» »

Medieval 2: total war

Medieval 2: total war

billgates ::

Kaj pravite na to igro? Meni je ful dobra igrca čeprav pravijo eni da je isto ko pa rome:total war, sam js ga nisem špilo.Kak je pa vam?

bluefish ::

po principu je igra res podobna Rome. Enote so postavljene v srednjeveško obdobje, misije na začetku prejemaš od papeža in plemstva namesto od Rima,... Igro bi zaradi tega lahko označil kot dodatek za Rome: Total War. Kljub temu pa je opaznih kar nekaj sprememb v boju, premikanju enot na mapi,... Tudi grafična podoba se je izboljšala, kot je bilo obljubljeno.
Vsekakor odlična strategija. Pri meni je na drugem mestu, takoj za Company of Heroes.

galimim ::

men je ful huda samo nimam pojma kako dobit duhovnika:8) :8)
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

bluefish ::

rekrutiraš ga tako, kot vse druge enote v enem izmed mest, kjer imaš to možnost. Nekaterih enot pač ni v vseh mestih na voljo.

IVo ::

Mesto oz. grad morata imeti cerkev da ga rekrutiraš!!! Ti pa priporočam da duhovnike rekrutiraš le v mestih kjer imaš theologians guild, ker je večja možnost da dobiš kardinala; večje število kardinalov ti da več možnosti da izvoliš svojega papeža, ko imaš svojega papeža se ti na ličkih izriše ogromen nasmešek:\ in je sam GG.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IVo ()

T-h-o-r ::

Igra trga gate, podobno kot Rome: Total War, odlična strategija, odlična grafika :)) :D

billgates ::

Katera frakcija pa ste pri glavni kampanji? jest sem (pre)Sveto rimsko cesarstvo. Na začetku sm skor z vsemi bil zaveznik, zdej pa vsakmu k se mu zljubi me napade. Kot da mi že ne dovolj primankuje vojske, moram za nagrado še papežove(tečnobe da je večje ni)želje upoštevat(i was executed for heresy too)in poslat v križarsko vojno. A ma kdo izkušnjo z napadanjem Rima? Ker je bom to verjetno storil. Pa se to mi gre na zivce da morilci ne uspevajo...Pol pa še recimo Francozki napadejo, ol moram pa za dobro krščanstva odnehat jst ko hočem napast Pariz. Noro...

Shegevara ::

Igra trga gate, podobno kot Rome: Total War, odlična strategija, odlična grafika



mojih gat nažalost še ni trgala, upam pa da bodo v prihodnosti res dobesedno razcefrane,ker jo bom naroču hehe..

billgates ::

A ve kdo kak tiste kole nastavit pred lokostrelce pri custom battle? Mi pise da mam to moznost pa ne znam naštimat...

IVo ::

Mislim da pred bitko, ko štimaš pozicijo vojske, imaš pri lokostrelcih posebno ikonco...

begy ::

Ok, igra je zakon, sicer mi za razliko od romea šteka pri battlu, sem v totalnem dre**.
Torej ne razumem ta novi tax collection system. V vsakem mestu mi gre gor po recimo 1500 florintov, moj army unkeep pa mi vsako rundo odvzame 16000 florintov, kar pomeni da imam 100 florintov profita s tem pa nemorem nič!
Druge fakcije imajo že vse neke havy swordmane jaz pa se s kmeti potikam naokoli.
Kaj naj storim da znižam army unkeep ali kaj je pač potrebno?

Aja, diplomacija se mi zdi kar v redu, vedno znova izvolijo mojega kardinala za papeža...

Lp
hehehe

billgates ::

Js morim druge kardinale da je moj izvoljen. Pa kako se zmanjša davek za prebivalce? Na Dunaju je prava kriza(upori cel čas).

Slovencelj ::

Pozdravljeni!
Zanima me, če obstaja način, da bi mesto, ki sem ga zavzel (in je že large town) spremenil v grad.
Katere hiše moram podreti, da se mi zopet pojavi ikonca za spremembo v grad?

EDIT:
@ billgates:
Greš v mesto npr. dunaj in tam naštimaš pod "taxes" na normal oz. low...


Glede kolov pred lokostrelci bi pa prašal.
Kako jih pa naštimam v kampaniji?
Se jih tut da? (zelo bi mi prišli prav :P)

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Ok mal je stara tema ampak da nebi delal brezveze nove teme bi vprašal nekaj glede te igre kr sem se je spet malce lotil igrat. Zanima me če obstajajo kakšni dobri modi za tole igro kot so za rome total war, pač tak da nebom skozi isti champaign igral, nekaj sem slišal da obstaja mod za srednji svet sam nevem kak se mu reče.

T-h-o-r ::

išči v googlu: medieval 2: total war mods
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

nejko8 ::

@tr33k
http://www.twcenter.net/forums/forumdis...

rabiš M:TW2 in kingdoms expansion

Berserker ::

Tnx imam obojno(orginal),zgleda dober mod, sej drugače sem recimo tw vedno zaradi modov kupoval ker na piratih niso delali modi. Sicer pa je bil nekaj časa na natlačenki tudi nek mod for kings or country baje dober mod, tega sem probal instalirat(z natlačenke) sam mi ni delal.

-ninja-91- ::

Zanimiva stvar. Sm glihkar naložu, prvi vtis je dost pozitivn.

YuXie ::

Dej ce se komu da spilat multiplayer na Medieval 2 Total war, proti men nej pove oziroma nej me doda na skype : nekdo9

rezator ::

billgates je izjavil:

A ve kdo kak tiste kole nastavit pred lokostrelce pri custom battle? Mi pise da mam to moznost pa ne znam naštimat...



to možnost majo samo najboljši angleški lokostrelci. drugi je nimajo

Rotaidal ::

Prihaja Third Age TW 2.0 mod pack. Že sedanji je odličen, ta pa še prinaša veliko izboljšav.

http://www.twcenter.net/forums/showthre...

nejko8 ::

mmmmm, njami še bi mami :)

Berserker ::

Zakon mod že lep čas igram z frakcijo Isengard. Upam da jim bo kdaj uspelo še preoblikovat mesta Minas tirith, Iengard, edoras, erebor, dol goldur, baradur in helms deep v tista iz filma.

rezator ::

nasmamem tw medieval 2, potem kingoms dodatek in potem lahk third age tw 2.0 al morem prej nesnet prejšno verzijo in potem šelej 2.0?

g. Oden ::

rezator je izjavil:

nasmamem tw medieval 2, potem kingoms dodatek in potem lahk third age tw 2.0 al morem prej nesnet prejšno verzijo in potem šelej 2.0?


Sprve 2.0.

nejko8 ::

nasmamem tw medieval 2, potem kingoms dodatek in potem lahk third age tw 2.0 al morem prej nesnet prejšno verzijo in potem šelej 2.0?


kolikor vidim zadeva še ni izšla

Berserker ::

Zadeva je zunaj. Sicer jaz nemorem download ker pride na filefrontu kao do napake.

Rotaidal ::

Berserker ::

Hvala, škoda edino ker sem v prejšni verziji na hard haral z Isengardom.

BALAST ::

Že pretakam, sicer bom prvič igral ta mod, ampak ker že eno leto neprestano nažigam Empire:TW in Napoleon:TW se bom verjetno znašel. :))

Do sedaj so me še vse LOTR strateške igre razočarale, upam da bo ta boljša.

Rotaidal ::

Do sedaj so me še vse LOTR strateške igre razočarale, upam da bo ta boljša.


To je mod. Še vedno je vse skupaj total war, le v lotr preobleki.

BALAST ::

Saj vem da je mod, ampak občutek je pristen, še posebno ker so notri sekvence iz triologije LOTR. Pa množičnost enot se da še prilagajat, zdaj ko imam 4jedrne procesorje, da je še bolj pristno.

Berserker ::

BALAST je izjavil:

Že pretakam, sicer bom prvič igral ta mod, ampak ker že eno leto neprestano nažigam Empire:TW in Napoleon:TW se bom verjetno znašel. :))

Do sedaj so me še vse LOTR strateške igre razočarale, upam da bo ta boljša.


Mislim da je bil the battle for middle earth 1 in 2 čisto dobra zadeva.

Guzzy ::

Mam original Battle for middle earth 1 in 2 in sta obe res dobri igri. Vredu je tudi online, kjer so tudi Tower Defence mape(V bistvu mape v stilu WCIII).

Berserker ::

In kdo igra kaj ? Dodali so nekaj bitk, enote so lepo zmodelirane enako so nove ikone za stavbe. Moti me edino glasba ki me na čase spominja iz kakšnega japonskega rpg gejma. Je pa v bitki fun ko doni boben. Glede herojev je nekaj napak, recimo aragorn lahko umre po 70 letah, enako je z gandalfom, vilinski generali sploh nebi smeli umret naravne smrti. Sauron pa deveti so za moje pojme nesmrtni, sploh v bitkah.

ziga1990 ::

pozdravljeni,

Doma imam igro Medieval 2 total war(original), ko sem imel se xp-je mi je delala zdej ko pa imam win 7 32-bit zdej pa pokaze zagonsko sliko in vrze vn in napise:Medieval 2:Total War encountered an unspecific error and will now exit.

kaj naj naredim?

g. Oden ::

ziga1990 je izjavil:

pozdravljeni,

Doma imam igro Medieval 2 total war(original), ko sem imel se xp-je mi je delala zdej ko pa imam win 7 32-bit zdej pa pokaze zagonsko sliko in vrze vn in napise:Medieval 2:Total War encountered an unspecific error and will now exit.

kaj naj naredim?


Ravno danes sem igro namestil na moj računalnik z Win 7 32-bit in zadeva deluje normalno. Imam pa 1.3 patch nameščen.

rezator ::

ptobaj reinstal, meni dela na win 7 64bit normalno
Some people feel the rain. Others just get wet.

ziga1990 ::

deluje sam najnovejsepatche sem mogu gor dat

Rotaidal ::

Third Age - Total War 3.0 Released

http://www.twcenter.net/forums/showthre...

Berserker ::

Probal probal, zahteven mod, če igraš z človeškimi frakcijami.

Začel sem z Free people of Eriador ( nekako tako se imenujejo), trenutno poizkušam obnovit Arnor ( to se dejansko da, potrebno je obnoviti kraljevo palačo , postati zaveznik z Gondorjem, zavzeti določene regije v okviru starodavnega Arnorja, Aragorn aka Strider, mora ostati živ). Precej težavna frakcija, saj imamo na vzhodu kar dve orkovski frakciji, na jugu pa Isengard. Žal so tudi enote dokaj slabo oborožene, razen lokostrelcev,na druge enote ne gre računat. Težave so tudi z premalo številčnim prebivalstvom (na razvoj mesta pred 50 turnom ne gre računat). Z obnovitvijo Arnorja seveda dobimo standardne vojake, ki so enaki tistim v gondorju (bleščeča standardna oprava, težka konjenica) , skrajša se pa tudi čas dobave in rekrutiranja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Total War: Rome II (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20036226 (22206) Pipi_Karamba
»

Shogun 2: Total War (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18123076 (13819) yoco
»

Empire: Total War (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20414472 (7712) nejko8
»

Trenutno igram (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574622 (3416) Bor H
»

Strateške igre..

Oddelek: Igre
132772 (1833) janko5213

Več podobnih tem