» »

Genius Ergo 525 miška

Genius Ergo 525 miška

Alessio983 ::

a se mi splača kupit to miško Genius Ergo 525

2000 dpi, 8 gumbov , ali je kje bolša za isti denar , jaz je nisem našel

http://www.mimovrste.com/katalog/produc...
ali naj to http://www.comshop.si/article.asp?Artic...

Lp


pa genus=crap - eni pač nismo mahjeni na firme kot je logitech - da dam zanjo 12 jurjov , ni vredna

Gwanaroth ::

Ne.

Genius = crap.
Lights often keep secret hypnosis..

Ted ::

Genius = crap je bedarija. Nekatere izdelke majo za smešno ceno res odlične, krasen primer so 5.1 zvočniki. Tudi miške so ok, pa slušalke ipd. Sam uporabljam genius miško čeprav sem že enkrat rekel da samo še logitech. Pa sem jo dobil za rojstni dan par let nazaj in še vedno vztrajam na njej ker ji čisto nič ne manjka, je ergonomske oblike, hitra in zanesljiva. Osebno priporočam genius in bom njihove izdelke še naprej kupoval ker za malo denarja znajo ponuditi veliko.
Mah...

rapz0r ::

Js mam Copperheada sicer ki ima tut 2000DPI ampak za to ceno je tut tale Genius super. Teci ponjo dokler jih še majo ;)

Belcebub ::

Pozdravljen

Sam imam 520, ki ni laserska pač pa optična. Glede same ergonomije nimam nobenih pripomb, me pa motijo driverji, ki so malo čudni. Ko sem jih imel inštalirane ,so mi delali vsi multimedijski gumbi na miški, ampak njihovo obnašanje je bilo čudno in ker se mi ni dalo ukvarjat z njihovo nastavitvijo (niti ne vem, čeje možna), sem jih odstranil. (npr. če si kolešček stisnil noter se ti je neki Geniusov vmesnik prikazal. Pri AvtoCAD-u me je to motilo. Pri igrah je bilo isto)
Zdaj mi pač tisti multimedijski gumbi ne delujejo, ampak me to ne moti
Če si srečen, in če srečo rad bi še delil z nekom, če si srečen, brž z dlanjo udari v dlan!

Alessio983 ::

je ž napoti :D :D domov

Alessio983 ::

miško sem dobil in moram povedati da je zakon , ima celo 10 gumbov :D , sam nisem navajen 2000 dpi -jev ,
ker sem jih prej imel 800


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška do 40eur

Oddelek: Kaj kupiti
272075 (1585) ;-)
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586003 (5119) mihajlo carr
»

laserska vs optična miška

Oddelek: Kaj kupiti
159998 (9699) roli
»

Novosti na področju računalniških mišk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
979685 (6994) Nejc Pintar
»

Katero miško kupit?

Oddelek: Kaj kupiti
262771 (1907) hrcek

Več podobnih tem