» »

DVD ---> DIVx

DVD ---> DIVx

Bane_ ::

S cim je najbl izi to nardit pa da dobr dela v WinXP! Bi rabu ene par filmov tko pretvort!:8):8)

Drgac pa tole kar ste zdej dodal forumu8-O8-O je super! Kr tko naprej!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!
  • zaklenil: Bane_ ()

danielka84 ::

najbolš se mi zdi DVDx!
ne rabiš najprej ripat na disk, ti kr sproti dela...
ima tud več opcij, npr. da ti ga že kr razdeli na 2x 700MB, če češ...

Prej sem uporabljal FlaskMPEG, pa mi ni žal da sem prešel na tega...

Dobiš ga pa: www.google.com :D

zile ::

Ti boš pa kmalu sfukal tvoj DVD pogon. Kok časa ti pa "drajsa" DVD v pogonu 8-O. Mal premisli ce se splača. Rajši zripaj na disk in potem nadaljuj recimo z Gordian Knot-om ?

LojzePek ::

Jest sem šel na google stran, pa ta ni videt tega programa? Si se mogoče zmotil?

DrSergioDJ ::

glede na to, da je itak govorimo o filmih, ki so čisto legalni za rippanje...po pravici povedano, ne vem...


CompZGAGA:kaj ti kvaliteta lastnih originalov ne ustreza? ali se morda bojis, da se bojo spraskali ploščki?
...

Bane_ ::

zmerej se mi ne da menat dvdje pa tud rad bi da bi lohka to vse skupej posnel na en cd da bi lahko tud kje drugje gledov k slucajno nimajo dvdja! Zile kje dobis ta program a pa lohka tud zravn podnapise das?
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

zile ::

Dobis ga na www.doom9.net, pod download sekcijo. Noter je skupek porgramckov, za katere imas tudi potrebna navodila. Med njimi je tud proggy za podnapise.

*enigmo* ::

prosim za hiter odgovor za delo z gordian kntom-
sem delal po navodilih ....
najprej smartripp
potem dvd2avi
brez vobsuba-brez podnapisov
potem audio 1 ...sam sem pol dobil samo zvok.....
nikjer slike ..kaj ne delam prav oziroma kako do slike .....:(

DrSergioDJ ::

CompZGAGA: ti mislis dat vec filmov na en CD??? kaj mislis kvadratke gledat al kaj?
...

pramarko ::

Jst uporablam SmartRipperja + Flaska, drugace imas pa na naslovu http://www.crodivx.com/ kar soliden sajt o divxu pa se v nam sorodnem jeziku...

Bane_ ::

DrSergioDJ: no tolk pa spet nism smotan da neb vedu da priblizno en film pride na dva cdja!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

tha_man ::

Folk, mi lahko en razloži v čemu je fora ripanja DVD-jev? Saj lahko fajle čist normalno presnameš na disk z windowsi, ne? Se tud sam neki spravljam k tem poslu, pa mi ni nč kaj dost jasno :\
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Skiper ::

tha_man: si ze kdaj probal skopirat DVD na disk in ga potem predvajat?!? Verjetno ne, ker potem bi vedel, da je slika kodiran (ne pri vseh, ampak pri vecini). In prav to je vzrok ripanja, da zadevo odkodiras :D

LP

tha_man ::

Na disk sem skopiral Mission To Mars, pa je čist normalno delal od tam. Zgleda da sem mel ravno srečo :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Jinxy ::

1. Enostavnega RIP-anja ni, razen če imaš kvaliteto na koncu seznama želja...

2. Večina DVD-jev ima Macrovision zaščito, to je zaščita pred analognim snemanjem in predvajanjem filma, tko da če film zripaš na disk, ta zaščita pri predvajanju nima nobene veze, sploh pa kvalitetni programi za rip to zaščito med ripanjem odstranijo.

3. Fora ripanja DVD-jev je to, da iz par GB dolgega filma narediš dober, ampak veliko krajši približek, ki ga lahko zapečeš na CD. Razen, če imate vsi razen mene 200 GB diske, pa vam je vseeno, če imate gor ene 20 filmov, dolgih po 4-6 GB.

fictionel ::

a mi lohk edn mal razlozi gordian knota (cimvec.. predvsem kaj nastimat za kakovost filmov & za zvok) k sm probov, se nism prsu do zvoka :D tko da mam en filmcek brez zvoka :D

*enigmo* ::

LJUDJE POMAGAJTE....
sem si naredil film deep blue sea
pol pa z neta pobral slo- podnapise ....
eni sploh ne delajo ...drugi pa so zelo zamaknjeni...heheh in kaj naj sedaj naredim????

*enigmo* ::

prosim za odgovor na prejšnje vprašanje .... :))
sedaj pa fgrem na pico mam rojstni dan pa častim : pridite :)))
Živi in pusti živeti!!!!
Prekmurje-Republika

*enigmo* ::

a vsi spite ali kaj ...dejte mal življenja od sebe:D
Živi in pusti živeti!!!!
Prekmurje-Republika

InnerSelf ::

http://dvd.box.sk/ tukaj imas veliko podnapisov ter programov za sinhronizacijo podnapisov z zvokom 8-)
Under a grey pale sky we shall ARISE !!!

CaqKa ::

enigmo: najdi programcke za sinhronizacijo subov, RTFM, pridi spet sem če se kaj zalomi
za ostale probleme z podnapisi velja RTFM

*enigmo* ::

RTFM ? daj prosim povej za pravi program.....da si ga bom probal najti....
Živi in pusti živeti!!!!
Prekmurje-Republika

BigFoot ::

RTFM = read the fucking manual
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Justy ::

Od danes naprej bom priden, ter ne probaval preko slo-techa zasluziti kak tolar. Izgleda moja "dudica" fora ni bila dosti dobra.



Odgovor spremenjen ( izbrisan ) zaradi ponujanja ilegalnih reči, kar na Slo-Techu ne podpiramo.

Zgodovina sprememb…

Justy ::

LOL:D:P:D

Sem tocno vedel kaj bo....... hec ti hec

DrSergioDJ, to je bila cista zejebancija in so me samo zanimale reakcije, nisem pa ponujal cisto nic ilegalnega, se manj pa se nagibal k kakemu zasluzku, tako da skoda da si zbrisal..... ker nisem imel sploh ne nic slabih namenov....

mogoce ne bi smel adminov omenit, samo stos eh.... ker ne vem kaj je bilo slabo misljeno:D

Bane_ ::

dost mate tole je mal zaslo iz smeri!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

DrSergioDJ ::

Justy: ma..tud ce je bla zajebancija ( na kar sem sumil ), sem pac pobrisal zadevo...sej..dudica fora je kr zanimiva.. :D sam, jeba..kako nej pa vem...da to ni res ..
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ripanje dvdjov

Oddelek: Zvok in slika
101628 (687) kiFni
»

Rippanje Telebajskov

Oddelek: Zvok in slika
71359 (1087) duki
»

DVD to DIVX/Xvid?

Oddelek: Zvok in slika
61124 (1033) Hux
»

Ripanje DVD-jev

Oddelek: Zvok in slika
182508 (2021) Law_Enforcer
»

DVD -> DivX

Oddelek: Sedem umetnosti
281956 (1256) CaqKa

Več podobnih tem