» »

Ukradli so mi tablici na avtu. Kam po nove?

Ukradli so mi tablici na avtu. Kam po nove?

Mr Hilter ::

Bogdaj,
na Gerbičevi so mi s srede na petek ukradli tablici GO A8-276 če kdo vidi...
A pustimo to, ker sem s primorske me zanima če lahko grem po nove tablice & odjavim stare v Ljubljani (policaji so že ustrezno obveščeni). Če da, kam?
LP.

M@73Y ::

Pozdrav.
jest sicer nisem imel problema s krajo, sem pa izgubil sprednjo tablico. najprej sem poklical lokalno policijo v škofji loki (še enkrat zahvala za zelo korekten odnos PP Škofja Loka, česar nisem pričakoval od policajev)in povedal da sem pač izgubil tablico. dali so me v register, za primer če me ustavijo policaji da nebi imel problemov. rekli so mi da se lahko 14 dni vozim brez problema z eno tablico, potem pa naj grem na občino po nove. seveda bi te obstoječe tablice izbrisali. ja na srečo sem jo čez 5 dni našel naključno na poti v službo. za primer tatvine pa pomoje da nimaš veliko možnosti pridobitve tablic, razen če ti jih policaji najdejo. torej treba bo iti po nove na občino. res pa manj komplicirajo na občini če je o zadevi obveščena tudi policija.
Lp.
..jump into psytrance tunnel..

dragana ::

Po nove lahko greš na AMZS oz. kam kamor delajo tehnične preglede. Pred tem pojdi še na policijo. Če si lahko nekaj časa brez avtomobila počakaj kakšen teden pred nabavo novih, ter preklicom starih, ker jih lahko najdejo (majhna verjetnost, da privarčuješ 50€). Meni so komplet tablic ukradli že 2x, pa jih nikdar nisem dobil nazaj.

kekz ::

Nove tablice greš lahko iskat kamorkoli v Sloveniji. Seveda pa boš v Ljubljani dobil LJ tablice (če te to ne moti).

madmitch ::

Glede na to, da bi se verjetno rad odpeljal iz Lj v Go in tam vzel nove, se verjetno (ugibam) da dobiti začasne. Al jih pa lepo umetniško nariši. Če si javil na ljudsko milico, verjetno ne bo problemov, lahko pa greš (pokličeš) na prvo postajo LM in vprašaš.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

kekz ::

> Glede na to, da bi se verjetno rad odpeljal iz Lj v Go in tam vzel nove...

Zakaj le? To je čisto neracionalno. Jaz vzamem tablice najbližje lokaciji, kjer jih potrebujem. V resnici sploh ne vem svoje trenutne registrske kombinacije na tablicah. Kaj tam piše, me dejansko nič ne zanima. Pač neka številčno črkovna kombinacija, ravno tako kot nimam pojma, kakšna je kombinacija na karoseriji.

zee ::

Nove tablice s poljubno oznako (ni važno, kjer imaš prijavljeno stalno bivališče) boš najhitreje zrihtal na Španu na Brezovici. Obenem seveda urediš tudi odjavo starih.

Pred dobrim letom so na istem parkirišču ukradli tablice tudi iz mojega avta...policaji kljub priči, ki si je izpisala tablice avta, ki jih je ukradel, ni ugotovila nič, zato ne pričakuj preveč.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

balocom ::

Nove tablice greš lahko iskat kamorkoli v Sloveniji. Seveda pa boš v Ljubljani dobil LJ tablice (če te to ne moti).


Kuker jst vem to že dolgo ne velja in v Murski Soboti lahko (če jih majo na zalogi) dvigneš KP tablice, tudi če si iz Lj. Že ene par let je tko.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

kekz ::

Hočeš reči, da imate v Murski Soboti na zalogi vseh XYZ variant tablic z vsemi kombinacijami črkovnih kratic in grbov? 8-O

balocom ::

Po zakonu je to dovoljeno... ...v praksi bi jih tut mogel met, sm baje nimaš neke izbire, probal pa še nism (bom pa kmal).
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

OrkAA ::

Jaz sem zadnjič v Kranju registriral eno vozilo pa sem slišal tipa na sosednjem sedežu, ki je prosil, če mu lahko dajo CE tablice. Ena uslužbenka je malo pobrskala po pisarni in mu jih prinesla, tako da očitno se to da.

zee ::

Se da. Jaz sem si pri Španu dobil tablice najprej s KP oznakami, nato pa po meri z GO oznakami.

Prve za 30-40 EUR, slednje za ~200 EUR.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

V-i-p ::

Že lep čas lahko kjerkoli dobiš katerekoli tablice... seveda nimajo na zalogi vseh kombinacij, nekaj jih pa je...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

madmitch ::

Že lep čas lahko kjerkoli dobiš katerekoli tablice... seveda nimajo na zalogi vseh kombinacij, nekaj jih pa je...

Viš, tega pa nisem vedel, da majo različne tablice na lagerju. Ostajam pri Lj in zmajčku.:)
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Mare2 ::

Ma pusti Špana. Ti bodo vse uteži od centriranja dol popadala s koles. :)

;-) ::

Kok pa stane če že maš registracijo pa hočeš met po svoje napis na tablci?

sry za offtopic

ToniT ::

Tablice po meri stanejo 185 eur in prištej še novo prometno dovoljenje. Vse skupaj nekaj čez 200 eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()

ahac ::

Mojemu bratu so jih ukradl.. ampak jih je policija našla in vrnila. Medtem se je pa vozil brez. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

tx-z ::

Tok drage so tablce? Zanč sm na radio ena poslušu k je zala klicala za tablce, pa je rekla da so tablce po meri 30€ :\ Najbrž so pol oni misll kšne obične tablce, ne pa original za avto:\
tx-z

bluefish ::

Zanimivo. Ko človek že misli, da se pa na naši ulici kaj takega ne more zgoditi, ima priložnost v živo spremljati puljenje tablic z naključnih vozil.

Sem pa v dilemi, kaj storiti. Latnika vozila ne poznam, s policijo se ne bi rad preveč ukvarjal,...

rdecaluc ::

Jst mam pršraufane.. Ampak se sploh ne vid da so :D
Est modus in rebus. ,typos

Gost ::

rdecaluc je izjavil:

Jst mam pršraufane.. Ampak se sploh ne vid da so :D


To veš, da ne smeš imeti?

zee ::

Moje tablice so prilepljene na avto, saj so "custom" in temu primerno drage (sumarno 200+ EUR), zato nocem, da mi jih kdo ukrade (pustimo debilen ukrep, ki prepoveduje vijacenje tablic na avto).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

;-) ::

Jaz sem 1x zgubil tablice ko sem šel ven v Planeta pa je bla tablica prej doma ko jaz, so jo policaji domov peljali. Drugače imam privijačene, ker sem jih plačal, naj se oni lepo je***

rdecaluc ::

Vem da je prepovedan.. Sej mi je policaj gledu tablce že za to.. pa ni vidu :P
Est modus in rebus. ,typos

madmitch ::

bluefish je izjavil:

Zanimivo. Ko človek že misli, da se pa na naši ulici kaj takega ne more zgoditi, ima priložnost v živo spremljati puljenje tablic z naključnih vozil.

Sem pa v dilemi, kaj storiti. Latnika vozila ne poznam, s policijo se ne bi rad preveč ukvarjal,...


Saj niso policaji nobeni baubavi. Jaz sem našel dve različni tablici v grmovju, poklical 113, povedal kje so in so se mi lepo zahvalili ter poslali avto, da so jih pobrali. Niti za ime me niso vprašali.

Če so pobrali samo eno tablico, javi številko, drugače pa samo, kaj si videl. Te ne bo nihče pojedel.

In upaj, da ko/če se bo tebi kaj zgodilo, ne bodo v bližini sami taki, ki bi razmišljali, kot ti sedaj, kaj praviš.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

bluefish ::

Brez skrbi, smo že javili, skupaj z registrsko ćapacev, ki so pulili. Le upam, da tudi ta ni ukradena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

madmitch ::

bluefish je izjavil:

Brez skrbi, smo že javili, skupaj z registrsko ćapacev, ki so pulili. Le upam, da tudi ta ni ukradena.


Hja, verjetnost, da so ukradene, je vsekakor velika. :))
Nobody is perfect, my name is Nob Ody


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izgubljena registrska tablica (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5510752 (9697) mihec87
»

Problem glede registerskih tablic

Oddelek: Loža
214494 (3850) Spock83
»

Izgubljena reg. tablica

Oddelek: Loža
288180 (7320) zee
»

Nove registrske tablice - baje že zunaj.

Oddelek: Loža
393685 (2777) Azrael
»

Odtujene registrske tablice

Oddelek: Loža
143182 (2930) aljazh

Več podobnih tem