geniusove šel po novem letu.. :D Se bo manj zdelo ko bom 110 € dal.. ;)
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

joker16_7 ::

Saj jih lahko kar dans na mimovrstah naročiš, pa jih maš v petek že tu. Pa v evrih lahko plačaš če hočeš..............;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

d.k. ::

Zivjo.
Brat je kupil pred par dnevi,tole zadevo Surround Zvočniki 160W QUADRO HT-350,za okrog 30000 sit, sm mislu obicn plastik fantastik z dokaj dobrim dizajnom,ko je priklopil sm bil presenecen nad kvaliteto zvoka.Res da nima jakosti ,da stene podira,za normalno poslusanje vec kot dovolj ,tud materjali so dobri.

Mam doma 1 sistem vsaj 15X drazji,je pa zanimiv da tako drasticne razlike ni v kvaliteti,kot v ceni ,ce gdo kupuje ni slaba izbira.Upam da sem komu pomagal pri nakupu,dobi se v Comtronu ,pa ni reklama ampak da lazje najdete.
kr neki

Gaber ::

Tole je pomojem trenutno absolutni best buy kar se zvočnikov tiče.

d.k. ::

Veliko ljudi kupi zvocnike ze zaradi dizajna,eni kupijo zarad kvalitete zvoka,najbolj vazno je da kar kupis uporabljas,o kvaliteti zvoka je tesko debatirat vsak ma svoj ukus,najveckrat pa je problem denar.Treba je najti kompromis ,najbolj vazn je da se uziva ob zvoku,zato so pa namenjene te cudezne skatlice zvocniki,zelim vsem veliko lepih trenutkov v naslednjem letu cim manj ob danasnji tehniki,raje z druzino in prijatelji v naravi,tehniko pa uporabljajte cim manj bolj kot dodatek ,ne pa kot nujno zlo brez katerega negre.

Srecno novo leto vsem.
kr neki

joker16_7 ::

Ja to si lepo povedal. Samo problem je da mogoče to ni tako lahko. ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926641 (10727) Hrenowsky
»

zvočniki 5.1 ali 2.1

Oddelek: Kaj kupiti
262382 (2382) Kibby
»

katere zvočnike ?

Oddelek: Kaj kupiti
333218 (2485) amper

Nakup zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
382363 (1906) Stepni Volk

Kupujem 5.1 zvočnike (Pomoč)

Oddelek: Kaj kupiti
131662 (1504) Stepni Volk

Več podobnih tem