» »

CCNA Cisco certifikat

CCNA Cisco certifikat

Temo vidijo: vsi
1 2 3
4
»

Invictus ::

router

saj imaš routing issue

ostali ne znajo "routat"

Malo logike ne škodi ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Maximus ::

router

tony1 ::

Če rabiš samo en odgovor, potem seveda router. Če rabiš dva, potem router in host, ker ima tudi ta routing tabelo, ki se jo da manipulirati (v command prompt vnesi ukaz route print in si jo oglej).

Zimavc ::

Za tole vprašanje iz CCNA1 v Ciscovi literaturi piše router, kot je pravilno rešitev na testu pa je svoj čas bila switch.

tony1 ::

V izpitih so seveda mogoče napake in glede tega se ne preveč sekirat... Ko sem CCNA delal prvič sem tako recimo dobil vprašanje, ki je bilo popolnoma nemogoče, prav predstavljal sem si nekje enega Pakistanca, ki se muči z angleščino, in pri tem pozabi napisati glagol :D

mgermo ::

V šoli organizirajo ccna 1-4, po subvencionirani ceni 100 eur na modul. Se zadeva splača v smislu zaposlitvenih možnosti?

Invictus ::

Če te zanimajo mreže, potem da. In če se vidiš v tem poslu.

Je pa to res poceni. Bi se sam prijavil če bi se lahko :D. Čeprav sem ene dva Cisco tečaja dal skozi.

Drugače ne.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tony1 ::

mgermo je izjavil:

V šoli organizirajo ccna 1-4, po subvencionirani ceni 100 eur na modul. Se zadeva splača v smislu zaposlitvenih možnosti?


Danes se izplača samo še umret. Če pa te zanima novo znanje, se moduli vsekakor izplačajo. ;)

mgermo ::

Vbistvu se da vso gradivo dol potegn skupaj z Packet Tracer vajami. Tako da znanje se da pridobiti tudi drugače. Razlika je le v papirju, ki je nekaj vreden ali pa ne.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cisco CCNA in CCNP oprema za home lab

Oddelek: Omrežja in internet
5785 (617) Zimavc
»

Certifikati CCNA in CompaTIA A+

Oddelek: Pomoč in nasveti
216275 (5797) FS8384
»

Kaj kupiti za domače učenje in ustvarjanje (mrežna oprema)

Oddelek: Omrežja in internet
201945 (1276) maxipin
»

Brezplačno Cisco CCNA izobraževanje

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
265002 (2218) WilhelmTell
»

Brezplačen Cisco CCNA tečaj

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
307022 (4740) Johnyboy7

Več podobnih tem