» »

Teac PowerMAX 500W STEREO ( with subwoofer )

Teac PowerMAX 500W STEREO ( with subwoofer )

darh ::

a ma kdo slucajno te zvocnike, ker me zanima kako spilajo pa kako zgledajo, kako se obnesejo u praxi ipd...

sm namrec iskou kako slikico po teacovih straneh pa ni nikjer nic..
Excuses are useless! Results are priceless!

msmiha ::

Ja ma jih moj brat (če gre to za tiste zvočnike, ki imajo dva satelita in en Subwoofer). Ja ti zvočniki se obnesejo zelo zelo dobro če ne potrebuješ prostorskega zvoka! Če dam zraven moje 300W SDTA je to pravi drek. Zvok iz teh zvočnikov je res čist. Če boš si kupoval takšne zvočnike le seži po njih saj ti ne bo žal nit pare.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Mate ::

Hmm.. no ja xbite.. ne nadejaj se kaksnih gromovitih basov, ker teh 500 vattov se zdalec ni realnih. Bi pa znal bit dobri vsaj ce majo price performance tak kot uni 240..

Matek ::

jest jih mam in zvok je super, ampak na sliki zgledajo kot da so 4+1, pa niso:'(
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

rookie ::

Te boski so beda.5 juretov das vec pa jih mas od creativa.Pr teacu majo kao da so 4+1 boksi sta pa dva para visokih toov pa wufler.Ti dva para se da pa sam obracat (vertet) tko da so ti boksi 2+1.Beda.Vsaj men se zdi da se jih ne splaca kupit. :\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

najmocnejsi racunalniski zvocniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8813977 (12077) Goran's Blog
»

Izdelava zvočne skrinje

Oddelek: Zvok in slika
127313 (6497) aktw2
»

Racunalnik -> Reciver (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
534595 (4138) filtr
»

zvočniki za ojačevalec? (Ohmi)

Oddelek: Zvok in slika
187139 (6852) MArko
»

teac zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
8807 (651) SpiDEr8

Več podobnih tem