» »

grafična kartica help!

grafična kartica help!

Pepc619 ::

Prosu bi vas za pomoč rabu bi eno pocen in dobro grafično kartico kjer bi delale vse novejše igre kot so elder scrolls 4 oblivion brezhibno....prosm če ravno najdete da daste link od online trgovine kjer bi lahko kupu preko neta original.Aja pa mam integrirano grafično na matično ploščo pa bi rabu grafično in matično skupaj....plz help

a je nvidia geforce 6600 dobra grafična za novejše igre??
  • spremenil: Pepc619 ()

kixs ::

Novejse igre zahtevajo za optimalno delovanje tudi novejse procesorje kot tudi graficne kartice.

Torej, 6600GT ti bo dobro delal na igrah, ki so prisle ven v casu izzida te kartice in seveda starejse. Vse kar je novejse bo delovalo, ampak ne na optimalnih detajlih.

Ce bos kupil kartico v rednosti okol 60K, ti bodo vse danasnje igre delovale zadovoljivo.

LP

Pepc619 ::

dobr sam js rabm eno normalno grafično kjer bi zadost da bi brezhibno deloval elder scrolls 4 oblivion

Tammih ::

Kup si 6600gt DDR3...Pazi, kaj boš kupu AGP ali PCI...Drgač, cena za AGP je cca 24K, PCI pa 21K... Grafična je za svojo ceno zelo dobra... Drgač je pa opcija tut 7600gs...

Pepc619 ::

kje pa lahko kupim za 24k?a mi lahko daš link do nvidia geforce 6600 agp?
ali bi nvidia geforce 7600gs sploh delovala na oblivionu prosm poglejte pa povete
Klikni pa mi povej če oblivion deluje na geforce 7600gs čeprav tukaj ni napisana,mislite da podpira oblivion 7600gs?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pepc619 ()

McKacon ::

hja tko ane... jaz nameravam zdaj kupiti geforce 7600gs agp za 30... in se mi zdi da bi ti mogl laufat gor... za 6600gt sm mal skepticen... drgac pa... :D mal poglej na www.esvet.com al pa na www.mlacom.si majo se kar recmo normalne cene...

T-h-o-r ::

na "eni pocen" grafični ti pač ne bodo nove igre delovale brezhibno, predvsem ne tes 4, ki šteka tudi na "ne tako pocen" grafičnih

drugače pa 6600gt kot so že rekli


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019621 (12686) Janac
»

AGP or PCI??

Oddelek: Kaj kupiti
332028 (1467) Meizu
»

Nakup grafične kartice

Oddelek: Kaj kupiti
242759 (1912) herkulx
»

Nakup grafične kartice(AGP)

Oddelek: Kaj kupiti
221924 (1314) kixs
»

nVidiina Geforce 6600 serija

Oddelek: Novice / Grafične kartice
223125 (2373) gfighter

Več podobnih tem