» »

* * * sneži * * * *

* * * sneži * * * *

Temo vidijo: vsi
««
3 / 30
»»

CaqKa ::

jaz sem pa včeraj zmaja spuščal :)

na pohorju pa: http://www.pohorje.org/?k=one_news&nid=...

BendeR ::

Naši cestarji so bli očitno spet presenečeni nad snegom. AC Kamnik pa do Celja z eno besedo žalost. Saj ne, da je blo snega. Žlindra par cm visoka. Več kot 60km/h ni šlo nikak. Si šel na prihetovalni pas pa si že lovil avto ( vsaj jaz sem našega službenega transporterja s 130 km). Ko si zavil na levi pas je samo zlindra vsekala po blatniku in armaturka se je zasvetla kot božična jelka. Radovednež kot sem sem izklopo ASR in stopo po gasu ... ni mi potrebno povedat, da je zadeva zgledala kot kak drift challenge. >:D

Vse z novimi zimskimi gumami. :D

P.S. AC od Celja do Slo. Bistrice kot polizana. Vsaka nam čast štajercem. :D :D :D
:=)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BendeR ()

PaX_MaN ::

*rac pa ta sneg. Mal začne voda v ne-hlapni obliki dol padat pa kuj zmanjka elektrike za dva dni.Po možnosti samo ena faza, tista, kjer je komp priklopljen. ;((

bond007 ::

JSt sm se par minut nazaj po Celju potepu z rabljenimi letnimi gumami. ŠE gre nekak, tut v en hrib sm brez problema pršu - mal zaleta zglda dela čudeže.

JE pa res, da so ceste katastrofa... nič pluženo al pa posipano s kamenjem. Ok res, da močno sneži skoz, ampak se spomnem enkrat, ko so pri parih stopinjah C - zjutraj začetek lepehga sončnega dne (o snegu itak ne duha ne sluha), posipavali z peskom. Mene je to v ovinku presenetilo in bi skoraj vn zletel zaradi butastega šudra sredi ovinka. :\

miko 55 ::

kur*c pa sneg. sm furu včeri k blesav v kratki rokavih in hlačah. dons pa zmrznu. mater temu vremenu
LP
2 GOOD 2 B 4GOT10
NAJPREPROSTEJŠA RAZLAGA JE NAJVERJETNEJŠA

nicksonn ::

@miko 55: Drugič pa glej vremensko, je bilo napovedan, in se prilagodi razmeram:)

Se strinjam, če bi tale sneg padal januarja, ok februarja, bi bilo čist kul. Ampak po tako toplem tednu, kot je bil prejšen, pa ne paše sneg, ampak sonček (pomlad pa to:)
x n!

TechBeats ::

Kle u Ljubljani na mojmu koncu se je, kakšn dobr km stran od hiše, kr od dalnovoda (unih tavelkih) sam zabliskal enkrat pa še uibr pošmelcal, je blo slišal k u eni elektrarni prou tak zvok k strela preskakuje iz enga konca kovine na drug.
Bo še elektrike zmankal>:D
sam sm upazu, da se mi je kišta kr ene dvakrat, takrat ko se je to zgodil, resetirala k da nebi blo dovol elektrike:\ , zgleda da je takrat glih kej zjebal, k je te žiče pošmelcal.
No zdej je spet kul.:)

iggy ::

global warming my ass!
Hey, you're fat!

#000000 ::

Evo plužjo, goni pa tolk da bo vse kanale (pokrove) ven potrgal. LP

perci ::

V Ljubljani (savsko naselje) imamo precejšnja nihanja napetosti. Hifi se mi je ze parkrat resetiral, enkrat pa tudi racunalo.

;-) ::

Ja res je tud tukaj sneži:D

kriko1 ::

Pri nas tudi 8-O
500m nadmorske višine - čisti kraški rob, 15min od kopra.

hamax ::

rudnik ma tud probleme s stromom.
v sobi se pocutm k v diskacu. skos mi luci utripajo.
comp se mi je 2x restartov in enkrat je za 1min zmanjkal stroma.

zdej gremo pa kidat :P

TechBeats ::

Ja ne men je spet ene 4 krat u 2h urah reseteral komp., tema to;(( ;((
še odšpilat ne morm konkretn.....uibr niha napetost. Sm pa kle iz Lj-Polje. Tema temačna ;(

BigWhale ::

> Se strinjam, če bi tale sneg padal januarja, ok
> februarja, bi bilo čist kul.


Lani je sneg padal petega marca in se je obdrzal tam nekje do dvajsetega marca... ;)

krneki0001 ::

Za moj tliintlideseti lojstni dan(v petek) sem si zaželel obilo snega in narava me je bogato obdarila. Upam, da se bo vsaj kaka dva tedna obdržal, da bomo lahko norel po tem snegu, ker letos še nismo dost.

bluefish ::

tudi pri nas (savsko naselje) so bila nihanja napetosti. Utripale pa so samo žarnice, medtem ko je bilo z drugimi napravami vse ok.

Doman ::

Na Vrhniki pa še vedno sneguje kot pri norcih8-)

galimim ::

Grosuple okolica na 504m ga mamo 45cm u k*rac pa to vreme
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

globoko grlo ::

hehe, polževo skor 60 cm

drgač je bla pa jeba včer zvečer, kdor pozna tastaro cesto (Stehan) iz Grosuplja v VIšnjo Goro oz. Polževo, sm rabu 2h da sm dam pršu

je blo treba druge čakat in rint, pol pa še mene, tazadn klanc je šel pa rikverc, ampak veselo je pa blo>:D

aja, krisalp kleberce, že mal dotrajane>:D

Zgodovina sprememb…

Trancedeejay ::

Uh, lucky you k vam je samo za kaksno min elektrike zmanjkal, tukaj je bil priklop sele pred eno uro, to pomeni od vcerej zvecer, nobene luci v vasi, samo svece, baterije (po moznosti una na indukcijo), se Radio Belvi je bil off (je foter cekiral k ma radio na telefonu)...
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Doman ::

Že celo zimo čakamo sneg za izživljanje nad avtomobili:)). Včeraj smo bili takoj v avtih ko je zapadel sneg. Še policist je bil taka faca da nas je le vprašal če uživamo v snegu, speljal in še on malo driftal po parkirišču:D

nicksonn ::

Še vedno sneži.
Sem mislil, da bo danes ponehalo.

Uf, tale nihanja v napetostnem omrežju res za(je)bavajo. Vsaj včeraj so, za dans še ne vem.
Zanimivo -cimri se je računalnik ene 3x resetiral, meni pa niti enkrat. Mislim da ima tu prste vmes Antec TruePower>:D

Tu v Rožni v Lj je ene 20cm snega. Včeraj ga je bilo več, zdajle je že skup padu, mal preveč toplo je.
x n!

galimim ::

pri nas ga je zapadlo še dodatna 2cm pa še pada. Pa od hiše ne mormo k sneg pride pod auto tako da ni blo treba u šolo:\
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

kilergas ::

Tud pri nas je vceraj fajn zapadlo,.ma tolk dezja da te mine volja ven it.

rozica ::

Zaradi obilnih padavin (blizu meter) in izginotja elektrike se šele zdaj javljam.
Mi je uspelo se skidat ven iz snega. Ahhh pa že rožice smo imeli...
Če hočeš videti mavrico, se moraš veseliti dežja.

mihec87 ::

Sj mi je vse jasno sneg pa to da zdele pada ampak ni mi pa jasno od gdaj se bliska pa grmi ko sneg pada?

kriko1 ::

;(( Heh, sedaj tudi pri nas ni elektrike ze 2 uri. Opera mini saves the day :)

roli ::

Včeraj zvečer je bilo noro.Okoli 9 ure se je orenk zabliskalo (gledal sem projektro in imel zaprte žaluzije) in sem samo gledal,če slučajno projektor kaj serje,ko sem naenkrat zaslišal bobnenje.Med bliskom pa sem mimogrede še kozarec prevrnil.Po tistem se je potem umirilo.Gledal sem še 1 uro potem pa vse skupaj ugasil.Grem še malo na comp,da preverim malo forume in to.Vmes so parkrat orenk luči požmignile ampak računalnika sta bila OK.Potem ob pol enajstih pa je nastala črnina.Ko sem se rinil v hodnik po baterijo bi kmalu še enkrat telebnil.Potem sem končno našel baterijo in ugotovil,da je baterija dokaj prazna zato sem šel še to LED diodo,ki jo imam v predalu.Potem sem pa samo spat šel.Ob petih zjutraj je bila še vedno tema.Šele danes ob 10 uri dopoldne je prišla elektrika nazaj.

Ampak še vedno imam rad sneg.Trenutno pa je na žalost nehalo padat.
http://www.r00li.com

Gr0unD Zer0 ::

saj sneg je kul, če seste spluzijo...
vceraj sem se do sluzbe vozil 50 minut namesto 20...
sredi noči nam je dvakrat zmanjkalo štroma in čista sreča je bla, da mi ni na cncjih polomilo ploščic, ker že redno menjavanje nervira...(da ne omenjam zajebancije ko moraš celotno držalo menjat)
in danes zjutraj, ko me je zanohtalo, ko sem avto kopal iz snega(naj ob tej priliki še omenim, da se enim trotlom ne da celega avta sčistit in potem v ovinku z avta pade pol kubika snega;( )

rozica ::

Se strinjam s tabo Gr0unD Zer0. Nekateri ljudje pač nimajo snežne kulture.
Kljlub napovedi vnaprej, da bo snežilo so ljudje panično menjavali zimske gume v letne. :\

p.s. Všeč mi je tvoj podpis Gr0unD Zer0.
Če hočeš videti mavrico, se moraš veseliti dežja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: rozica ()

SmeskoSnezak ::

Snežne kulture? Za to pa še jaz nisn ču, pa poglej moj nick. :D

Za mene to kar gledam v Mb ni sneg. Namreč po tem vragu se ne moreš smučat. To je neko vmesno stanje med snegom in dežom. :| :D
@ Pusti soncu v srce... @

Gr0unD Zer0 ::

Kljlub napovedi vnaprej, da bo snežilo so ljudje panično menjavali zimske gume v letne.


samo da so lite feltne gor, pa so srečni...:\

je pa res da ga vremenarji bolj kiksajo kot ne z napovedmi...
po pravici povedano bi tudi jaz že mel letne gume gor če ne bi dnara zaplaniral drugam.
(ampak mislim da bi se včeraj še dlje vozo v sluzbo)

globoko grlo ::

sej vremenarji že rečejo, bo snežil do nižin, ampak niso rekl da ga bo pol metra v 2h zapadl

sem pa tut sam že skor zamenjal z letnimi litkami

sej dons je že vse po starem, za 1 popoldne se pa res ne gre pritoževat, če vas je pa strah snega, pa doma ostante>:D

Gr0unD Zer0 ::

saj edino problem je to da ni spluženo blo...

mavec ::

Tudi sam sem opazil reset računalnika in to je bilo čez noč najmanj ene 3-4x, podnevi pa vsaj še 1x, ko sem prišel domov oz. v sobo...

Gr0unD Zer0 ::

mi smo na firmi 1 uro sedeli v soju onih zasilnih luči.... temaaaaaaaaa
i felt like sam fisher:D

strictom ::

Pri nam v Ravnah je vsako uro za pet minut zmanjkalo štroma.

Drgač pa ful sneži. Če se mi bo ljubilo vam prilepim še par fotografij našega grajskega parka in pa drevoreda, ki sta prelepa v belem.

:)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

dolenska ::

sneženje
pri nas sedaj sneži.dolenjska

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenska ()

primozzzz ::

Tudi pri nas (okolica Tržiča)
NI PODPISA

Ziga Dolhar ::

Pr nas (v Tržiču) je pa že skor nehal :).

-- Vzamem nazaj. :)
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

@nny ::

Že vidim, zakaj je men včeraj v Lj žarnica eksplodirala.
Vse jasno:D

DimmniBurek ::

V Ilirski Bistrci pa tolk sonca da bi ga lahko izvažal :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

šernk ::

primorci se lahko še sončimo v kratkih rokavih skoraj8-)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: šernk ()

rozica ::

No moja tema je spet aktualna, tokrat ste me prehiteli. Kranjska Gora: sneži, ga je že ene 2 cm :)
Če hočeš videti mavrico, se moraš veseliti dežja.

krho ::

Raje naj vse skupi počaka... Zimske gume sem imel namen kupovat po 1. novembru.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

;-) ::

Pr nas (slov.bistrica) ni sluha ne duha o snegu:D

mavec ::

V Kozarjah tudi ne.0:)

kriko1 ::

Tukaj na kraškem robu ni še nič :) v kratkih po hiši (ok, zunaj je malo mraz)

dolenska ::

am pri nas je padal samo nekaj minut ampak dovolj da sem lahko odprl to temo in slikal. sj zdj ne pada, je pa mrzlo. nimam še zimskih gum. na sluzbenem dobim zimske gume 8.11., tako da sem bom mogel še nekaj časa šlepat z letnimi.
««
3 / 30
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zapadel je prvi sneg... (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67334445 (4060) globoko grlo
»

*** sneži 2016-2017 *** (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18134154 (16999) krneki0001
»

DARS je spet presenetilo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19138246 (32039) stara mama
»

*** sneži 2015-2016 *** (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6712154 (8313) Phantomeye
»

Zima, ki ni zima (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13217750 (13895) Riff

Več podobnih tem