» »

Rainbow Six - Las Vegas

Rainbow Six - Las Vegas

bluefish ::

Vaša mnenja o novi igri iz serije Rainbow Six.

Še uradna stran.

Rotaidal ::

Novo razočaranje...
Igra Swat je bila veliko boljša...

Pesimist ::

in kak se igra to? zgleda kot 3D shooter pac.

bluefish ::

še nekaj screenshotov in videov: link

Pesimist ::

To so ziher PC slike? Na enem pise press up and down on D pad. :\

@LOL ::

Očitno zadeva le ni tak apn če jo hvali večina spletnih strani: evo IGN 9.3, Gamespot 9.1
Pri obeh je gameplay dober po besedah, seveda grafika itak, itd
Hecno je to vaše komentiranje glede na to da igre od blizu niste povohali.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

IVo ::

Men je špil dost hud...Da vidiš pravo lepoto tega graf. pogona morš prit v Vegas... Drgač pravijo da je na easy(al normal karkol že...) prelahkam, tak da sm šou na realistic in morm reči da je huuuuud feeling ko počistiš eno sobo, je pa prpblem da ti uspe šele po 10-20 poskusu...vsaj v kasnejših misijah...Moram reč kapo dol umetni inteligenci, med sabo se krijejo, redko niso v kritju. F.E.A.R se lohk skrije. My humble opinion...

matjash ::

Igra je vredna igranja še posebej na hard kjer ti samo SP vzame kakšnih 15ur v MPju pa zablesti. Preigral sem xbox verzijo ampak mislim da je za PC enaka, ampak po forumih slišim da je strojno zelo zahtevna (se pa ne čudim saj je predhodnica GRAW na 6600GT low detail 1024*768 delala z 20fpsji)
... bolje pozno kot nikoli.

IVo ::

A to misliš na realistic; ker jst jo trenutno poskušam prebaviti na tej tež. stopnji in mislim da mi bo vzelo velik več kot 15 ur, že sam tista scena v kazinoju k moraš prit v en security room, pred tem pa prečistit predverje in par nadstropij "vlomilcev":\, mi je vzela okrog 30 poizkusov (aka 2 uri) (in moram reči da je vsak poiskus bil drugačna izkušnja, replayability je ogromen v tem špilu btw.).

matjash ::

Ne na realistic se zna čas igranja povečati tud za 2x samo je en par checkpointov ko sem hmal živce zgubil ko si mogu ene pol ure celo želežniško infiltrirat pa so verjetno pred reševanjem talcev pozabli checkpoint naredit in če so katerega ustrelili si mogu it jovo na novo.
... bolje pozno kot nikoli.

@LOL ::

Fantje, take igre se igra na hard. Na easy so lame in izkušnja ni takšna kot bi pričakovali. Brez izziva ni dobre igre
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Klemzz ::

ewo glih ponaulam železnico ;( sm ponesreč dau frag pa sm use talce pobou...drgač je pa špil zlo ql...igralnost je zame nora, grafika je tut ušečna :)

kilergas ::

Igralnos di merda,...lean ne obstaja,.skoka ocitno ne poznajo.Predhodnice so bile vsekakor bolse.

matjash ::

lean ne obstaja v klasični obliki ampak ko se skriješ za steno se skriješ in ko streljaš se rahlo nagneš in nisi odkrit kot rambo da te vsak zadane ali pa samo nenatančno flenkaš sovražnika medtem ko ukažeš sovojakoma da spremenita pozicijo, meni se zdi dosti bolj realen ta lean. Povej zakaj si pa skok pogrešal da bi v skoku headshote talal, ne pozabit da to ni quake. Če je kakšna prepreka jo ravno tako prekoračijo brez da bi skakali kot kenguruji.
... bolje pozno kot nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjash ()

Klemzz ::

jst tut ne razumm zakaj bi rabu skok :\ kar se tiče lean-a, nekak ga maš, sam da morš bit "prleplen" na eno stvar...sicr če ti ni ušeč maš še druge špile :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemzz ()

globoko grlo ::

no, glede skakanja gre men tut na živce, da me ena mala skalca, do gležnjev visoka, ustav, preplezat se da pač samo v naprej določene zadeve, kar je totaln podn, pa niti na vagon se ne morš vkrcat, kar je sploh bedno

vse ostalo mi je pa zlo kul, ostale greške bomo pa še vidl

macgajver ::

jest se tud strinjam sej vrjamem da s vso tisto opremo glih salt nebi mogu delat lahko bi se pa vsaj malo odlimal od tal drugač je pa igra uredu
mam pa občutek da je prelahko pomert iz za stene bi blo bolš če nebi bilo križca in bi potem ko se leannaš moral malo pomerit drugač pa uredu igra.
tenstan krompir je pa zakon

macgajver ::

Lp popravljam zadnjo izjavo da je prelahko s križcem sem dobival v vegasu razne popizditise ko sem ponavljal plato znova in znova ker ne moreš shranjevat pozicije nad zvokom orožji in samim gameplayem v vegasu sem popolnoma navdušen zame ena najbolših iger leta.
tenstan krompir je pa zakon

macgajver ::

Evo seenkrat pišem ker se mi je ustavilo pri plati NEVADA DAM SPILLWAY Že kakšen tedn poizkušam naredit to plato pa mi ne gre in ne gre ko pridem čisto na dno k jezu in ukažem mojima mojstroma naj vdreta v računalnik teroristi pa navalijo iz garaže se lepo skrijem in jih počasi streljam potem pa očitno nekaj moram naredit pa nevem kako in kaj ker napiše game over you faild to open the floodgates
?Kje kako kaj kdo mogoče ve?
tenstan krompir je pa zakon

markxxx ::

TA igra je zakon kar se tiče grafike pa sploh in še ful težka je v single playerju tko da si moraš res vzet cajt za jo odšpilat do konca!!!
C2Q 6600,ASUS P5N32-E SLI Plus,nVidia GeForce 470 GTX,6GB DDR2 800Mhz

z3ro ::

Zakon igra... igram jo 3 dni in sem zelo zadovoljen...

John Abruzzi ::

Evo mam eno težavo- ko sem naložu igro je delal vse normalno. Zdej mi pa v igri ne dela miška (ne premika se, krogec dela). Miška v meniju dela normalno. Ve kdo kaj je narobe?

miwche ::

probaj dat vse na default. mogoče se je kaj v control menuju zafuštralo. al pa maš okljukano uporabo xbox kontrolerja.
~ there are more alpha males than beta testers ~

John Abruzzi ::

Evo sm kr reinštaliru|O Ni bla tle fora zarad tipk sm že večkrat na default dal.:| No zdej dela hudič:D
Špila je pa zakon BTW:)

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

Ja kr vredi spil. Jaz osebno bi ga vseeno reje mel kompletno tretjeosebnega kot so nekoc bli Rainbowi. Revieweri pravijo da GOWa kompletno namaze v vseh perspectivah. Meni je sicer bols od Gowa ze zarad realisticnosti. Govorim sicer o PC verziji sej si z Xbox in gamepadom nisem mel kaj pocet :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

matjash ::

Jaz pa sem z gamepadom imel največ užitkov saj so bile za PC malo optimizirane komande ampak vseeno sem čutil pomanjkanje gamepada in res preprosto razporeditev komand, menjavanja položajev ter preprosto ukazovanje sovojakom.
... bolje pozno kot nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjash ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mirror's Edge (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17013626 (5654) Tomozuki
»

Devil May Cry 4

Oddelek: Igre
382299 (1142) Mavrik
»

Gears of war 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
986562 (4846) laught
»

GRAW

Oddelek: Igre
171213 (966) iLichu
»

Mafia & Mafia 2

Oddelek: Igre
241595 (1317) laught

Več podobnih tem