» »

Je Habu že na voljo?

Je Habu že na voljo?

Roadkill ::

Nekako ne najdem nobenih konkretnih informacij glede datuma izida miške MS Razer Habu.

Ve kdo kaj več?
Kdaj bo na voljo pri nas?
Ü

Sc0ut ::

Ne vem kako je z dobavljivostjo, vendar:

Kolko vem vse laserske miške "skipajo" če imaš nizki sens. Zakaj torej lasersko?
Če jo že hočeš, po testih sodeč ne skipa na steelpad 5l podlogi. Torej priporočam nakup le-te zraven z miško.

Rajši glej za kakim razer diamondback, najboljše plazma edition, ker ma popravljen senzor. Prvi je malo defekten, čeprav so baje z driverji popravli to.

Ali pa v media marktu imajo microsoft wheel mouse optical za 20 evrov. Stara miška, a jo uporabljata dva najboljša q3/q4 igralca. Kakor hočeš no.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Roadkill ::

Sam imam Razer Diamondback nekako od prvega dne, ko je bila pri nas dobavljiva in sem z njo zadovoljen.
Dotična miška je pa za punco. Si je zaželela to in jo bo navrjetneje tudi kupila.

Je pa res, da prvič slišim, da naj bi laserske miške skipale in odkritorečeno temu nič ne vrjamem, če ne podkrepiš s kakim linkom na to temo.

Glede oldschool Q3 playerjev je pa tko... so oldschool in tko priznavajo na stare kvalitete.. na lastno škodo, ker s kako sodobnejšo miško ne bi bili nič na slabšem. Se pač držijo tiste, ki so jo navajeni.
Poznam en primer enega odličnega ET playerja pri nas, ki je neskončno hvalil svojo kugljično miš, ki je bila že zrela za v muzej. Vedno se je kregal, da je boljši od nas s 7 let staro miško, kar je bilo res, ni pa vedel, da bi bil z neko sodobno miško še boljši. To je ugotovil šele ko si je mx518 nabavil....
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

ales85 ::

Jaz imam lasersko miško Logitech G7 in nikoli ne skipa na nobeni nastavitvi. Tako da dokaze na plano ali pa tišina =D

Sc0ut ::

Recimo

1
2
3


Želel sem samo svetovat. Odloči se po svoje.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Klemzz ::

jst mam G5 pa cyber snipa podloga pa morm reč da nimam nobenih problemou :\ tut pr hitrih premikih deluje tko k more

Roadkill ::

Sc0ut... ne mojih dvomov jemat kot kak napad. Dejansko me je zanimalo kaj več o tem, pa se mi ni dalo po dolgem in počez preiskati googla.
Odkar sem zadnjič kupoval miš+podlogo je minilo že več kot 2 leti in sem totalno ven iz "forme".

Zanimivo. Je pa res, da noben od teh testov ne testira Habu podgane. RESNO dvomim, da bi si razer privoščil narest miško, ki skippa.

Glede tretjega testa pa:
>> "The copperhead is a neat gaming mouse which in my opinion, is made to "wow" gamers with those pretty lights and nothing more."

Jest ne vem, al se tip zajebava al kaj. Priznam, da miši osebno nisem testiral, ampak sem marsikje slišal samo dobro o njej. Tko sem recimo dal v googla search string "razer copperhead review" in poklikal 10 linkov in nikjer nisem našel podatka o skipanju. Osredotočil sem se na gaming site reviewe.

Resno teško vrjamem, da bi razer izdal tako zjebano miško, kot opisuje un tip zgoraj. Driverji meni na diamondbacku delajo kot pesem. To da se pa miška večkrat ni zagnala ob bootanju windowsev je bil pa problem v service packu2.

Nič... bo treba počakat na uradni izid miške in na kake bolj resne teste. Še najbolj kul so mi bili testi od RaZiel-a (legenda RTCWja), ki je res skurcal po vrsti kerokoli miško.
Ü

Roadkill ::

Je sedaj kaj več informacij?
V tujini je naprodaj... kaj pa pri nas?
Ü

Roadkill ::

Never mind.
cool-pc.org
Ü


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška za gaming ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10311260 (7571) Sc0ut
»

Razer Copperhead

Oddelek: Strojna oprema
302745 (1356) Lawler_
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586027 (5143) mihajlo carr
»

katero boljšo miško

Oddelek: Kaj kupiti
181633 (1364) tris

Več podobnih tem