» »

Kaj trenutno igrate?

Kaj trenutno igrate?

««
18 / 61
»»

Seljak ::

Pipi_Karamba je izjavil:

Čisto slučajno odkril GTR 2 in sedaj uživam v tem sicer malce starejšem špilu, ki pa po mojem mnenju še vedno nima konkurence med novejšimi dirkaškimi špili za PC. Mogoče ga kak Assetto Corsa res nese v vozni fiziki, ampak mu trenutno ne pride blizu po količini avtov, prog in voznih razmer. Definitivno eden najboljših špilov za PC.


Oh kje so ti časi,ko še EA ni imel zakupljene licence za Porsche in ko se nismo obremenjevali ali je proga lasersko skenirana,.... Zares odlična simulacija in,če se ne motim jo imam še nekje v neki škatli shranjeno in ker si mi naredil lušte jo bom po nevem kolikih letih spet inštaliral ;)

Trenutno igram AC in Farming simulator 2015.

Truga ::

http://store.steampowered.com/app/31696...



Igram tole ze skor 2 mesca. Just epic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Pipi_Karamba ::

Zadnje čase se mi igra dobrih futurističnih dirkačin. Ker je žanr na PC-ju trenutno neobstoječ, vztrajam pri Star Wars Episode 1 Racer-ju za PC in F-Zero X za N64. Fantastična špila :)


Ko bi le deloval še večigralski način :(


Verjetno eden najboljših špilov vseh časov.

Zgodovina sprememb…

Malner ::

Robocraft. Moj nick je trinajst.

D3m ::

Kingdom Rush.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0f0x ::

Far Cry 3 z Ziggy's in "Immersive sounds" modoma.

oemdzi ::

RTL Skijump 2003, "izvirna" smešna imena slovenskih skakalcev. Milenko Karič (combo Milenka Ačimoviča z Amirjem Karičem), Sebastjan Bulajič (Sebastjan Cimerotič + Spasoje Bulajič), čakam če bo kje zgeneriran duo Zahovič&Katanec :D
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

oo7 ::

This war of mine
Shadow of Mordor

ahac ::

Dragon Age: Inquisition
WoW
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Seljak ::

Danes sem začel igrati The Witcher2,ki sem jo dobil zastonj na GOG.com. Igra je zares fantastična in ko jo obrnem zagotovo kupim še tretji del. Zanimiv pristop,kako nadgrajuješ lik,mešaš strupe in poživila. Zelo so mi všeč bitke oz boji z sovražniki,ki pa so zelo težki nasprotniki. Lepa grafika in zgodba te kar prilepijo k zaslonu. Ker prvič igram takšno zvrst igre sem zelo navdušen.

JC Denton ::

Unturned. Mešanica Minecrafta in DayZ. Super zabavno.

oemdzi ::

Ko sem ob zehanju izbrisal FC4, sem inštaliral Saints Row IV, izbira muzike v določenih scenah vedno "zadane" :D Zabavna igra, pa mi sicer niso všeč "alien" tematike, vsaj kar se iger tiče.

*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

particle ::



Arma3 Battle Royale. The true next gen PC legacy ;)

deadzone ::

Dota Dota Dota Dota :))))
AMD Fx-8120 4.5GHz, XFX 7870 2GB, TGX 4Gb 1600MHz, GIGABYTE 990XA-UD3
Xbox 360 Slim 500GB JTAGd Origin:Matija2209 Xfire:matijaz

oo7 ::

Dragon Age Inquistion

Jerry000 ::

Hearthstone in League of legends :)

Zaphod_B75 ::

- Far Cry 3
- Corporate Lifestyle simulator

fireX88 ::

že dolgo nisem igral toliko kot sedaj:

bf4
sins of solar empire
metro redux ->ko končam->metro last light redux
coh2
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

BorutK-73 ::

fireX88 je izjavil:

že dolgo nisem igral toliko kot sedaj

Zima je tukaj.

Še vedno igram Star Trek online, čeprav postaja čedalje bolj pay to get high lvl gear.;(
ostale igre bolj malo igram čeprav jih imam na steamu skoraj 200.

stalker ::

Robocraft

podstrešje ::

Red Orchestra 2
Guacamelee!
Sonic & All-Stars Racing Transformed
Age of Wonders
But your loaded dice won't help you in the end.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Dota 2
Double Action: Boogaloo
Warframe

In za vikend sem še na Steam-u izkoristil zastonj multiplayer Call of Duty:Advance Warfare.

Vanadium ::

BF4 sem začel spet po dolgem času malo špilat

oemdzi ::

Če je še kakšen ljubitelj RTS iger priporočam Battle realms. Igra je kar stara, mislim da letnik 2001, je pa za svoj čas izjemno dobro narejena, tudi grafično ni slaba, moti le razmeroma nizka max resolucija 1024 x 768, ampak ni tako hudo (26 inch ekran).

*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

BCSman ::

Wolfenstein 3D, 1. epizoda

RejZoR ::

Zdej sem nadaljeval Rage, ki sem ga začel špilat leta nazaj pa pol pozabil nanj, ker me dejansko ni tolk vlekel. Zdele sem spet v Dead City, ko moram sprašit Authority soldate in je kar fajn. Tista tehnološka stavba, kot en raziskovalni center ima prav hudo vzdušje...

Edino čudi me, da ima skor 4 leta star špil tko zanič performance. Verjetno je krivda v OpenGL-u...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Enron x86 ::

Arx Fatalis oz. Arx Libertatis.
Nostalgija pa to ...

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

opeter ::

@oemdzi

Obstaja možnost za spreminjanje resolucije, edini problem je, da lahko uporabljaš le 4:3 razmerje:
Required battle_realms.ini edit for resolutions higher than 1024x768. However, only 4:3 resolutions work.

Poskusi nastaviti npr. 1280x1024 ali pa 1600x1200 (odvisno od vertikalnih pik tvojega ekrana).
http://pcgamingwiki.com/wiki/Battle_Rea...

Če imaš nvidio grafično, pa imaš tukaj še nekaj nasvetov:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

C&C
C&C Red Alert + dodatki
C&C Red Alert 2 + dodatek
C&C Renegade
C&C Tiberian Sun + dodatek
C&C Generals + dodatek
HOMM3
Emperor - Battle for Dune


P.S.
C&C4 sem samo probal in je hitro romal dol z sistema. Razočaranje je bilo veliko. ;(
|HP EliteBook|R5 6650U|

Poldi112 ::

lol
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Ciklamen ::

Zadnje čase prisegam predvsem na Counter Strike: Global Offensive. Čist padel not v špil ^^
- End of the Post ->

RejZoR ::

Alien Rage


Neke vrste kombinacija Call of Duty, Serious Sam in Bulletstorm v prihodnosti na asteroidu z alieni. Sicer je stara leto in pol or so ampak izgleda hudo ker teče na Unreal enginu in je dokaj brutalna. In istočasno zajebana (igram na Hard), ker crkneš relativno hitro. Ampak vseeno kar fino vleče in si želiš premagat nek del igre čeprav si crknil že ene 10x...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Twixz ::

Js bi pa igral nekaj, pa nevem kaj bi.. -.-

Všeč so mi survival igre (Minecrafta sem se naveličal), strategije, igre z zgodbo (Gothic, Kingdoms of Amalur), samo je zmanjkalo vseh iger ki sem jih že obrnil, zdaj v zadnjih dveh letih sem pa res "ven" padel iz teh kategorij iger.. Če lahko kdo da kakšen nasvet.

Drugače igram pa Hearthstone in League of Legends skoraj vsak dan :)

m0LN4r ::

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Ciklamen ::

Twixz, 15.1 pride ven H1Z1, menda najbolj nahajpan survival game tega leta. Dying light bo tudi počasi veni (veliko klanje zombijev, "podobno" Left for Dead seriji), pa še kakšen survival game se najde :) Imaš tudi DayZ (ki ga verjetno poznaš) :)
- End of the Post ->

[D]emon ::

RejZoR je izjavil:

Alien Rage


Neke vrste kombinacija Call of Duty, Serious Sam in Bulletstorm v prihodnosti na asteroidu z alieni. Sicer je stara leto in pol or so ampak izgleda hudo ker teče na Unreal enginu in je dokaj brutalna. In istočasno zajebana (igram na Hard), ker crkneš relativno hitro. Ampak vseeno kar fino vleče in si želiš premagat nek del igre čeprav si crknil že ene 10x...


Zanimivo, da je zadeva dobila predvsem negativne ocene. Metacritic 52/100, Destructoid 3/10, GameSpot 5/10, IGN 4.4/10, Official Xbox Magazine 4/10. Citirajo neoriginalnost in hroscatost.

Alien Rage was met with mixed to negative reviews upon release, with critics viewing the game as generic and prone to major glitches.


-----

Sam trenutno igram (kadar imam kaj casa) Bully: Scholarship Edition.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Twixz ::

Hmm H1Z1 zgleda še kr, samo čakat se mi ne da. Zdaj sem fraj in res ne vem kaj bi igral, ker vse kar sem že igral mi ni zanimivo, nekaj novega pa ne izpolnjuje mojih standardov.. :D

RejZoR ::

[D]emon je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Alien Rage


Neke vrste kombinacija Call of Duty, Serious Sam in Bulletstorm v prihodnosti na asteroidu z alieni. Sicer je stara leto in pol or so ampak izgleda hudo ker teče na Unreal enginu in je dokaj brutalna. In istočasno zajebana (igram na Hard), ker crkneš relativno hitro. Ampak vseeno kar fino vleče in si želiš premagat nek del igre čeprav si crknil že ene 10x...


Zanimivo, da je zadeva dobila predvsem negativne ocene. Metacritic 52/100, Destructoid 3/10, GameSpot 5/10, IGN 4.4/10, Official Xbox Magazine 4/10. Citirajo neoriginalnost in hroscatost.

Alien Rage was met with mixed to negative reviews upon release, with critics viewing the game as generic and prone to major glitches.


-----

Sam trenutno igram (kadar imam kaj casa) Bully: Scholarship Edition.


Mjah, na ocene publikacij dam bolj malo ker jih sploh ne berem, na Steamu pa je ocenjena kot "Mostly positive", torej v najslabšem primeru zgolj povprečna. Zdele sem pri prvem šefu in je precej pasja in jo preklinjam, ampak nikakor pa ne morem rečt, da je slaba, ker me preklemano vleče da ga premagam in vidim katere druge perke mi bo nadaljevanje odklenilo in kaj naprej bom še psorelil in s kakšnim orožjem. Če ne drugega jim moram dat ogromne plus točke, da ima v nastavitvah celo opcijo za nastavljanje FOV kota, nekaj nad čemer me razpizdi skoraj vsaka nova igra, ki out of the box pride z najbolj čudnim vidinim poljem, ki je zapovrhu še zaklenjeno in ga ni možno spremenit. In tud grafika ter feel gibanja in orožja je soliden, za kar se gre zahvalit Unreal Engine 3. Poznam ogromno iger, ki so bile popolno sranje samo zaradi čudnega gibanja glavnega karakterja, torej player modela. Tko da če igre ne zavozijo iz tega stališča ji lahko odpustim marsikaj.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Jerry000 ::

Eno vprašanje, kaj priporočate od naštetega da se lotim igrat in da igro tudi dokoncam: oblivion, max Payne 1,baldurs gate enchanted, Witcher 1? In napišite zakaj :)

subby ::

Max Payne - odlična zgodba, gameplay

MasterTade ::

Call of duty 2 (še vedno :)))
Občasno Dragon Age: Origins

MasterTade ::

Jerry000 je izjavil:

Eno vprašanje, kaj priporočate od naštetega da se lotim igrat in da igro tudi dokoncam: oblivion, max Payne 1,baldurs gate enchanted, Witcher 1? In napišite zakaj :)


Oblivion definitivno, imam še vedno na računalniku ampak že dolgo nisem igral..Zakaj? Zgodba je zelo dobra, side questi veliko bolj zanimivi kot v Skyrim-u, večji challenge in nasploh zajebavanje imperial guardov v samem špilu :D

Ciklamen ::

Se strinjam, da to kar sedaj prihaja ven je ... podpovprečno :D
- End of the Post ->

Jerry000 ::

MasterTade je izjavil:

Call of duty 2 (še vedno :)))
Občasno Dragon Age: Origins

Cod2 je še aktiven?? Kje iščeš serverja? Je veliko igralcev?

BorutK-73 ::

RejZoR je izjavil:

Alien Rage


Neke vrste kombinacija Call of Duty, Serious Sam in Bulletstorm v prihodnosti na asteroidu z alieni. Sicer je stara leto in pol or so ampak izgleda hudo ker teče na Unreal enginu in je dokaj brutalna. In istočasno zajebana (igram na Hard), ker crkneš relativno hitro. Ampak vseeno kar fino vleče in si želiš premagat nek del igre čeprav si crknil že ene 10x...

Meni je pa ta igra pretežka, še na najnižji stopnji sem obupal. Drugače pa kar všečna igra.

Ciklamen ::

Jerry000 CoD2 je še aktiven, ampak je kar težko najt pristen server - brez modov :) Velika večina serverjev uporablja miljavžnt modov => vsaj koliko sem jaz opazil :)
- End of the Post ->

BorutK-73 ::

D3m je izjavil:

C&C
C&C Red Alert + dodatki
C&C Red Alert 2 + dodatek
C&C Renegade
C&C Tiberian Sun + dodatek
C&C Generals + dodatek
HOMM3
Emperor - Battle for Dune


P.S.
C&C4 sem samo probal in je hitro romal dol z sistema. Razočaranje je bilo veliko. ;(

Si tole kupil?
http://www.amazon.com/gp/product/B009IR...

Halfdead987 ::

CSGO :D

oo7 ::

Dragon Age Inquistion
In ravnokar preigral Shadow Warrior odlična igra8-)

RejZoR ::

BorutK-73 je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Alien Rage


Neke vrste kombinacija Call of Duty, Serious Sam in Bulletstorm v prihodnosti na asteroidu z alieni. Sicer je stara leto in pol or so ampak izgleda hudo ker teče na Unreal enginu in je dokaj brutalna. In istočasno zajebana (igram na Hard), ker crkneš relativno hitro. Ampak vseeno kar fino vleče in si želiš premagat nek del igre čeprav si crknil že ene 10x...

Meni je pa ta igra pretežka, še na najnižji stopnji sem obupal. Drugače pa kar všečna igra.


Par ur nazaj sem uspel premagat šefa. Zdej pa naprej. Men je po svoje všeč, da je pasja čeprav j včasih preklinjam. Je vsaj challenge, pri večini drugih se celo na hard praktično sprehodim skozi igro brez da bi mal zašvical.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
««
18 / 61
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Igre
1045136929 (76) oo7
!

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1422432792 (676) WalkerR
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120217 (4295) oo7
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536731 (14750) msms
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237439 (23155) Sc0ut

Več podobnih tem