» »

Dve graficne

Dve graficne

tec ::

V masini imam na pcie 1x matrox g550 in gor dva monitorja. Danes sem nabavil radeona x1300 na pcie 16x. Ko sem ga zmontiral je avtomaticno prevzel master nacin, tko da je bil main screen preko atija. Ko so se winsi postavli sta se postavila tudi monitorja na matroxu. Vse je lepo spilalo par ur, nakar dobim blue screen in memorydump na monitorju ki laufa na radeonu. Oba druga monitorja na matroxu pa sta se naprej kazala sliko, seveda zmrznjeno. No, ko naredim hardreset, pa se monitorja na matroxu ne postavita vec. Dela samo tisti na atiju, ceprav device manager ne javlja nobene napake in prikaze vse tri monitorje in obe graficne. V BIOSu na gigabyte plosci imam moznost izbire primary device samo PEG in PCI. PCI sicer nisem probal, ampak to je verjetno tastar PCI slot, tko da nima smisla pomoje sprobavat. No, zdej sem atija odklopil in matrox dela isto kot prej. Ko vstekam se atija, pa matrox ne kaze slike, oz. se monitorja ne prizgeta.

Kaksna ideja v cem bi lahko bil problem? A se driverja ne marata al kaj. Bi bilo boljse ce bi vzel nvidia?

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matrox grafična kartica.

Oddelek: Strojna oprema
262528 (2128) opeter
»

Dve graficne na pcie 1x

Oddelek: Strojna oprema
5826 (731) DJ MartiNi
»

Zadnja anketa o grafičnih kartah - Matrox

Oddelek: Strojna oprema
151144 (865) tha_man

Graficna za profi rabo?

Oddelek: Strojna oprema
202272 (1953) OZZY
»

Grafične kartice - kvaliteta slike

Oddelek: Zvok in slika
121444 (1243) Witboy

Več podobnih tem