» »

Win-Xp pro ne morem se logirati domena v delovno skupino.

Win-Xp pro ne morem se logirati domena v delovno skupino.

Vojc ::

Živjo,
Imam nenavaden problem, ki se mi je pojavil ko sem službeni laptop, ki je bil v domeni spremenil v domačo delovno (network) skupino zahteval je restart računalnika in sem seveda potrdil. Ko se je pojavilo enako okno za logirati, kot prej za v domeno, sem onemel " Kako geslo" sej sem ga spremenil v mojo delovno skupino brez da bi prej ustvaril local account (ga do sedaj ni imel). Tudi local administrator account je po defaultu (nisem nastavil gesla). Skratka v delovni skupini ni ustvarjenega niti enega accounta z geslom. Vnesel sem uporabniško ime in geslo od domene in me vseeno ne spusti v windowse. Spopadam se že 2 dni, Googlal sem tudi o tem problemu in tudi nekaj našel, vendar se bojim, da ne bi kaj zašuštral, ker imam gor zlo važne doce in ostale podatke.
Prosim za pomoč sem čist na koncu in to pred božičem pismu...

linki, ki opisujejo problem ki ga imam tudi jaz:
Password recovery, Offline password & reg editor, in forum na to temo Forum

Vsaka pomoč v slovenskem jeziku zelo dobrodošla, da se prepričam ali se da sploh postaviti nazaj na domeno ali kako drugače zaobiti in se logirati v winse brez formatiranja.

LP Vojc

berta ::

Super ERD commander uporabi za nastavitev gesla default administratorju, potem pa se logiraj z njim na sistem.

Vojc ::

Berta,
Prvo hvala za zelo hiter odgovor. Ali ERD commander nastavi local ali v domeni default administratorju? ker admina v domeni tudi nebi spreminju. ga moraš zapečt in boot-at z CD-ja... imam prav ali pa... nisem seznanjen z tem programom zato sprašujem, hvala v naprej

Vojc ::

No končno sem rešil zadevo, ki mi je sivila lasje. Seveda od tega ne bilo nič, če berta ne bi sugererala kako in kaj. Pol sem pogooglu in našel vse kar potrebujem. Hvala še enkrat.

Linki: ERD manual (help)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem z glavnim geslom

Oddelek: Pomoč in nasveti
203163 (2856) StratOS
»

Ponoči so mi vdrli v PC-je.

Oddelek: Pomoč in nasveti
202401 (1332) AngelOfDeath
»

kako odstraniti ali odkleniti administratorjevo geslo?? ---pomoč!!!---

Oddelek: Operacijski sistemi
208097 (7608) gapi000
»

Poyabil geslo od administratorja..

Oddelek: Pomoč in nasveti
424254 (3466) hyper x
»

administrator

Oddelek: Operacijski sistemi
82331 (2104) Mercier

Več podobnih tem