» »

Računalniški hobiji

Računalniški hobiji

Orchestra ::

Zadeva je taka.Naučil sem se 3d oblikovanja, torej 3dsmax pa te fore.Res je hudo delat modele za v špilo, še posebej ob misli,da jih bo uporabljalo saj na tisoče ljudi(če delaš v mod teamu).Fora je v tem, da ti ta hobi požre čist preveč cajta, pa praktično nič nimaš od tega, razen kakega veselja, ki pa v današnjih cajtih ne pomeni veliko.

Torej zanimajo me vaši pogledi na to, ali se splača ali ne, ali lahko v bližnji prihodnosti to izkoristim($$$), ali je bolje da grem punce pecat pa normalno živim, ne pa nonstop u ekran bult.

Tema je mišljena za računalniške hobije nasploh.

LP

Phoebus ::

pussy && beer je much better kot computer && geek ;)

BluPhenix ::

pa praktično nič nimaš od tega, razen kakega veselja, ki pa v današnjih cajtih ne pomeni veliko.

Veselje delati neko stvar, ki ti je všeč in te osrečuje je dandanes skoraj največje bogastvo. To pa da nebi imel nič od tega .... moderska scena je ogromna. Prijavi se za sodelovanje v kakšni ekipi, nabiraj izkušnje, reference in poznanstva. Nekoč lahko dobiš kakšen klic iz kakšnega studija ali pa kaj podobnega. Skratka, če ti je zadeva všeč vloži vanjo toliko časa, kolikor ji lahko nameniš. V prihodnosti lahko postane tvoj kruh in za take primere obstaja odličen pregovor (katerega avtorja se ne spomnem):

Najdi si delo v katerem boš užival in ti ne bo treba nikoli več delati
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tear_DR0P ::

kot ti je povedal feniks - če boš v svojem hobiju zablestel, bo postal tvoj dobro plačan poklic
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

klemen22 ::

O my god kere klišejske fraze, na žalost precej daleč od resnice, idelaizirano ....
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

gfighter ::

klemen22: Če si brez vizije, potem so, ja...:)
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

BluPhenix ::

Tako kot je povedal gfighter.

Seveda se moraš v vsakem primeru najprej sam potrudit za svojo rit. Ampak če zadevo obvladaš in je to znano komu več kot le tebi, boš sigurno v življenju vsaj 1x dobil klic, ki te bo povabil k sodelovanju. Seveda moraš obvladati tako, da ti drugi to priznajo, ne da si sam poješ hvalo...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eni slotechovci se pa staramo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
509599 (7366) jalovec09
»

Smrt obžalujem, razen ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7019485 (17900) 49106
»

gigabyte gtx 260 + corsair 650w problem

Oddelek: Strojna oprema
261687 (1357) Garibaldi
»

Švedska Piratska stranka ustanovila Pirate ISP

Oddelek: Novice / Zasebnost
3511671 (9862) MrStein
»

Rakotvorni kondomi

Oddelek: Loža
91252 (848) PROTOTIP

Več podobnih tem