» »

8800GT in shranjevane frekvenc po navijanju.

8800GT in shranjevane frekvenc po navijanju.

abcdefgh ::

Zdravo!

Mam Gainwardovo grafo 8800GT 512MB in me zanima zakaj se mi dogaja naslednja stvar:

- Ko sem grafo navil v RivaTunerju na 700/1700/2000 je grafa super stabilna in dela u nulo...

Ko pa dam jaz da naj ob naslednjem zagonu ohrani te frekvence (klukica pri applay oc at windows start up).

In comp ponovno zazenem, se ohrani le naviti memory torej 2000. Ostale frekvence pa so 600/1500 (deafult).

Torej hočem da bi mi ko poženem comp te frekvence nakako ohranilo, da ne navijam vsakic znova.



Me pa se zanima, ce je mozno flashat bios ali kaj takega izbrat frekvence 700/1700/2000, da bi pol izgledalo da je original tako.

Naj napise se usak, ki ma to grafo kuk pik je dosegu v 3Dmark06, in do katerih frekvenc jo je namučil, da je bla stabilna za igre in 3dmark.
Lako pa se tudi tise, ki se pri igrah zrusijo, pri 3dmark pa so stable.

Js mam e6420 @ 3.2Ghz in 700/1700/2000 dosezem 12700 točk.

Hvala za vsakršno pomoč in LP !!!:)
  • spremenilo: abcdefgh ()

_GiZmO_ ::

Za urejanje biosa imaš nibitor!Moja je letela na stock 3Dmark---740/igre 720 stable!Z v-modom pa sem dobil 17970 pik v 3DMark 06 in q6600@3980

abcdefgh ::

Kaj to si naredu fizični V-mod al z nbitorjem?

Hvala za odgovor pa napiši mi še kuk si spravu shaderje pa memory brez v-moda.

EDIT: aja na kuk si jo pa spravu z v-modom? core/shaderji/memory?

čau

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abcdefgh ()

Pyr0Beast ::

Mogoče si navijal v 3D mode, tako se ti frekvence nastavijo, ko greš v 3D način.
Za navijanje pa uporabi Rivatuner ali Powerstrip.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

_GiZmO_ ::

Fizični v-mod/h2o hlajeno!Shaderje sem vedno pustil sinhrono!Največ z v-modom 870/2150/960!Gpu bi letel blizu 900,če bi znižal shaderje,samo ni potrebe,se mi zdi,da shaderji doprinesejo več pik,kot pa tistih 30 na GPU-ju

abcdefgh ::

Pyr0Beast te grafe nimajo več načina 2D/3D to skos laufa ne isti frekvenci, sem že sam to gledal.

Nwm zakaj se mi to dogaja, ko bi vsaj nč ne obsatlo tak pa memory ostane 2000, ostalo pa na deafult pade :'(

venchj s čim pa ti navijas? z riva tunerjem? hvala in LP;)

_GiZmO_ ::

Jp,rivatuner!Probaj reinštalirat rivo,oz. si daj gor novo verzijo,če je še seveda nimaš!

AnWar ::

Imam g8800gts 512mb xfx in namrec rad bi jo navil...instaliral sm rivatuner v 2.08, ampak ne znajdem se...kaj ter kako... se lotit zadeve

hvala za pomoc
[Asus ROG Strix SCAR III]

AnWar ::

Xfx geforce 8800gts 512mb in imam navito:

Core Clock/Rop Domain: 820
Core Clock/Shader domain: 1800
Memory Clock: 1500

Temp v visti z riva tunerjem je 49 stopinj ko ga obremenim v igrah pride do 58-60 stopinj, ali je to kriticno?

Do kje je limit temp?

Ter ali lahko se navijem, memory clock?
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

cole-22 ::

Memory imaš 1500? LoL in pol se zbudiš...
Dokaži! Poženi AtiTool kjer išče artefakte in daj screen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cole-22 ()

AnWar ::

Navito mam z rivo tunerjem, ati tray tools mi noce gor nalozit na visto ultimate any ideas...igral sm call of duty 4 in bi nikakrsnega problema...kako se da slika gor?
[Asus ROG Strix SCAR III]

Vuli ::

odpreš programe npr. Atitool, riva, Gpu-Z, pritisneš PrtScr na tipkovnici, odpreš Slikarja in prilepiš. Shraniš sliko in jo uplovdaš na shrani.si in nato daš tuki link.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

AnWar ::

Opazil sem, da rivatuner sploh ni navilo graficno kartico, samo vizualno jo je navilo efekta pa ni bilo nc. Ati tray tools mi ne dela mi javlja error-je.Tako da sm navil t Ntune core sm navil na 795/1095. Se opravicujem.
[Asus ROG Strix SCAR III]

cole-22 ::

Pa kaj uporabljaš Ati tray tools??? Uporabi ATI TOOL! Riva Tuner dela 100%. Če pa tebi ne se pravi delaš nekaj narobe.

AnWar ::

Tudi ne dela Ati Tool, Riva tuner mi pa prjavi da ni pisan gonilnik...nc jasnu mam vista ultimate x64...evo se slika
[Asus ROG Strix SCAR III]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje HD4850

Oddelek: Navijanje
362190 (1496) alexa-lol
»

Kako bi navil gf8800 gt

Oddelek: Navijanje
141170 (1170) SrBo
»

8800gts navijanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
986900 (3831) PINki
»

Navijanje 6600GT

Oddelek: Navijanje
131155 (859) Tammih
»

Ali imam tisto kar sem kupil?! Prosim za nasvet...

Oddelek: Strojna oprema
241854 (1226) cole-22

Več podobnih tem