» »

Traparije - pa tudi ne

Traparije - pa tudi ne

1
2
»

Poldy ::

V osnovni šoli sem na zemljevidu iskal najprej Veliko Britanijo in nato še Anglijo.

gzibret ::

Že davno tega je ena moja sošolka pri biologiji v OŠ dala kokoši med kopitarje.
Vse je za neki dobr!

Pegaz ::

Ko sem z dvema frendoma taval po mestu sem hotel rečt "Gremo čez most v Tuš", sem se zapletel in rekel "Gremo čez muš". Še 2 ure smo se režal zarad tega.>:D

balocom ::

pri geografiji:
prof: Pokaži Goričko
sošolc: išče po primorski:\
Pol je ta specialc dubu popravca, sicer je biu tole vprašan za popravt konferenco....

@Looney: čik'a'Tone>:D ? [al kakor koul so mu že rekl?]
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Sandoval ::

Ena znanka:
dve kepani mešici(namesto dve mešani kepici)

slavna izjava nekega dirigneta: dej ti tam, vidva trije, cela vrsta -- ven
Kr3nU_X JAZZ-WA Sandoval

Steinkauz ::

Ura geografije:
Šturm(prfoxs): Ka si pa ti tko rumen ?
Sošolc: Kdo a jst???
Šturm: Prosim?
Drug sošolc: A on al jst?
Šturm: No oba

Aja pa nista rumena :D

Zopet ura geografije:
Šturm: Kam tečejo vse reke sveta?
Sošolka: Z zahoda prot vzhodu
Ta je legendarna :D

Looney ::

@Looney: čik'a'Tone>:D? [al kakor koul so mu že rekl?]

Jap. Naš bistroumni Tonček. On je mel najboljše cvetke.

Govorimo o prvi svetovni vojni, pa reče, da so tanki povzročali več preglavic, kot škode.
Pa ga jaz vprašam kako je pa to mogoče? In on:
"Ja, Nina, kako bi se pa ti počutila, če bi Titanik pred tabo letu!"
Sledi nekajsekundna smrtna tišina, nato cel razred v smeh.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Goldee ::

Sošolec je imel v srednji pri geografiji skoraj popravnega. Na konc leta mu je profesor rekel, da, če našteje vse kontinente na Zemlji, dobi pozitivno oceno.
Ne, ni znal. 8-)

Pa še ena o meni. Ravnotako v srednji, v prvem letniku, smo se učili tujke. V testu smo dobili tujko, morali smo pa napisati besedo v slovenščini. V testu je bila beseda "apoteka". Nism se mogu spomnt kaj pomeni, zato sm ruknu sošolca, da mi je povedu. In ker sm ga slabo slišal, sem v test prepisal mlekarna, namesto lekarna. 8-)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

matjash ::

Prijatelj v OŠ pri uri biologije zganja nemir in učiteljica zakriči njegovo ime ter se hoče "prepričat" če jo je res poslušal

U:Kaj je celica?
G:Avto!
U:Kakšen avto?!?
G:Toyota

(to ni vic)

Pa eno pametno sošolko sem tud mel v OŠ ki se je tud zanimala za biologijo in isto učiteljico spraševala če rase lubenica na drevesu... pa če so eskimi živali... skratka užival sem pri biologiji. (Drugače pa sem jo še celo srednjo šolo sovražil. Biologijo namreč.)
... bolje pozno kot nikoli.

jest135 ::

Moj brat ko je bil majhen, ni znal rečt napolitanke zato je iz njega pršlo: Linkepatanke

whatever ::

Jaz pa sem namesto lokomotiva baje govoril lokomokotiva, ampak sem bil še tako majhen, da se še sam ne spomnim tega.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

R33D3M33R ::

Trenutno se spomnim le tega. Enkrat smo se šli vojake in smo bili pač Nemci. Ujeli smo celo par "ujetnikov" in ko smo se vračali v "bazo" smo seveda morali kontrolirati jetnice (khm ;) in pri tem je ena gledala nazaj pa sem hotel zakričati: "Nicht zurück gucken" (ne glej nazaj) pa je ven prišlo "Nicht rückzucken" :8) . Smo se režali cel teden na ta račun.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Fatboyslim ::

V SŠ pri SLO:
Sošolec vprašan pred tablo in mora napisat besedo v kateri se 2 črki skupaj držita. Ker se on ne spomne nobene mu profesorica pomaga in reče "napišite priimek"
Sošolec pa napiše svoj lastni priimek :))

Na FAXu debata o problemih v predorih. Ko smo jih že nekaj rekli sošolec izstreli "BOČNI VETER" :D

Nekaj dni nazaj, pošlem mami sporočilo, da imam PROMETNO (mislil sem na dovoljenje od njenega avta), njo pa je skoraj kap ko me je še 2 uri klicala jaz se pa nisem jaz se ji pa nisem javil ker sem bil na predavanjih (seveda je takoj pomislila da imam prometno-nesrečo:8) )

DimmniBurek ::

Baje da ku sm biu majhen sem svojo teto ki se kliče Vojka klical Goka...
Palačinke so ble Čalapinke...



V 4.razredu smo sedeli v zadnji klopi, en malenkost bolj okrogu sošolc je sedu zraven ene suhice od 15kg, in kr naekrat čuješ uno:"Tršica!!! Matej se širi!" o je blo smeha....

:D :D :D
V 7 ali 8.razredu vpraša sošolec to isto žensko:
Sošolc: "Ana, kaj ti imaš joške?"
Ona:"Ja?!?"
Sošolc:"No pol si jih pa namontirej jutri!"
:D :D :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

Super Sonic ::

Moja sošolka Miša v osnovni šoli (8 razred):
Miša: Mojo babico so, ko je bila še majhna, Hitlerji napadel.
Tovarišica: Kdo jo je napadel?
Miša: Hitlerji.
Tovarišica (cinično) : Ja koliko je meni znano, je bil Hitler samo en.
Miša: A res?

:D

Al pa bruka.

Nas pred leti kolega pelje v kino za roj. dan. Pa vzame karte in in gremo v kino. Pa pridemo pred vhod dvorane in tipson zabriše v kanto za smeti potrgane vstopnice. Hec je bil samo v tem, da noben ni vedel kje sedimo in da je bil smetnjak nabito poln.

Potem smo pa pred dvorano stal in brskal po smeteh >:D .
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

nightraider ::

Zadnja ura matematike pred koncem šolskega leta. Približno 20 sec do konca pouka. Vsi že spakiramo in čakamo na zvonec. Profesor vpraša kaj bi počeli, pa se prfosk spomne da bi preveril domačo nalogo. Opdre redovalnico vpraša prvega:
A: Imaš domačo nalogo ?
B: Ne
A: Si se prišel opravičit ?
B: eeee
A: Ena v redovalnico in popravni izpit, zapečaten s kulijem!!

Tako je šlo naprej in so 4 fasali popravca, ker jim je mankala sam še ene enka za popravca. To je blo enih najbolj dolgih 20sekund v mojem življenju. Še sreča do so pol vsi naredili popravca.

kriko1 ::

@Super Sonic: A je bil to slučajno kolosej koper? Ker tam je en pred nami (takoj ko so mu odtrgali vstopnice), jih vrgu v koš - pol pa smeh, ko ni vedu kje sedijo (za nas) >:D

Super Sonic ::

Ne, kriko1, ni bil Kolosej Koper. :D

Je blo kr v Ljubljani.

Drugače me je pa nightraider spomnil na en podoben pripetljaj, ko smo v srednji šoli videli zlom profesorice. V eni uri je ženski uspelo potalat 18 enic (razredu nas je blo 21). Mal ji je "zašumel" in je samo klicala pred tablo - vsak odgovor, ja tudi pravilen, je bil napačen - in šut je bil neizbežen.

Kasneje je ženska čez par mesecev doživela živčni zlom, lansko leto sem pa "slišal", da naj bi bila že pod rušo.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

mare_ ::

Še ena - ko sem bil zelo zelo zelo ZELO majhen :) in sem prvič jedel sladoled iz korneta, sem mislil, da moraš kornet na koncu pustit oz. da ni užiten ;)

Looney ::

Ko sem bila jaz majhna smo šli v restavracijo jest. Pa me natakar vpraša:
"Ja, punčka, kaj bi pa ti jedla?"
Jaz pa izstrelim:
"Komfri!"
Pa ubogemu revežu ni bilo jasno kaj naj bi to pomenilo, pa vpraša moje starše kaj je to in mu razložita, da je to po mojem pomfri.
Jaz pa:
"Ne pomfri! Nočem pomfrija! Komfri hočem!":D

Pa še ena dobra:
Sestra moje najboljše prijateljice gre k zdravniku:
"Ja, miška, kako je pa tebi ime?"
"Miša!"
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Looney ::

Ok, Mare, to enostavno moram povedat, ker je pa res največja traparija, kar sem jih kdaj izjavila:
Mare: "Odpri Task Managerja!"
Jaz: "...am... kje je že to?":\ >:D :D :8)

In v zadnje pol ure sem ga odprla najmanj desetkrat!:D

(Ok, mogoče malo olajševalnih okoliščin: zraven se je odprlo trideset messengerjevih oken, zaradi virusa, kar me je rahlo vrglo iz tira!:\ )
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

SodVina ::

Kolegu je zadnjic rekel prodajalec racunalniske opreme, da virusov ze vec kot pol leta ni vec in da on sploh ne uporablja antivirusa, ker nima smisla.

Tear_DR0P ::

nisem ravno rekel, sem pa naredil

ko sem prvič videl arašide, sem enega vzel, pa strl lupino in odstranil še ovojček, in nato začudeno gledal kaj od tega se poje - odločil sem se da probam vse hkrati in ugotovim kaj ima bljši okus :)
ko pa je moj oče prvič kupil kivi, se je odločil ta kosmat krompir skuhat

je pa ena sosošolka iz računalniške pri angleščini povedala, da se tenis igra s tennis loperjem, ena prfoksa za ingliš je rekla jutr will be raining. meni osebno najlepša izjava prfokse kar sem jih kdaj slišal - pa bla je res dobra bejba, vedno v kakm usnju, pa take vlke zize in ful prijetna in me je poklicala pred tablo in rekla "jaz ti bom dala", naprej pa ni rekla nič - seveda se je krohotal cel razred, ko pa je bla čez pol leta noseča, so pa vsi mene krivil, čeprav nisem nič delu (tud če so to ble mokre sanje)
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Goldee ::

Glih danes na malci, ko sva šla s sodelavko po mandarine v maxija, sm prijavil eno strateško :) Sodelavka je olupila mandarin in dala velik krhelj v usta. In ko mi je hotela nekej rečt, sm ji js rekel nazaj v šali: "a veš, da se s polnimi usti ne je?" :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

mtosev ::

Sosolka je rekla da so ZDA v Evropi. >:D >:D >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Freezy ::

Sošolc je vprašan kemijo pa more napisat formulo za fosforjevo kislino on pa začne pisat : C3PO....

mare_ ::

(Ok, mogoče malo olajševalnih okoliščin: zraven se je odprlo trideset messengerjevih oken, zaradi virusa, kar me je rahlo vrglo iz tira!:\ )
Ja ja, izgovori :P

Ah, pa tale od mojega sošolca je bila tudi vrhunska: "Še dobro, da se nisem rodil v Nemčiji. Si predstavljaš, kakšni reveži so Nemci, ko se morajo za vsako stvar naučiti, ali je die ali der ali das." Potem, ko sem ugotovil, da misli smrtno resno in se mu uspel nehati režati, sem ga komaj prepričal, da tudi on ni preživel večjega dela svojega otroštva pred slovarjem in se učil "tisi stol, tista miza, tisto drevo ..." :)

Pa še ena (sem se ravno spomnil, sicer ni lih traparija, je pa vseeno izjava za umret :)) - tole mi je rekel enkrat en Nemec: Joj, koliko smo mi Nemci bolj neumni kot Slovenci - pri vas že vsi otroci s petimi leti tekoče govorijo slovensko, pri nas pa čisto nihče.

Opkow ::

Dogodek iz casa, ko sem bil jaz se zelo, zelo mali fantek, po pripovedovanju mame.

Je prisla stara teta, ki je ze stela blizu 90 let, na obisk k moji babici. In sem se jaz v kuhinji postavil pred njo, ter jo nekaj casa opazoval. Nato sem jo vprasal, "Teta! Zakaj si pa tako zmeckana?" :D

Na sreco mi ni zamerila. :8) In je z nasmeskom na ustih samo prijavila nazaj, "Vidis, taki pa ratajo ljudje, ko imajo ze precej let za sabo."

Se ena druga, ko sem bil tudi se mali, nekje na morju. Je spilal en bend in prijavim "Glej mami, tile pa kitarajo." :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

Nejc Pintar ::

Ko sem bil še majhen in se nisem spolnim kako se reče vžigalice:
"Oči, a mi daš kurnce?":D (kurNce ne kurce);)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Zgodovina sprememb…

V-i-p ::

Sami sošolci, kolegi, prijateljice, sosede in znanci >:D. A zase pa noben ne upa povedat? ;) :D

Ena moja iz otroških let, ki se je najraje spominjam. Bili smo v osnovni šoli na obrtnem sejmu v Celju, takrat se mi še sanjalo ni, kaj je to računalnik. Pa pridem domov in hitim razlagat bratu, kaj da sem videl in da bi tudi jaz imel računalnik, ko bom velik. Pa me je bratec začudeno vpašal. Kaj je to računalnik? Jaz pa: "a veš, to je taka naprava, a veš, da ko neki prtisneš, vse sama nardi..." :D:D:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Pyr0Beast ::

Oh, tonček.

po nekaj urni razlagi o soški fronti (mrtvo vzdušje) mu je sošolec prijavil: Ja kdo ti bo pa vrjel! Cel razred pa v smeh. :D

Ja, lepo je bilo pri njem, cel cajt v prvi vrsti.. in tista njegova palčka... naj si jo nekav vtakne XD

Pa enkrat v osmem razredu sem izvedel, kaj je soliček.
To je mokra mivka + suha mivka mi je pokazala ena iz 5 razreda. OMG sem si mislil XP
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

nokia6310 ::

Sam ssem bil tudi v domu za slepe in tam je blo cvetk prav veliko.
Ko sem bil še čisto majhen nekje 4. razred oš in ko sem se odpravljal spat pride vzgojiteljica v mojo sobo pa mi reče:
A, nokia saj bo dobro spi, da boš jutri pripravljen na novi dan. Jaz pa jo vprašam:
Tovarišica: Kolk dni, bo pa dolga noč?

Enkrat smo pri slovenščini pisali spis, obnovo izleta na katerem smo bili. Pa jaz napišem:
Izlet mi je bil zelo zanimiv. Na koncu je tovarišica z ostalimi pila kavo in sok, nam pa ni nič dala. Pozneje so me baje opomnili, da se tako nesme pisat, pa čeprav je bilo res.

Enkrat pri fiziki vpraša tovarišica sošolca:
Kaj je meter?
Za metre, da smo si jih lažje predstavljali, pa smo imeli lesene modele, pa sošolec reče: Meter je dolga palica.

Enkrat pri kosilu učiteljica za biologijo vpraša: Kdo bo še jajca?
Pa jaz rečem: Hvala jaz jih ne bom, jaz mam svoja.
Pa mi ona reče: NO nokia, zato ker si to tako lepo povedal si si zaslužil 5 pri biologiji, samo je nisem nikol dobu.

@LOL ::

Povejte kakšno stvar, ki ste jo naredili ali pa izrekli in ste potem ugotovili ali pa so vam drugi povedali, da je totalna traparija - ali pa tudi ne.

V srednji šoli pri biologiji sem izrekel zanimivo metodo za naravno kontracepcijo najstnic>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

gzibret ::

Jaz sem pri zgodovini v 1. letniku gimnazije, ko je profesor razlagal, kakšen problem je bil po II svetovni vojni v Rusiji, ko je primanjkovalo moških, izjavil: "To sploh ni problem, ker 1 moški lahko oplodi 365 žensk na leto, ženska pa ne more 365X na leto rodit."

Celo srednjo šolo sem bil sexolog. Tudi moj brat, ki je hodil na isto šolo nekaj let za mano, je bil sexolog. Seveda mu nič ni bilo jasno, ko ga prfox pri prvi uri zgodovine vpraša: "A ti si pa brat od sexloga". :D
Vse je za neki dobr!

_marko ::

Moja punca ima mlajšo sestro(4 razred), skratka - mlajša sestra jo sprašuje kaj so to storitve. Noto ji je blo pač razloženo, da je to če nekdo nekaj za tebe oz namesto tebe naredi itd....

Nakar po nekaj časa reče: "Se mi je čudno zdelo, da bi se jaz namesto tebe postrigla" :)
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

modelno1 ::

OŠ, ura zemljepisa, pred tablo ne najbolj priljubljena sošolka.
U: Naštej polotoke Azije.
Sošolka ni vedla kam nej gleda, res ni mela pojma, no, to ni blo nič novega ...
U: (ugotovila, da punca pojma nima in ji hoče pomagat) No, kje so otoki, na morju ali na kopnem?
S: (butasto pogleda in ustreli) Na kopnem!

Naslednja cvetja, ista sošolka, mogoče celo ista ura, kdo bi vedu.
U: Kakšne barve so ljudje (nekateri prisotni tdijo da je rekla črnci) v Afriki?
S: (spet zmedena, pojma nima, prazen pogled)
Se zadere eden od sošolcev: Poglej na zemljevid.
Sošolka pogleda na zemljevi, nekaj menca, nato pa veleumno izjavi: Zeleni!

Rzzred je krepavu od smeha.

Pa še ena iz fizike, ista sošolka ...

Pišemo test, noter vprašanje o vzgonu in sicer: Zakaj se velika železna ladja ne potopi?
Veleumni odgovor: zamašiti je treba vse luknje in izčrpat vodo.
Dobila je nekaj točk za izvirnost ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

@LOL ::

Ta bo še zelo priljubljena na kakih feštah zaradi svoje pameti>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

DominusSLO ::

Dobra tema >:D

Jaz se tudi spomnem neki iz oš... Sošolec vprašan kje je Nil in ga s težavo celo najde. Naslednje vprašanje-kje izvira pa je bilo bolj problematično...logično se mu je zdelo, da teče od zgoraj proti dol in pokaže da izvira v sredozemskem morju. Mi pa v smeh.
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

delfinus ::

Tehnicni pouk OS, dobili smo misijo izdelati vsak svoj svecnik za dan zena na nekem elektricnem rezkalcu. Pride deklica Stefka z neko ruto okrog vratu, modna zadeva konec 80, ni kej, vtakne kos neobdelanega lesa, zacne rezkati z dletom, nekaj casa uspesno, dokler ji masina ne potegne rute in ji jo navije okrog svecnika, pri tem pa jo vedno bolj vlece k masini in vrtecem se svecniku. No na sreco ji ni bilo nic, a spomnim se njenega pogleda, ko je bila z nosom ze blizu tistega vrtecega se svecnika. Naucili smo se, da ne smemo nikoli rezkati, ce imamo rute okrog vratu, bolj primerno je, da so na glavi.

lp, D:

DimmniBurek ::

Ena huda od moje bejbe:
Lani smo bli na vseh gorsko-hitristnih dirkah in na eni smo bli tko na štartu... Pa se prpelje taprva formula, valda gume slajkice.... Pa čuješ mojo bejbo: Uuu, lej kuu ma zlizane gume, mi tko jo pogledamo da vismo če se zajebava, pol pa sam u smeh usi tm.. Smo kr štart zamudili... Sej pol je rekla da je totalno pozabla da racing gume nimajo profila.... Hehe na vseh poznejših dirkah smo jo zajebavali da nej gre vprašat če so res tku zlizane :D:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

Pyr0Beast ::

Danes od profesorja za športno:
V glavnem smo šli ven golf igrat, nato pa model zunaj prijavi; "Če ne boste tiho vas bom ven poslal!"
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Največje bedarije ali smešni dogodki ki ste jih kdajkoli videli ali doživeli (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9114207 (9680) Unknown_001
»

Bedarije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
574991 (3632) milica
»

Pi... ma.....

Oddelek: Loža
151330 (963) Brane2
»

Računalniški tehnik v Celju !!

Oddelek: Loža
392674 (2286) Tomi
»

Profesori krešijo pravila? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
756503 (5645) [BISI]

Več podobnih tem