» »

spletne strani

spletne strani

gpc ::

mene zanima s keri programi in kako si narediš spletno stran?hvala za odgovore:))

MihaFirst ::

ta tema je bila že neštetokrat (oziroma, ko je bla neštetotič, sem nehal štet:D ), ampak naj ti bo...

najboljši freewear je NVU, potem če maš winse maš tudi Microsoft Front Page, če si čudak je zate netscape composer, najboljši program za izdelavo strani je pa dreamweaver v kombinaciji s flashom (ki pa ni zastonj).

Obstajajo pa še kaki bullshit web makerji in kaka blue voda. Oba ti močno odsvetujem.

LP, edward
www.gamma.si

Zgodovina sprememb…

Tody ::

Wow Edward je celo napisal pameten post... priden fantek :P

Preberi si UVOD V SPLETNE STRANI na vrhu tega oddelka

MihaFirst ::

Wow Edward je celo napisal pameten post... priden fantek


LOL

vsi moji posti so pametni... :\ na svoj način... :D
www.gamma.si

Blond ::

Pozdravljeni !

Se bom kar priključil k tej temi, da ne odpiram nove.
Mene pa zanima kateri program priporočate meni kot čistemu začetniku. Kode se od začetka ne bom učil. Rad pa bi naredil čisto enostavno stran.

Vem, da so včasih obstajali neki programi, kjer si delal stran kot npr. v Wordu in potem je tako izgledala stran. No nekak tak. Delal si v grafičnem vmesniku in program je sam pisal kodo. Nekaj v stilu WYSIWYG.

No iščem kak tak program, ki ima pomožnosti še čimveč predlog.

Hvala za vaše nasvete.

Blond

Vice ::

Eno je program drugo so predloge, ki jih programi načeloma, vsaj kar jih poznam nimajo.
Tebi kot začetniku pa ti tudi tak program ne bo koristil kaj prav dosti, saj programa ki bi ti naredil stran tako da 3x pritisneš next ni. In tudi neka stran pa naj bo še tako enostavna rabi vsaj malo posega v kodo. V tvojem primeru bi mogoče bolj prišla v poštev kakšna namestitev free cms sistema, večina ima opcije različnih predlog. In če si hitro zadovoljiv človek ti po kakšni kodi ne bo treba posegati.

Road Runner ::

se v najlepsem spominu mi je ostala Amaya
http://dusan.fora.si/blog/ (742617000027)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
274262642 (7577) nejcskorne
»

brezplačni program za izdelavo spletne strani

Oddelek: Programska oprema
4620626 (8332) m!cho
»

Programi za izdelovanje spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
4712568 (11761) Ziga Dolhar
»

Izdelava svoje internetne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
293116 (2579) jancko
»

Kateri program za domačo spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
383020 (2242) Highlag

Več podobnih tem