» »

Problem CarPC

Problem CarPC

LazyAss ::

Lp,

imam en problem in sicer imam ATX plato 370 socket celeron 850 2x128 sdr 250 7200 ata radeon 9600se + usb za touchscreen usb za brezžično tipkovnico + usb gps anteno. napajalnik je M2 ATX 160W max (napajalnik za avto)

Jst zvežem use prižgem comp in ta prvič mi je pršlo do namizja sm neki kliknu in je slika zmrznla in napisal na ekranu ''no signal'' potem restartam in mi je prišlo samo do zaslona kjer je črn ekran progress bar in ikona od windowsov potem bi moglo jit na welcom screen ampak tukaj mi spet grafična ne da signala. na domačem napajalniku 200w mi je ta konfiguracija delala normalno. Če gre v safe mode mi tudi pride w windowse normalno in pogledam za grafično strojno opremo in jo ne zazna (najbrž zaradi safe mode). Zdej pa vprašanje: men se najbl dozdeva da ta grafična preveč energije pokur in pač samo ona zmrzne ??? Kera stara AGP grafična bi bla še primerna za gledat filme za mp3 vem da je useeno uporablam pa še GPS programe. Kokr sm gledu 9600se pokur 40W. Kok pa recimo kšna GeForce 2 al pa 4 MX serije 32 oz 64 mb in pa če bi bla taka grafična dovolj za moje potrebe ?


Najlepša hvala za odgovore


Lp Lenart
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik Lag-a

Oddelek: Pomoč in nasveti
221139 (746) MatevzV
»

Računalnik se izklaplja

Oddelek: Pomoč in nasveti
302696 (2226) Duhec
»

Zagon računalnika- ni slike

Oddelek: Pomoč in nasveti
14991 (893) DeeCoy
»

Ati Radeon 9600 series v windows 7

Oddelek: Programska oprema
81671 (1532) Steinkauz
»

Težava s pc.

Oddelek: Pomoč in nasveti
171251 (953) M323SBA

Več podobnih tem