» »

adijo grafična?

adijo grafična?

DrBekunis ::

http://www3.shrani.si/o.php?66001027786...

med igro se comp ugasne, ko prižgem se pojavijo te pike.... pregreta grafična?
  • spremenilo: DrBekunis ()

bluefish ::

možno je tudi pregrevanje. Znižaj frekvenco za malenkost.

Dobro bi tudi bilo, če napišeš katero grafično kartico imaš.

DrBekunis ::

6600 gt pci-e, grafična ni navita.riva tuner mi noče pokazati core in memory clock. temperatura v idle je zdaj 49 C.

dxx ::

Full load temperatura?
Slabo nameščen/zaprašen hladilnik mogoče?
Vsekakor sumim rame in ne gpu, vseeno pa spusti frekvenco gpu in rama za kakih 50MHz da vidiš če je bolje.
Če se ti pa med igro resetira komp bi pa jaz prej okrivil napajalec kot pa grafo.Napiši detajlne specifikacije tvojega mlinčka prosim.

DrBekunis ::

naj povem to, da se je računalnik med igranjem ugasnil in ne resetiral. to se je zgodilo samo enkrat. pred tem ni kazal nobenih artefaktov v grafiki. in od takrat ostajajo te pike....
računalnik je amd 3000+, 1 Gb rama, matična Gigabyte GAK8NF9. Kišto sem odprl in počistil prah.
Kako naj zmanjšam frekvenco grafični? Riva tuner mi namreč pri core in memory clock kaže N/A. Sicer pa grafična ni nič navita, nima dodatnega hladilnika ampak samo original ventilator, ki dela. Pri obremenitvi gre nekaj čez 60 C.Prilagam še sliko, kako po novem pri meni izgleda bf2142 :\ http://shrani.si/o.php?bf21429FHZ.jpg
Hvala za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DrBekunis ()

detroit ::

nočem te prehitr v slabo voljo spravt ampak jst mam eno grafo doma 9800xt i think k ma ram odtrgan in so isti artefakti k zazenem comp z njo sm pr men pol se do winsu ne pride k ze stekne comp tko da se je sans:D
Skero

Pyr0Beast ::

V kolikor so artefakti, je ponavadi kriva grafična. Če je še v garanciji jo hitro nesi nazaj.
Se ti arefakti pojavijo takoj, ko zaženeš igro, ali šele čez nekaj časa?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

DrBekunis ::

te pikice in artefakti so od takrat naprej vseskozi. |O tudi,ko je računalnik ugasnjen nekaj ur.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težava: navijanje HD4770

Oddelek: Navijanje
181756 (1380) Pyr0Beast
»

8800GT in shranjevane frekvenc po navijanju.

Oddelek: Navijanje
141449 (1103) AnWar
»

GF 6600gt

Oddelek: Navijanje
412453 (1146) Pyr0Beast
»

kako naviti ati radeon 9600pro 256mb

Oddelek: Navijanje
201820 (1460) jackorsen88
»

pregrevanje grafične ali...?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121247 (1089) DrBekunis

Več podobnih tem