» »

Težava z WLAN PCI mrežno kartico

Težava z WLAN PCI mrežno kartico

Seba126 ::

Zdravo!

Pred kratkim sem kupil WLAN kartico. Na servisu so mi kartico vgradili, ker je računalnik pod garancijo. Ko sem vklopil računalnik, pa sistem ni zaznal nove opreme. poizkusil sem tudi z "Device manager" in nato "network adapters" , vendar tam kartice ni bilo. Preiskal sem tudi vse druge skupine in vse je bilo OK (nobenih opozoril, da kaj ne bi delovalo). Ko sem poizkusil namesit gonilnike, mi je pravtako napisalo, da naprava ni priključena. Ne vem kaj naj storim. A je še kakšna druga rešitev ali moram odnesti računalnik na servis???

A mi zna kdo pomagat???:D

amigo_no1 ::

Če je ni pod "Network adapters" potem je nimaš notri.

Je kje kakšen rumen vprašaj v "Device managerju" ?

Seba126 ::

Ne nič ni. Nobenih klicajev ali vprašajev. Zato pa mi ni jasno. Kartica je sigurno v računalniku, ker sem bil zraven ko so jo vgradili :)) Mogoče pa je niso pravilno vgradili :D

amigo_no1 ::

meni start/run/cmd

napiši
ipconfig/all

Seba126 ::

pod :Local Area connection imam samo navadno mrežno kartico, ki sem jo dobil že vgrajeno v računalnik. Nove kartice pa ni !

balocom ::

CD z gonilniki dej noter, dela čudeže:D (polkna začnejo kr naenkrt javskat da so nekej novga najdla)
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Seba126 ::

Nič ne pomaga. Sem probal gonilnike na CD-ju, gonilnike iz interneta,... Pa nič. Bo treba na servis peljat...:\

farko ::

Če jo moreš inštalirati-daj pod unistal in ponovni zagon ter ti naj najde pc sam strojno opremo in sam namesti ter bi moralo delati.
farko

amigo_no1 ::

Katero WLAN kartico pa naj bi imel ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nezaznavanje driverja (internet) - pomoč prosim!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81047 (955) TH321
»

WIFI in HP ProBook 4520s

Oddelek: Omrežja in internet
6669 (644) 333333
»

zamik slike

Oddelek: Pomoč in nasveti
8734 (613) huek111
»

Wireless prekinja

Oddelek: Omrežja in internet
122494 (2284) alesek86
»

adsl ne dela :(

Oddelek: Omrežja in internet
381793 (1325) polde66

Več podobnih tem