» »

Hrvaške registrske table

Hrvaške registrske table

«
1
2

c0dehunter ::

Zanima me, kako je mogoče, da ma kr velik hrvatov na registrski znak EU in pod njo HR, čeprav sploh ni v EU?? Ali je to sploh zakonito?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

tx-z ::

Te nalepke si sami nardijo...pa jih gor prlepjo..
tx-z

#000000 ::

To so, VELIKE sanje maloga Franje :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

kuglvinkl ::

Preden se razpočite. Tut slovenci so štrihal rdečo zvezdo na tablicah leta 90. In gor montiral grb.

Se pa zastavlja vprašanje, če je to isto, vsebinsko mislim, oz. kaj hočjo s tem povedat, za nas je bilo jasno.

Glede kršitve zakona, verjetno ni zakonito. Pač vsak nosi posledice sam. In glede na to, da s tem ne posega v tvoje pravice, se ne bi preveč brigal za to.
Your focus determines your reallity

korposlav ::

Ne ni zakonito, te EU nalepke si nekaj bzv lepijo gor(lahko se kupijo), potem pa pride do problema pri prehodu meje. Tak problem je imela ena kolegica ki je poročena na hrvaško pa je imel njen mož tako nalepko. Po hitrem postopku jo je dol odlepil, ko jo je videl slovenski mejni policaj, drugače je bila neka kazen, nevem več koliko...
Sašo G.

PersonaRudis ::

So what... Mene ne moti. Vsak ima pravico imeti kaj hoče. Če pa je to kje kaznivo pa bo še nasankal. Kaj vas ene bode to v oči, ane?>:D

V-i-p ::

Seveda, hrvatska raja si želi v EU in ker tja ne morejo, se tolažijo s takimi nalepkami. In ja, glede na trenutno stanje, bo posel s temi nalepkami v lepi njihovi še lep čas cvetel...>:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

acheron ::

Glede registerskih me neki zanima, pa ne bi rad nove teme odpiral tko da bi kr tuki uprašal. In sicer kako je s tem če se voziš brez njih ali pa maš kakšne, ki si jih sam narediš ali pa celo narišeš na avto. Ali lahko policaje vedno znova jebes da so ti jih ukradel in da cakas na nove ali te bojo spregledal.

Hypno ::

acheron,

Zakon o varnosti v cestnem prometu ne dovoljuje izdelave reg. tablic v domači delavnici.

Ne raje poskušat, bo kazen večja od stroškov za nove.
Great are mysteries of the mind ...

tx-z ::

Kazen je tut če maš umazano tablco, pa se težko razloč registrska.:\
tx-z

icek ::

Ko sem bil na hrvaskem na morju, sem stopil do enga taksnega avtomobila s EU oznako na tablici. Ugotovil sem, da to NI nalepka, ampak je bilo natisjeno na tablici.
Rider of Theli
www.air-tv.net

c0dehunter ::

Pa tut tablce majo spredi mal prostora, tako da je tam tista "nalepka". V resnici pa sploh ni nalepka, ampak je tablca tako izdelana. In to je množično.
:\
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

PersonaRudis ::

Seveda, hrvatska raja si želi v EU in ker tja ne morejo, se tolažijo s takimi nalepkami.

In tebe to tako strašno moti, obenem pa si ful vesel tega al kaj?:\ wtf je narobe z enimi...

Dami ::

No eno je da si folk sam lima gor nalepke drugo pa je da drzava sama štanca take tablce, čeprav še par let ne bojo (če bojo sploh) v EU.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Bob Rock ::

Pa ka gre vam zdej to tak u nos? Preden se je EU sirila so se tut Poljaki(zdi se mi) vozl s podobnimi tablicami par let. Takrat ni pa to nobenga motilo? :\
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Kekec ::

Tipična Slovenska faušija ... žalostno!

mcrastur ::

bob rock ... ne, ker poljaki niso hrvati
kekec ... ti si res en VELIK kekecR

AndrejS ::

Mislim da je tablica nekaj takšnega kot uradna listina. Ponarejanje (spreminjanje) le-te pa je velik prekršek. In zato bi te voznike bilo potrebno tretirati tudi tako in jim ne pustiti vstopa v našo državo s "ponarejenimi" tablicami. Mene je policaj kaznoval ker nisem imel tablice v okvirju !

Kekec ::

Govorim o tem kako so nekateri nevoščljivi, da bi prišli v EU pa še kako bojo verjetno v krajšem obdobju kot mi, čeprav dvomim da si vsi hrvati to sploh želijo!

PersonaRudis ::

Kekec, se popolnoma strinjam s tabo!:))

bob rock ... ne, ker poljaki niso hrvati -> no comment

Se spomnim leta 1992, ko je blo konec šolskega leta. Smo vsi v razredu morali risati evropsko zastavo (zastavo EU). Na proslavi pa je bila razobešena 'prava' zastava. Te nikogar ni motilo. :D

Mati ::

Mislim kdo ma tu manjvrednostni kompleks??? Normalna tema se je odprla in prav je, da se rugamo malo hrvatom zaradi takšnih oslarij, navsezadnje oni ne izpustijo nobene prilike za podobne zadeve v obratni smeri.
Če nas oni jebejo z raznoraznimi debilnimi predpisi, bi jih tudi mi morali zaradi teh "dudek v evropi" tablic!

Personarudis in kekec, pojdita komplekse zdravit kam drugam, če sta iz mešanega zakona...:))

PersonaRudis ::

Mati: ne gre za komplekse. Gre za to to, da so (ste, ker si očitno ti tud eden izmed njih) na nivoju zob za zob (Stara zaveza). Toliko o kulturi tvoji.:\

Kekec ::

Potem pa ne seri, pa pusti da dajo tudi drugi svoje mnenje.

ABX ::

Jaz imam še prejšno tablico brez EU in namesto občinskega grba imam gor petokrako.

Retro style:)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Keyser Soze ::

:D Velikost je relativna veš. Če pa maš punco, se pa rajši ni treba hvalit. Da ne bo šla preverjat kam drugam in se lahko zgodi, da ostaneš brez nje.

Kar se tiče pa tablic. Prepovedano je vsakršno spreminjanje tablice. Biti mora čista, tisk mora biti razviden normalno(ne sme biti čisto zbledela) in nič ne sme biti napisano, prelimano, ipd.

Če pa sama država Hrvaška to štanca gor, so pa pač takšne tablice popolnoma zakonite. Vprašat se je le, če ni to že malo preveč patetično in dvolično, glede na to kako jim sploh ni mar za EU. Smešni so tile Hrvati.

Mati ::

NIsem odprl teme, niti je komentiral. Moram pa priznat, da je smeh userjev upravičen, saj podobno štalo z nalepkami poleg hrvatov izvajajo samo še Ukrajinci, Turki, ter Albanci!
Lepa družba ni kaj. :D
V kolikor pa država res sama štanca take tablice je pa to poden od resne države.

Kekec s tabo pa se ne bom dajal preko neta, v podatkih imaš moj telefon, pokliči pa se pomeniva če želiš.

PersonaRudis ::

Mati: poglej Keyserjevo pripombo. Čisto korektna, sicer pove svoje mnenje, a ne žali nobenega. 0:)

c0dehunter ::

Najprej pravijo da sploh nočejo v EU, pol pa vidiš da ma pol naroda tablce z EU znakom. Svašta.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

mercutio ::

Kekec:
"Govorim o tem kako so nekateri nevoščljivi, da bi prišli v EU pa še kako bojo verjetno v krajšem obdobju kot mi, čeprav dvomim da si vsi hrvati to sploh želijo!"

Mislim, WTF, v kakšnem krajšem obdobju kot mi - a od razglasitve samostojnosti, ker se mi zdi, da že zdaj zaostajajo :\

PersonaRudis ::

Mogoče pa tista polovica hoče v EU. Vse je možno. :D

Mati ::

Hrvati, da nočejo v EU? WTF? To je za njih obljubljena dežela.
To je isto, kot da otroku vzameš igračo, ki si jo zelo želi, potem pa zaradi ponosa reče: itak nočem jaz te igrače..."

Persona, videl sem Keyserjev vpis, vendar poglej na začetek te teme, ko si se začel repenčit, še na manj žaljive poste userjev si se oglašal in bentil, sedaj si pa malo spremenli taktiko, da ne bi izgledal tako osamljeno.

Keyser Soze ::

No, no. Dejte nehat. Me bo še sram ratalo, če me boste tako hvalili.:\

Jaz imam občutek, da Hrvati hočejo v EU, a imam tudi občutek, da nas hočejo "prepričati", da kao ne rabijo naše podpore, češ, kaj bomo hodili v tisti Evrobalkan in si sploh ne želijo v EU.

Saj politiki, tako kot naši, bluzijo eno, narod pa povsem drugo.

PROTOTIP ::

Tipično od hrvatov. Obnašajo se neresno kot majhni otroci in vse mora bit zmeraj po njihovem. :(
Če pridejo v EU, kdajkoli, potem bodo verjetno prva država, ki bo dobila ban iz unije. :))

PersonaRudis ::

Keyser: saj te nisem hvalil. Že zaradi različnih mnenj o mačkah te nebom.8-) Sam pač nisi bilj žaljiv.

Mati: pri tebi je čredni nagon verjetno prišel do višje stopnje razvitosti kot pri meni. Ti pač žališ nekoga, ker je očitno to 'in' v tvojem okolju oz. družbi. Ali pač na genetsko ne maraš Hrvatov. Kakorkoli že. Zarad mene imajo lahko ameriško zastavo na avtih, boli me. Nebom pa se norca delal zaradi tega in jih žalil. Pa pošiljal druge na strokovne preglede zaradi 'kompleksov'. Opa, p-o-š-i-l-j-a-l n-a s-t-r-o-k-o-v-n-e p-r-e-g-l-e-d-e...

icek ::

Bob rock: poljski niso imeli 12 rumenih zvezd, ampak svojo zastavo.
Rider of Theli
www.air-tv.net

V-i-p ::

Da si hrvatska raja lima na tablice nalepke, še nekako razumem. Pač, vsi imamo sanje, tudi oni, v lepi njihovi...>:D, da jih štanca pa država uradno, se pa lepo vidi, v lepi njihovi ni vse vredu. Bi bilo dobro tole "nekam javit"...;((
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

aljazh ::

>Glede registerskih me neki zanima, pa ne bi rad nove teme odpiral tko da bi kr tuki uprašal. In
>sicer kako je s tem če se voziš brez njih ali pa maš kakšne, ki si jih sam narediš ali pa celo
>narišeš na avto

V RS je registrska tablica uradna listina. Ponarejanje uradne listine pa je kaznivo po KZ. Če si sam "narediš" tablico torej storiš k.d. ponarejanja uradne listine.

Imel sem priložnost prebrati sodbo okrajnega sodišča, kjer je bila oseba obsojena za kaznivo dejanje ponarejanja uradne listine, ker je imela na prikolici "tablico", ki je bila v bistvu kos kartona enakih dimenzij kot prava reg. tablica, na njem pa je bila s flomastrom napisana registrska oznaka.

BlackHole ::

*** Če nas oni jebejo z raznoraznimi debilnimi predpisi, bi jih tudi mi morali***

Le kdaj se potem tole konča?! ;)
LP Marko

gkovac ::

@BlackHole
Nikjer :D bi moral bit res mi zmeri tisti ki se pustimo non stop zajebavat in ki smo "pametni" in ki popuščamo?
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Azrael ::

SAmo vprašanje ali nimajo tudi v Bolgariji registrske tablice z znakom EU?
Nekoč je bil Slo-tech.

Mati ::

Bolgari tega nimajo, vsaj tam ne kjer sem jaz letoval ;).

Dol mi visi kar si hrvati na tablice limajo, se mi pa smešno zdi, da to država počne. To je podobno, kot da sedaj začne Cetis na naše potne liste tiskat grb Pennsylvanie, mar ne?

Smešno je nič drugega, ni tu filozofije...

tx-z ::

Pust bolgarijo, tm tut če nimajo nč ni nč narobe...recmo k smo se pelal z avtobusom, je šu v ovink prehitevat čez dvojno črto(in to avtobusar...):\ ...
tx-z

Azrael ::

Aha, potem imajo Bolgari to tudi v stilu sam svoj mojster.

Ni se treba delati preveč pametnega, tudi pri nas so lani po 1.5 nekaj časa promovirali te nalepke: AMZS in tudi v časopisu Delničar. Potem se je nekdo končno spomnil, da to ne gre, ker avto zato ni tehnično ispraven in ker gre za ponarejen dokument.

Repriza zgodbe iz konca Yuge z grbom preko zvezdice in avtomobilsko oznako SL (SIerra Leone).

Če Hrvaška država že sedaj izdaja EU tablice in so še vedno tako pregledne kot so bile (naše EU tablice izgledajo kot spacane by doma, tako nečitljive so), po moje nič narobe, saj bodo tudi Hrvaška (upam vsaj) kmalu v EU.
Nekoč je bil Slo-tech.

TribesMan ::

V romuniji imajo tudi podobne tablice... samo da tam ni tistih 12 zvezdic v krogu, kot pri pravih evropskih tablicah, ampak je samo moder pas z oznako romunije...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

BlackHole ::

Sulc, če bi jih ignorirali, bi prej ko slej zgubili voljo, verjemi. Seveda pa se to ne bo nikoli zgodilo.
LP Marko

cholt45 ::

Persona rudis:
Če si na taki ravni, da problema ne začutiš v zadostni meri, še ne pomeni, da ne obstaja(What mama don't know won't hurt her stil). Nevem kako razmišljanje maš, vendar jast človeku dam samo 2-3 možnosti, da popravi svojo sliko v moji glavi, potem pa šanse več ni! Tebe bi valda lahko (in so te) 15 krat peljali na led, pa bi jim še vedno verjel na tiste medene besede, čeglih bi bila dejanja čisto v nasprotju z besedami! Sicer pa lahko mojim kolegom "sumljivega" porekla natrosim par krepkih, pa mislim da mi ne bojo zamerili(mi še niso)! Raje biti odkrit in razglabljat o tem kaj nas moti na drugih, kot zadrževati v nas! In kolikor vem, še nisem srečal človeka brez predsdkov(kar ne pomeni da ne obstaja ali ne bo obstajal)!Mamo še ene 10 let časa da se "puna" šinfamo, po tem pa upam, da se bodo stvari umirile! Saj ko bo kaka kriza, bomo itak skup stopili, kot smo že parkarat, zato komaj čakam, da pridejo v unijo, da se bo "balkan" vsaj malo bolj slišalo:D ! Pa še kako Avstrijo priključimo v pakt, pa bomo meli že kar fajni "zaleđaj" za mizo!

Cholt ma vas rad, ko pa vas nima, pa čaka na vašo ljubezen!

tx-z ::

Jao pa najbolš da grejo še vse bl revne države v EU, sj se mi ne gre za to..pa to da neb šle notr sam zto k so revne...sam pol bomo mi njim plačval in bo šla u 3pm EU....

Pride ena revna država, recmo BiH v EU.....zto k se gre EU zto da so vse države čimbolj napredne pa to, bojo velik več dnarja vložil v to državo kt vo ostale....torj BiH bo dost napredvala, mi bomo na istm...kdo bo pa plačval? ja mi ane....zto bolš da vsaj še zaenkrat ostanejo samostojne, doklr se tole mau bl ne zrihta...vsaj moje mnenje je tko...
tx-z

ivanuscha ::

Patetični so tile hrvatje... pač tipični balkanci, ki si krancljajo jugote in s tem kao dvigujejo svoj ego, ki pa ga imajo itak na odmet. :\ Čefur system z belimi štumfi, če mene prašate. |O

ivanuscha ::

Najbol mi pa grejo na jetra naši politiki z brezpogojno podporo Hrvaški pri vstopu v EU. Kao, da se bodo potem morali bolj evropsko obnašat - my ass. Pol bomo šele nasankal, nas bodo zafrakaval 24h/d, saj bodo imeli podporo EU. ;( Mi pa kot vedno - riti brez odločne besede.

#000000 ::

Kaka EU neki :D kua u jo guni hrčki tla deval, 'Ane, moj čale je reku, Na levo krug pa kreni. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lahko kupim avto v Italiji, ga tam registriram in vozim pri nas ?

Oddelek: Loža
1910196 (9710) z3ro
»

Nove registrske tablice - baje že zunaj.

Oddelek: Loža
393699 (2791) Azrael
»

MB grb na registrskih

Oddelek: Loža
81607 (1359) Tic
»

Odtujene registrske tablice

Oddelek: Loža
143194 (2942) aljazh
»

Spor(?) s Hrvaško (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
786192 (4773) Cr00k

Več podobnih tem