» »

Divx Mnenja ?

Divx Mnenja ?

www.slodivx.com ::

Kot ponudniku www.slodivx.com nas resnično zanimajo kakšna so splošna mnejnja glede divx filmov.

Resnično bomo cenili vse vaše odgovore.
( Pozitivne in N:Degativne )

EX-B ::

Glede katerih DivX filmov? Vasih ali nasplosno DivX filmov?
Lp. EX-B

DamoskinoS ::

Pozdrav
Po pravici povedano je stvar zelo uredu s strani nas ki si naprimer "ne mormo" prvost na teden po 2 nova DVD-ja, ker je to dost draga zadeva.
Po drugi strani pa ni prav ker se stem razvija ilegalna produkcija filmou in ljudje, ki so vložili z izdelavo le teh veliko napora in truda niso plačani za svoje delo!
Seveda...se pa da dons dobiti vse na netu...Divx-e seveda.;(
Pogledam tud sam kakšnega, prau sede ko nimaš kaj početi.8-)
Tolk z moje strani.

lp Honzy
Nikoli v tardečo, naredil boš nesrečo!™

zile ::

DivX 4 je cist legalen kodek, ki ga razvija skupina kulskih programerjev. Divx 3.11 je bil pa hack microsoftovega kodeka (sam ne vem kerga).

Fresh Prince ::

hehe dobra fora tole, sem ze mislu da je legalno.
anyway divx je super normalno, sam zaenkrat jih se zmer sam d/l tko da ne bom nic narocal ;)
sorry

CaqKa ::

www.slodivx.com... ti bom povedal da nekatere trditve na vaši strani sploh ne drzijo... sicer pa mi ni jasno odkod vam tolko jajc da ste se odlocli na javnem mestu prodajat divx robo... pa še to po nezaslišani ceni :)...
sploh pa mi ni jasno kje so ti ljudje ki zaklepajo taksne teme. Tomi a ni očitno da tip dela reklamo za svojo ilegalno stran?

Kekec ::

Ma kaj tezis sej nic ne prodaja, ok res si je naredil malo reklamo ampak načeloma je tema kaj si mislis o sami divx kvaliteti in o filmih, men osebno je to ena najboljša pogruntavščina, ni ga boljša kot en dober divx pa priklop na TV, kokicem pivo (laško) pa gremo naši!

Tomi ::

Ne vem, no, reklamo je res naredil, tako da bi načeloma bi lahko bilo to kršenje pravil. Poleg tega gre za nelegalne zadeve, po drugi strani pa je je samo debata..
Bom naredil nekaj, potem se bo pa videlo, kako in kaj..
metrodusa.blogspot.com

CaqKa ::

kekec: eheh na slodivx se čisto nič ne prodaja :\
glede predvajanja divxov doma... itak sploh potem ko vidis da je divx boljse kvalitete kot enak film v lokalnem kinu >:D (primer leti na film "trafic" ki je bil v mariborskem kinu v tak zanič kvaliteti da je kuj hudo)
tomi?
mislim itak da so isonews ripi najboljsi to sploh ni vprasanja.
ej EX-B... Matrixa z ac3 na dva cdja al na tri? al bota dva 800 mb cdja dovolj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639399 (11448) JanezC
»

kateri divx codec ?

Oddelek: Zvok in slika
101170 (975) [-=Jaka=-]
»

DVD-DIVX

Oddelek: Pomoč in nasveti
71761 (1599) matevzm
»

Kino v sobi:>

Oddelek: Zvok in slika
211594 (1304) matevzm
»

Nov DVD

Oddelek: Novice / Nova vsebina
322357 (2357) BigFoot

Več podobnih tem