» »

Traparije - pa tudi ne

Traparije - pa tudi ne

«
1
2

nevone ::

Povejte kakšno stvar, ki ste jo naredili ali pa izrekli in ste potem ugotovili ali pa so vam drugi povedali, da je totalna traparija - ali pa tudi ne.

Evo eno mojo traparijo:
V zgodnjih časih mojega seznanjanja z računalnikom sem mislila, da pomeni sporočilo "Press a key to continue ...", da moram pritisniti tipko A in sem to tudi vestno počela.

No pa še nekaj zanimivega:
Enkrat sem izjavila, da so štenge digitalni klanec.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.
  • spremenila: nevone ()

Fizikalko ::

Ja, bolje bi bilo, da so kvazi diskreten klanec.

nevone ::

Tudi digitalno je pomoje u redu, če ne celo bolj primerno. Link.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Fizikalko ::

Oboje je ok. Itak je na koncu vse diskretno (QM).

nevone ::

>Oboje je ok. Itak je na koncu vse diskretno (QM).

Itak. :)

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

whatever ::

Enkrat sem pri uri biologije v osnovni šoli najprej pravilno razložil teorijo o tem, kako so se pri kitu razvile okončine zaradi prilagoditve iz načina življenja na kopnem na življenje v morju. Nakar sem s kakim sekundnim premorom zaradi negotovosti, ampak sem pač moral še nekaj povedat ker prfox še ni rekel dovolj, nadaljeval: "Pri ribah, kot npr. kitu..." Učitelj je bil star gospod, pri katerem nisi nikoli vedel ali te posluša ali ne, ker je vedno vmes hodil po razredu in gledal skozi okno, toda tokrat me je slišal in vprašal: "Kaj je kit?" Jst rečem negotovo: "Riba." "Kit je SESALEC!!" Dobil sem 4, je pa to bila verjetno največja neumnost v mojem dosedanjem izobraževanju, ki sem jo izjavil.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

SodVina ::

Sicer nisem to izjavil jaz ampak nekdo za sosednjo mizo v gostilni.

Prva raketa v vesolju je bila lesena, ker je les dober toplotni izolator.

svoje neumnosti se bom pa tud ziher se kaksne spomnu ;)

marnit ::

Bajla, 8.r OŠ: Žuželke imajo popolno IZOBRAZBO. :D

Buldožer ::

Tudi nisem bil jaz ampak en prijatel: Rodil sem se prekmalu in potem sem bil 2 leti v inkubatorju. Še zdej ga zafrkavamo na ta račun čeprov je zadevo izjavu že ene 7 let nazaj.
Več glav več ve. No, ni nujno!

hamax ::

SodVina ni dalec od resnice. prve ruske rakete so bile oblečene v nekakšen les, ki je pri letenju skozi atmosfero deloval kot ščit.
namreš ko se les dovolj segreje začne izgorevati in odpadati, tako ima določeno max temperaturo, ki je pri kovino dosti višja.

Mr_Globus ::

Ena patriotska: V OŠ smo sošolca vprašali če je že bil gdaj v Italiji. Reku je da ne ampak da je bil samo v Trstu :D. Ker pa patritizem še ni bil tako izražen smo ga zafrkavli še par tednov :P

Saladin ::

Vse najboljše za Novo Leto.
Srečnga pa zdravga za rojstni dan.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

whatever ::

Heh, meni bi enkrat skoraj ratalo voščit Vse najboljše namesto Moje sožalje (na pogrebu):8)
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

dolenska ::

al pa za dan mrtvih, folk pozdravlja vesele praznike...

Smo bli enkrat na kolpi, pa moj sošolc reče jebentima... če ne boš takoj tiho te bom v savo vrgu....haha

Smo tekel na 100m, pa se sošolc na štartu spotakne pa pade. smo ga zafrkaval, da se je ob črto spotaknu.

en moj sošolc je hotel, da mu na CD zapečem internet, da bo v miru doma gledal.

Sem mogu v 1.razredu dat mamic podisat neko zadevco za šolo, pa je ni bilo doma sem pa kr sam lepo podpisal... z velkimi tiskanimi z rdečo barvo sem lepo počasi napisal MAMI

dost je blo še tega samo se ne spomnm

kajpravis ::

Ob smrti sorodnika je nekdo izrekel:"Želim ti iskreno sožalje!"

sverde21 ::

en moj sošolc je hotel, da mu na CD zapečem internet, da bo v miru doma gledal.
Sošolc od mojga kolega je trdil, da je spravu 500 mp3-jev na disketo. :D Verjetno je kopiral bližnce >:D .

No tud jst sm enkrat dau bližnco od ene igrce v enim 1. razredu :D še zj ne morm veret de sm tuk tumast biu :8)
<?php echo `w`; ?>

Doman ::

Včeraj smo tako kot ponavadi skadili enga med glavnim odmorom. Sem bil kar dobro zadet, ko sem prišel k uri zgodovine in mi profesorica reče:

U: Zopet sem te vidila kaditi pred šolo
J: Kje naj pa kadim?
U: Kaditi ne smeš!
J: Zakaj ne?
U: Pridi k tabli!
J: pridem....
U: Pokaži na zemljevidu egipt.
J: Jaz pokažem Babilon:D
in se usedem z negativno oceno...

sverde21 ::

Hah egipt skor ne morš falit :P . No moj sošolc je naredu podobno neumnost (upm de ne bo zameru). Profesor mu reče pokaž Pohorje, on ga pa išče pri morju, v Krški kotlini,...>:D
<?php echo `w`; ?>

ReBi ::

no, vi ste kadil, mi pa pil.
na moj rojstni dan pred šestimi leti. Zalotila nas je proksa in povedala v zbornici. Pri zgodovini me druga prfoksa pogleda in vpraša: "ja kašn si pa ti dons?". jaz pa nazaj:"kašn? a u rožcah?" :D

overlord_tm ::

- A si ti resen?
- Pa jaz sem smrtno resen, vsak čas bom umrl od smeha.

Ta niti ni traparija, v tisti situaciji je bila čist umesna :D

rozica ::

no ko so vn prhajali mobilni telefoni in se je pr nam šele govorilo o njih in o sporočilih, ki se jih bo dalo pisat, sem si predstavljala kako iz mobitela ven leze tanek listek in na njem napisano sporočilo (kao en mini fax) ;)
Če hočeš videti mavrico, se moraš veseliti dežja.

koli99 ::

Moja sošolka v osnovni šoli:

U: Zakaj je žaba dvoživka?
S: Ker ima 2 nogi:D

2. Primer:

U: Kej so nastale prve države?
S: V Jugoslaviji...

SodVina ::

En model (student racunalnistva) je imel idejo, kako bi podvojil velikost diskete.
1.skopiras gor 1,44MB podatkov
2.jih zbrises
3.skopiras gor novih 1.44MB podatkov

potm pa ko kopiras nazaj, najprej skopiras disketo, potem pa zazenes se UNDELETE in skopiras se tisto. Evo! Dvojna kapaciteta.

ideja zanimiva, ni kej. Ne recem da bi model studiral kaksne druzbene vede...

Mercier ::

Otroška logika še dela:

osemindevetdest, devetindevetdest, destdeset
olupljeno jabolko = jabolko z olupom

moj spomin iz vrtca:
Tršica: Treba je pojesti celo jabolko!
Saša: Gulp?! (scenarij se je odvil po geslu: prvo izvrši, pa se onda žali)

grex ::

Moj prijatelj njegovi znanki, ki se zdravi zaradi raka že kakšne 4 leta.

Po tem, ko je ni videl kakšne 3 mesece (ni ravno razmišljal o tem, da se zdravi).

"O,... a ti si živa? Kako si, kaj kaj počneš?"

mare_ ::

no ko so vn prhajali mobilni telefoni in se je pr nam šele govorilo o njih in o sporočilih, ki se jih bo dalo pisat, sem si predstavljala kako iz mobitela ven leze tanek listek in na njem napisano sporočilo (kao en mini fax) ;)
No, jaz pa sem mislil, ko so se začeli prvi predplačniški paketi, da ko kupiš kartico za nafilat račun, da jo vtakneš nekam v mobitel - na tak način, kot recimo v trgovinah s karticami plačuješ :)

Thomas ::

> No, jaz pa sem mislil, ko so se začeli prvi predplačniški paketi, da ko kupiš kartico za nafilat račun, da jo vtakneš nekam v mobitel

Sem celo probov tišat kartico v mobija, ja. :|
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

T-h-o-r ::

Zase se katere pametne traparije trenutno ne spomnim, spomnim pa se 8. razreda, ko je bila sošolka vprašana geografijo, pa je morala ne zemljevidu Evrope pokazati Slovenijo, in ona jo išče pri Veliki Britaniji ter na Danskem in na severu Nemčije :D :\

Stampl ::

Sošolka pri zgodovini v osmem razred osnovne šole:
učiteljica:katero drzavo je hitler napadel kot prvo v vojni?
ona: Nemčijo

overlord_tm ::

No, jaz pa sem mislil, ko so se začeli prvi predplačniški paketi, da ko kupiš kartico za nafilat račun, da jo vtakneš nekam v mobitel - na tak način, kot recimo v trgovinah s karticami plačuješ :)


Same here ... samo mi nekak ni slo v glavo kako tako veliko kartico vtakneš v telefon :D

Še ena geografska od sošolca ... naštej 3 sredozemske države. Nemčija, Nizozemska, Velika Britanija.

7h3_1 ::

še ena zgodovinska
Bil je sušolc uprašan in sicer 1. svet. vojno pa ni nč znov pa ga je pol čist obupana vprašala:
Učitlca:Kdaj se je pa slovenija osamosvojila?
Sošolc: Ummmmm..
Učitlca: No saj na prbližn pred 15, 100 leti
Sošolc: Hmm pred 100-imi leti
Cel klas je bil zgrožen da v 9r/9 neve kdaj se je slo osamosvojila :\

Še ena geografska
Je mela sušolka referat pr geografiji pa govori pa govori in se zaplete pa reče ŠKROFJE :D :D nekak je zmešala besedi škofje pa grofje :D :D cel klas pa v smeh.

Glede mobilcov pa tut men ni blo jasn kako lahk kr dnar daš not :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7h3_1 ()

Viro ::

pr men 7razred OS: me sosolka pros d ji pomagam geografijo... in pac se skp uciva recm najd SAHARO v Afriki... una po Kongovi kotlini isce pousod sam tm ne... jz zaprem atlas in jo po glav usekam :8) nasla je u manj k u 1 sec ko sm odpru atlas :D hahhahha sj nism je fajn :8) mahnu sam dost d si je zapomnla :8)

jype ::

Make Love, not Peace!

Looney ::

V osnovni šoli:

Učiteljica: Kaj je labod?
Sošolec ponosno: Labod je velika bela ptica.... em.... ja....

Jaz berem odlomek iz berila, zgodba o Kralju Matjažu: In še danes lahko vidimo tam pa tam truplo.... khm... ups... duplo!

Učitelj: Pokaži mi Afriko!
Sošolka vneto brska po Avstraliji.

Učitelj: In imeli so ženske dekliške šole in moške dekliš... khm... moške šole!

Se bom še česa spomnila... je bilo dosti cvetk.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Pouh ::

Se na OS sem meu med prvimi dvd predvajalnik, pa sm se hvalu okol: Ja ej, js mam pa DDV predvajalnik....itak ni noben vesdu za kaj se gre:)

sosolca profesorca klice "decek s sladoledom", ker je enkrat vrgu sladoled stran...no pac, enkrat
prof: decek s sladoledom, pridi pred tablo
dijak:am..ja
prof:no kaj nam bos povedal decek s sladoledom?
dijak: jaz sem sladek.........kot bomboncek
usi: smo se zacel rezat
prof: se smeji (z solzami) pol mu pa rece nj gre raje u klop:D

se bom se kj spomnu...

kriko1 ::

Pred leti ko smo dobili Commodore Amiga 500 mi je oče modroval kako je treba držat miško v rokah:
Narobe (seveda za njega je bilo prav), predstavljajte si kako si s tem navigiral po ekranu, kaj šele klikal :)

Enkrat sem spontano izjavu da priklopiš zvočnike na grafično.

Profesor RSM v srednji šoli je izjavu:
Še dobro da imamo Zemljo če ne ne bi mogli uporabljati kompasa. LOL

nightraider ::

No da še jst nekaj prispevam:

Pri zemljepisu, Ucmanka (tršica) izjavi da se je eden mrtu zbudu. Enkrat smo ji dali plastičnega pajka na stol, pa ga ni vidla in se vsede nanj, čez enčas se vstane in ko se hoče ponovno usesti vidi da je pajek na stolu in reče se mi je zdelo da me neki po riti žuli. Je bil sošolc vprašan zemljepis na našteje geografska področja prekmurja on pa začne brkini, nanos,...

Pri bilogiji je sošolec vprašan kaj so to mutacijske živali, on pa začne kura brez glave, ...

whatever ::

Pri bilogiji je sošolec vprašan kaj so to mutacijske živali, on pa začne kura brez glave, ...


Če je bil dobesedno tako vprašan, je IMO odgovoril pravilno.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

sverde21 ::

Ne ni, ker kura brez glave ne more preživet :P
<?php echo `w`; ?>

whatever ::

Tako zastavljeno vprašanje si tak odgovor tudi zasluži!:)
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

PaX_MaN ::

Ko ste toliko pri gefi:
smo imeli malček diapozitivov, na temo tipov obal. Tako zaslajda na sliko slovenske obale, in vpraša:
"No, kaj so te smeti na obali?".
En pameten : "Italijani!"

Goldee ::

Moj kolega ima brata, ki zelo slabo vidi in je zato pač v domu za slabovidne in slepe otroke, kjer se izobražuje itd. Fant je pameten, je pa tudi nagle nagle jeze. Enkrat je šel po hodniku in v njega se je "zaletela" ena slepa punca, ki je tudi prebivala v tem zavodu. Očitno mu je stopla na prst al pa nekaj in on ji je v jezi zabrusil: "dej pazi, kje hodiš p****!"

Sliši se kot en vic, s pridihom črnega humorja, se je pa dejansko zgodilo. 8-)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Inja ::

Al pa na primer, ko ti nekdo uturi digitalni fotoaparat.. pa si ga nehote prisloniš k očesu...
Enkrat sm pa clo izjavla, da je nekdo gorenc iz Maribora!

Gr0unD Zer0 ::

profesorica za slo. je sošolcu rekla da naj našteje sklone(5. razred osnovne). pa ni blo tipu nič jasno, pa mu prišepetujemo:imenovalnik. pa tip reče:nabiralnik

omg... kolko pa-jev se je vtihotapilo v ta post...

Zgodovina sprememb…

nejjc ::

tale tazadnja je pa legendarna... nabiralnik:D :D :D :D

mavec ::

Oprostite, ampak nisem se mogel zadržati, ne da bi se nasmejal do solz (nakrohotal).
Tale zadnji od Ground Zera je pa svetoven :D :D :D. Še več takih...

PaX_MaN ::

Cvetka iz enega eseja: "Saloma je bila vzvratna ženska"

Kaličopko ::

no če že usi šolske pišete: par dni nazaj profesor sprašuje slovenščino- uprašana je bla ena sošolka- dobi vprašanje Kaj je Costuzza?
ona pa reče "gostilna"! prfoksa še nism vidu da bi se tok smejov:D

drgač je pa povn enih takih for sam velik jih ni za u javnost:\ me itaq skoz cenzurirajo;(

Zgodovina sprememb…

Kaličopko ::

"No, jaz pa sem mislil, ko so se začeli prvi predplačniški paketi, da ko kupiš kartico za nafilat račun, da jo vtakneš nekam v mobitel - na tak način, kot recimo v trgovinah s karticami plačuješ :)


Same here ... samo mi nekak ni slo v glavo kako tako veliko kartico vtakneš v telefon :D"

JEST SM PA MISLU DA MORŠ DNAR U TELEFON UTIKAT:D

SkIDiver ::

Ko sem se v prvem razredu OŠ učil brat je učitelca dala za domačo nalogo, da preberemo eno zgodbico in povemo kratko obnovo. Ko sem tako doma mukoma bral zgodbico je mama zraven mene vztrajno pomagala pri branju. Ko mi je prekipelo učenja sem izjavil "Mami kaj, če bi ti brala, ko že znaš jz bom pa poslušal".
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Največje bedarije ali smešni dogodki ki ste jih kdajkoli videli ali doživeli (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9114288 (9761) Unknown_001
»

Bedarije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575018 (3659) milica
»

Pi... ma.....

Oddelek: Loža
151333 (966) Brane2
»

Računalniški tehnik v Celju !!

Oddelek: Loža
392700 (2312) Tomi
»

Profesori krešijo pravila? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
756544 (5686) [BISI]

Več podobnih tem