» »

sp3

sp3

pikica3 ::

Zanima me ce ma slucajno kdo operacijski sistem win xp +sp3, ki se ga dobi na netu. Nekje sem brala da naj bi bil sp3 nevaren za racunalnik.

Azrael ::

Win XP SP3 NE OBSTAJA!

Microsoftov Sp3 za Win XP bo izšel (če sploh bo) 2007 ali 2008, nič prej. Zadeve na P2P pa so loterija, lahko gre za Win XP z vsemi popravki, navadno pa je samo kup bolj ali manj škodljivih digitalnih smeti.
Nekoč je bil Slo-tech.

pikica3 ::

Hvala za odgovor!

Prosim pa še za mali nasvet ali naj ga izbrišem saj so windowsi build 2 in imajo že naložen sp3 windovsi so modificirani, kar se vidi po slikah in ne potrebujejo ključa, ali je to sploh varno za datoteke in računalnik.
Kaj potem imam če ni sp3 kar piše da je.


Vnaprej hvala!

Azrael ::

Ne vem kaj je, verjetno gre za eno izmed mnogih Microsoftovih internih izdaj, ki niso namenjena javnosti, a se je znašla na netu.

Namen teh različic je testiranje novih funkcij ali izboljšav, nikakor pa ne redna uporaba. Ob tem, da ima lahko vse skupaj še kakšne sumljive zunanje "dodatke" uporabo resno odsvetujem, za nameček je uporaba takega programja tudi kršitev avtorskih pravic, kar se lahko drago konča.
Nekoč je bil Slo-tech.

gruntfürmich ::

ja, jst sem tudi opazil sp3, dol pa sem si ga dal iz nekega francoskega serverja, na microsoftu pa nič o sp3! hecno. no, ta windows xp pro sp3 ki ga imam jaz, ima drugačno uvodno sliko - črno, je nekako drugačen, in na cd-ji (image) je cel kup zelo finih programov, od drugačnega framevorka, do tihega install offica. če imaš to verzijo, jo probaj instalirat, mislim da ne bi smelo biti nič narobe.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Spc ::

To sploh obstaja?
Zgleda, da se eni crackerji znajdejo. >:D

SP3 pride ven nekje februarja 2007.
:)
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

;-) ::

Govora je seveda o nelegalni programski opremi!

Razne CD arhivi ki se najdejo na netu in piše SP3 imajo še kup drage programske opreme gor itd. Seveda je vse kul in prav ampak tole je piratstvo.

largie ::

februarja 2007? imaš zastarele informacije. čisto uradno je že premaknjen na 2008.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri OS uporabljate in zakaj ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
796917 (4831) opeter
»

Windows XP Service Pack 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9614479 (8446) solatko
»

Predelava windowsa xp

Oddelek: Operacijski sistemi
363161 (2175) zee
»

Windows XP Service Pack 3

Oddelek: Programska oprema
283160 (2128) d0rK
»

Windows XP SP3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10613261 (10268) Matri[X]

Več podobnih tem