» »

Problem pri win xp... need help

Problem pri win xp... need help

Crawler ::

Zdravo!

Mam en problem z xp-jami... Namreč računalnik sem na novo sformatiral ( zaradi trojanca download... ), vse naložil kar je potrebno, vse update-e naredil, pa da mi recimo par dni vse ql dela. Pol pa se naenkrat pojavijo problemi... Ko restartam rač. Mi vse fajn gre ven iz win pol se pa tik pred restartom ustavi in mi napiše kao, da se win update-a ( 10 od 46 ) in naj ga ne ugašam, namreč se bo sam. Ok sem ga pustil za par ur... In se ni premaknilo niti pikice. To se pa ponavlja vedno ko ga hočem resetirati. Zakaj bi se sploh xp update-al, če sem ga itak že na začetku, poleg tega pa win update izven win obstaja?!?!

Pa še to, mimogrede... Vedno ko se izvaja kak update, se ta izvaja zelo dolgo. Je to normalno?

Hvala, lp!

Vajenc ::

A si siguren, da si dal SP2 gor, ker ta lahko traja kar neki časa, da se dolpotegne, potem pa še celo večnost da se inštalira.

micho123 ::

Če si vinse vgasnik pa nisi prekinil povezave takrat pac bluzi in ti napise da ti bo avtomatsko ugasnil racunalnik in se zjutraj zbudis pa se vedno laufa :)
Med casom ko si na racunalniku se ti on avtomatsko updata pol te ponavadi vprasa ce bos instaliral te nove udate expres ali costom al kak se napise in pol kar daj kaj zelis in ko bo naredu ti nebo vec bluzil ko se bo ugasal! Ce pa ne naredis nic pa tisti rumeni trikotnik desno spodaj v kotu sam ugasne in si shrani in dokler jih ne nalozi ti bo to delalo.
Al naredis prvo orekines povezavo al pa udataj ko si še na računalniku.
To je samo moje mnejne kaj si pa mislijo drugi pa naj povejo pa lep pozdrav.

Crawler:Poleg tega pa win update izven win obstaja?!?! Ce si povezan z internetom pol ja ce pa prekines pol pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: micho123 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lenovo thinkpad t440s touchpad ne deluje v WIN10

Oddelek: Pomoč in nasveti
191637 (1354) nsa_ag3nt
»

Windows 10 na 300 milijonih naprav (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
541145911 (134287) japol
»

povezava delovnih mest med sabo(različni kraji)

Oddelek: Omrežja in internet
193620 (3013) čuhalev
»

oddaljeno namizje

Oddelek: Pomoč in nasveti
303650 (1891) hojnikb
»

Windows update

Oddelek: Operacijski sistemi
172516 (1374) Scarface

Več podobnih tem