» »

Okvirji za registrske tablice

Okvirji za registrske tablice

bastadu ::

Slovenci smo (skupaj z Avstrijci) spet nekaj posebnega, saj imamo za kakšen cm višje tablice kot ostale evropske države in tako na moj nov iz nemčije pripeljan avto, ki sem ga danes končno registriral in potem doma z navdušenjem želel narediti še zadnji korak - namestitev SLO tablic - šokiran ugotovil, da bo tole no go! Torej sedaj moram kupiti nove okvirje, čeprav mi je teh nemških od Würth-a zelo žal, ker so precej kvalitetni. Torej zanima me, kje pri nas bi se dalo dobiti kakšne kvalitetnejše okvirje za tablice, če je le možno bi imel čisto bele okvirje, ki pa jih do sedaj nisem uspel najti. Opcija so tudi črni v kakšni slim varianti (čim manj črnega roba). Razne chrom in inox variate mi nekako ne sedejo, prav tako mi ni do nekih cenenih sponzorskih okvirjev. Prosim za nasvete! Hvala!

Bekiiiii ::

Napopaš jo pa ne rabis okvirja. osebno je men okvir itk grd. sploh te "sponzorski"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bekiiiii ()

PunkDude ::

Vse trgovine z avtodeli imajo na voljo okvirje za tablice. Pojdi v par in si izberi kar ti je všeč.

Machete ::

Srečno vožnjo. Okvirje imajo vsi avtoličarji, zavarovalnice, preprodajalci, tehnični pregledi itd.. Reklamni tisk zlahka spraviš dol s cunjo in nitro redčilom, tako, da imaš čisto nevtralen črn okvir v roku 1 minute.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

;-) ::

3M trak in brez okvirja, pa se zgubit nemores tablice. Pri enih avtih je se bolj debilno ker imajo tablico poglobljeno v prednjo masko (uvozeni a4), na servisu je tisti del da spravis naso not drag kot zafran in potem je polovica a4 brez tiste plastike. Eni tudi obrezejo tablico spodaz zgoraj malo in nekak spravis noter

harvey ::

Machete je izjavil:

Srečno vožnjo. Okvirje imajo vsi avtoličarji, zavarovalnice, preprodajalci, tehnični pregledi itd.. Reklamni tisk zlahka spraviš dol s cunjo in nitro redčilom, tako, da imaš čisto nevtralen črn okvir v roku 1 minute.

To tudi oni vedo in sedaj tiskajo v negativu :D
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

c3p0 ::

Na tehničnem so mi dali brezplačno. Saj imajo praviloma gori svojo reklamo, ne talajo kar brez razloga.

Ganon ::

Ni gršega od okvirjev za registrske tablice. Le-te vedno namestim brez okvirja.

Mitja223 ::

Ni nujno, moj je black edition in čisto črni okvirji brez textov čisto lepo pašejo gor :) češko edino zgleda če so uni najbolj pocenski.

c3p0 ::

Meni pa češko izgleda tablica brez okvirjev.

Machete ::

Meni isto. Ne češko, pač pa trailer white trash.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

stjan ::

Da ne pišem nove teme bom kar to uporabil.
Kje na vozilu morajo biti pritrjene registrske tablice?
Na sredini, na strani, ali je to določeno.
Morajo biti zadnje tablice na sredini vozila ali so lahko na eni strani.
Imam starega land roverja pa so naše tablice prevelike :(
Štirioglate so prevelike in jih ne morem kam pritrditi, pravokotne mi pa zakriva zadnja guma.
Verjetno jih ne smem pritrditi na nek nosilec, ki bi bil na rezervni gumi, in ne na vozilu?

MacLeod ::

Točno tako in nič drugače:
Registrske tablice morajo biti pritrjene tam, kjer je to predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene.

stjan ::

ja, samo originalne angleške so bile štirikotne in pol manjše od naših panojev in so jih zadaj pritrdili na levo stran, kjer pa za naše ni prostora.

MacLeod ::

Drži se predvsem dela da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite, pa bi moralo biti ok.

jb_j ::

okej, sicer je offtopic.

zakaj ne morjo vse reg.tablce vezat z dostopom do avtocest?
zakaj treba limat nalepke?

elektronsko cestnjinjejen bi lahko bilo podrobno urejeno, na vseh uvozih/izvozih avtocest slika tablico.
in dobiš mesečni račun.

če je pri slikanju napačna oz. ukradena tablica.
pošljejo policijo.

ker na koncu lahko tožim dars (čeprav bi izgubil tožbo),
ker mi v primeru prometne nesreče nalepljena vinjeta ovira pogled na ćestišće.

MacLeod ::

Madžari imajo tak sistem.

jb_j ::

MacLeod je izjavil:

Madžari imajo tak sistem.


P.... so napredni, brez satelitov.
In brez nalepk na vetrobranskem steklu, ki so možna olajšava v primeru prometne nesreče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

pitar ::

Pozdravljeni, morda kdo ve če se da dobiti nekaj podobnega za SLO registrske?

https://www.amazon.de/DEZENTOFIX-CMS-Ke...

https://www.amazon.de/151110501-Simple-...

louser ::

jb_j je izjavil:

MacLeod je izjavil:

Madžari imajo tak sistem.


P.... so napredni, brez satelitov.
In brez nalepk na vetrobranskem steklu, ki so možna olajšava v primeru prometne nesreče.

Tudi Avstrijci.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brez prednje registrske tablice

Oddelek: Na cesti
52685 (2596) IL_DIAVOLO
»

Leplenje tablic na vozilo-kateri Tessa trak?

Oddelek: Na cesti
143846 (3481) zee
»

Izgubljena registrska tablica (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5510892 (9837) mihec87
»

Izgubljena reg. tablica

Oddelek: Loža
288249 (7389) zee
»

Grb na avtomobilski tablici- odstranitev?

Oddelek: Na cesti
116755 (6755) dj cotto

Več podobnih tem