» »

DVD to DIVX/Xvid?

DVD to DIVX/Xvid?

Hux ::

Z kerim programom lahko to naredim? DVD v Divx al pa Xvid ripnem?
Podnapisi nej bojo extra ne direktno v sliki. In nej bo kvaliteten 2CD rip ne neki svoh.

divx man ::

meni se zdi najboljši program za ripanje super dvd riper, ker naredi kvaliteten rip pa še podnapise mi lahk zapeče direktno iz dvd-ja v divx film. drugač pa ma še mal bolšo kvaliteto ripanja dr. divx ki ga dobiš na divx.com. program ti sam izračuna približno veličino filma in če ti film ne pride na en cd in nato izbereš dva cd-ja ti poveča velikost filma tak da bo zapolnu oba cd-ja se pravi bo vlki 1400mb če uporablaš 700mb cd-je.pr tem programu mi je sam slabo, ker ne moreš še zraven zripati podnapisov v film in pol ne morem najdit ustreznih podnapsov za ta film.:D

Hypno ::

Komplet orodij Gordian Knot pa maš vso kontrolo, za začetek lahko celo AutoGK. Za podnapise pa vsekakor SubRip.
Great are mysteries of the mind ...

Hux ::

ok thx. Bom probo z doktorom pul pa subbtitle workshopom razdelit na 2 dela in sinhronizirat.

SuperDVD ripper se mi ne dopade ker nima na izbiro stevilo CDjev. Kr nekaj naredi pa fertik plus v sliko podnapise vstavi. Reje mam extra oz obe moznosti :D

Sicer do konca se nisem pusto a ker mas na izbiro CD80 in 75 minut. Kaj se te zgodi na koncu? A ti naredi .avi velik cca 1200Mb recimo pa fertik al ga sam razdeli na 2x 700 da gre na CD.

Kolk sem vido nimas dobene moznosti recti naredi tocno za 2CDja 1400Mb. In te sumim da razdelil tudi nebi :\

Uporablal pa sem ffdshow codecs pack za ripanje. Edino z onim ko kvaliteto bitrata na malo cez 1Mbit nastavis dobis rezultat priblizno 1400Mb. Se to zracuna drugace kak?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Hux ::

Ta pa se mi kr dopade. Da bi zaj en naredo enakega z Xvid in podnapisi(seperated file) podporo bi roxal :D

Jakka ::

1click dvd ripper

Jest sm delu s tem in mi je prov fajn, pa zlo dobr naredi.
2 uri in pol dolg film na 700MB v xvid in super kvaliteta. :D

Hux ::

Ah ja kak pa naredis ce ces met 2x na 700?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ripanje dvdjov

Oddelek: Zvok in slika
101628 (687) kiFni
»

Ripanje DVD-jev

Oddelek: Zvok in slika
182508 (2021) Law_Enforcer

DVD ---> DIVx

Oddelek: Sedem umetnosti
262211 (1628) DrSergioDJ
»

DVD ripper!

Oddelek: Programska oprema
141556 (1356) Mr.B
»

DVD ripanje??!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161774 (1472) Igor

Več podobnih tem